Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Blik, Przelew na konto, Revolut

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Na co dzień oferuję wsparcie dla młodzieży i osób dorosłych. W szczególności współpracuję z nastolatkami w kryzysie, sportowcami i ludźmi związanymi z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys zawodowy
 • kryzys życiowy
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia Sportu
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Poznań

150 zł

Pozostałe usługi

Badania psychologiczne


Poznań


Psychoterapia online


Poznań

150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Przed rozpoczęciem współpracy z Maćkiem zmagałem się z dwoma problemami - bezsennością spowodowaną najczęściej nadmierną ekscytacją przed nadchodzącymi, pozytywnymi wydarzeniami; oraz narastającym poczuciem wypalenia zawodowego objawiającym się zniechęceniem do wykonywanych zadań, niską wydajnością i uciekaniem do Internetu zamiast skupiania się na pracy.
Podczas terapii Maciej wprowadził mnie w praktykę ćwiczenia uważności, z którą wprawdzie miałem styczność wcześniej, ale dopiero poprowadzenie przez terapeutę, jego wskazówki oraz przygotowane do moich potrzeb nagrania pozwoliły na wprowadzenie technik uważności do mojego dnia. Dużo dała mi także pomoc w zmianie mojego nastawienia do życiowych wydarzeń i rozwinięcie umiejętności świadomego reagowania na pojawiające się w ciągu dnia emocje. Obecnie dużo łatwiej jest mi wyciszyć się przed snem i dzięki temu zasnąć.
Z symptomami wypalenia zawodowego poradziliśmy sobie dzięki pracy z wartościami. Maciej pomógł mi określić moje kluczowe wartości oraz pokazał jak odwoływać się do nich w trudniejszych chwilach w pracy. Dzięki jego pomocy oraz wprowadzonej wcześniej uważności zacząłem w ciągu dnia wychwytywać te momenty, które negatywnie wpływały na moją pracę. Zauważenie ich umożliwiło zastosowanie kolejnych, wprowadzonych podczas terapii narzędzi psychologicznych. Moje podejście do pracy znacząco się zmieniło, wzrosła wydajność a ja, mimo wykonywania tych samych obowiązków co wcześniej, czuję się lepiej.
Gdybym miał ocenić największą wartość terapii, byłaby to nauka uważności. Jest fundamentem, na którym zbudowaliśmy zestaw narzędzi i technik do radzenia sobie z różnorodnymi problemami oraz emocjami.
Poza tym Maciej jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo łatwo odnalazłem z nim wspólny język podczas terapii.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja praca z Tobą była bardzo wartościowym doświadczeniem. Znalazłam się w nowej przestrzeni kulturowej, zwątpiłam w bardzo wiele rzeczy, zwątpiłam w siebie. Nasza praca pozwoliła mi odnaleźć drogę – wartości, które są dla mnie kluczowe, działania które są ważne.
Największą wartością oprócz relacji, którą nawiązaliśmy było to, że efekty naszych spotkań mogliśmy zmierzyć. Na początku naszej pracy byłam w punkcie A, teraz jestem w innym miejscu – mam większą świadomość myśli, które pojawiają się w mojej głowie, wiem, że nie muszę się im poddawać, że nie muszę odzwierciedlać ich w uczuciach i działaniach. Tę drogę którą rozpoczęliśmy, mogę kontynuować sama dzięki narzędziom, w które wyposażyłeś mnie podczas sesji.
Nasza współpraca była efektywna, dopasowana do mnie i moich potrzeb. Sprawiła, że czuję się lepiej i mam świadomość swoich kompetencji, które wykorzystuje stawiając czoła wyzwaniom każdego dnia.
Spotkania online umożliwiły nam pracę z dowolnego miejsca na Ziemi  umożliwiły nam pracę mimo trwającej epidemii. Ceniłam sobie, że to ja jestem odpowiedzialna za przygotowanie przestrzeni w której będziemy pracować. Pozwoliło mi to też nauczyć się lepiej dbać o siebie, moje potrzeby – coś do picia, coś do otarcia łez w trudnym momencie, kartkę i długopis. Zdalna forma miała dla mnie więcej zalet niż wad. Nie musiałam szukać miejsca parkingowego, zaoszczędziłam czas na dojazdach.
Nasze spotkania uświadomiły mi też wartość wdzięczności :-)
Dziękuję Ci Maciej za wsparcie w procesie rozwoju, za wszystkie narzędzia w które mnie wyposażyłeś i za relację, którą nawiązaliśmy - pełną zaufania, wsparcia, akceptacji.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Maciej Jankowski jest specjalistą jakich dzisiaj potrzebujemy. Przechodziłem terapię u Pana Macieja przez kilka miesięcy, profesjonalne podejście oraz przede wszystkim merytoryczna, naukowa wiedza poparta badaniami sprawia, że czułem się komfortowo i wiedziałem, że moje zdrowie jest w dobrych rękach. Po głębszym zastanowieniu i szeregu tematów o jakich rozmawiałem podczas terapii, dochodzę do wniosku, że w Polsce zdecydowania za mało mówimy o naszej psychice i myślę, że wiele osób (jak nie wszyscy) mogłoby przejść niektóre etapy terapii ponieważ pozwala ona po prostu poznać siebie. Pan Maciej jest specjalistą pod którego profesjonalizmem i jakością podpisuję się obiema rękami ! Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Po kilku miesiącach terapii u p. Macieja poznałem w końcu siebie. Wiele się dowiedziałem o sobie i doszedłem do tego skutecznie naprowadzony przez ww. terapeutę. Wymaga to pewnego wysiłku, ale uważam iż o to właśnie o to chodzi. Pewne rzeczy trzeba sobie uzmysłowić samemu, a p. Maciej świetnie nauczył mnie jak to zrobić w sposób delikatny, a za razem konkretny.

Forma spotkań przypadła mi również do gustu. Luźniejszy ich charakter pozwolił mi bardziej się otworzyć i obdarzyć zaufaniem. Jeździłem tam z przyjemnością i z każdego spotkania coś wyniosłem lub nabyłem jakąś umiejętność czy wiedzę.
Po każdej sesji czułem się pewniej i lżej. Nabyte informacje staram się cały czas wykorzystywać w życiu codziennym i widzę po sobie, że przynosi to co raz lepsze efekty.
Pan Maciej nigdy mnie w żaden sposób nie ocenił ani nie powiedział co powinienem zrobić.
Wiele kwestii w moim życiu się unormowało i cały czas poprawia.
Terapeuta posiada już duże doświadczenie i wiedzę, którą umie przede wszystkim wykorzystać.
Ja jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że jeszcze wielu osobom takim ja, p. Maciej pomoże.
5 gwiazdek jak najbardziej uzasadnione.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Zaczynając terapię, najbardziej bałem się skrępowania wynikającego z dzielenia się swoimi bardzo osobistymi przeżyciami z obcą osobą. Podczas pierwszych spotkań Pan Maciej nie naciskał i nie próbował wydobyć ze mnie żadnych informacji na siłę. Dał mi odpowiednio dużo czasu na oswojenie się z Jego osobą i nową sytuacją. Dzięki nieco luźniejszemu i mniej formalnemu charakterowi spotkań, a także zrozumieniu i braku oceny mojej osoby, poczułem się komfortowo i uczucie skrępowania zastąpiło zaufanie, dzięki któremu dużo łatwiej przychodziło mi dzielić się z Panem Maciejem swoimi problemami i myślami.
Pan Maciej jest osobą o bardzo dużej wiedzy, której potrafi użyć w praktyce. Wspólnymi siłami udało nam się uporządkować wiele kwestii w mojej głowie, dzięki czemu mogłem spojrzeć na nie z odpowiedniego dystansu i wyrobić sobie o nich opinię jeszcze raz na spokojnie, bardziej obiektywnie. Pan Maciej często posługiwał się porównaniami w postaci historii czy rysunków, które pomagały mi lepiej zrozumieć omawianą kwestię. Najbardziej wartościowe było jednak to, że do każdego rozwiązania czy konkluzji dochodziliśmy wspólnie, przez co nie czułem się jakby ktoś prowadził mnie za rękę i myślał za mnie. Dawało mi to sporo satysfakcji i wiary w siebie, bo pokazało, że sam jestem w stanie poradzić sobie z wieloma rzeczami samodzielnie, jeśli tylko odpowiednio na nie spojrzę.
Pomimo, że nasza terapia dobiegła końca, cały czas korzystam ze wskazówek i ćwiczeń Pana Macieja. Nowe sytuacje stawiają przede mną nowe wyzwania, czasem problemy, ale obecnie potrafię reagować na nie w dużo bardziej przemyślany sposób niż wcześniej. W trakcie terapii zrozumiałem lepiej sam siebie, przez co skuteczniej i we właściwy sposób mogę reagować na własne emocje.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Mieliśmy przyjemność pracować z p. Maciejem Jankowskim, który dał się poznać jako fachowy, solidny i przyjazny specjalista. Łatwo nawiązał dobry kontakt z naszym synem, udzielił pomocy i porad, które przełożyły się na nasz komfort, a synowi dały narzędzia do radzenia sobie z jego problemem.
Pozostawał łatwo dostępny w razie potrzeby, a także zaoferował swoją pomoc i dostępność do współpracy po zakończeniu cyklu spotkań. Zdecydowanie polecamy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Na co dzień oferuję wsparcie dla młodzieży i osób dorosłych. W szczególności współpracuję z nastolatkami w kryzysie, sportowcami i ludźmi związanymi z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys zawodowy
 • kryzys życiowy
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia Sportu
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania