Maciej Golański, chirurg Sulęcin

lek. Maciej Golański

Chirurg więcej

14 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Witosa 4, Sulęcin Przyjmuje na NFZ
Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Witosa 4, 69-200 Sulęcin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Witosa 4, 69-200 Sulęcin Inny

Doktor Maciej Golański to bardzo dobry specjalista, bez najmniejszych oporów poddałam się operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zabieg został wykonany metodą laparoskopową, bez żadnych problemów. Wszystko zgodnie z planem powiedział doktor po operacji. Na drugi dzień wróciłam do domu. Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Witosa 4, 69-200 Sulęcin Inny

Moj Tata był operowany i był bardzo zadowolony, z operacji przepuchliny pachwinowej. Podejscie lekarza co do pacjenta bardzo dobra i przyjazna.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Witosa 4, 69-200 Sulęcin przepuklina pachwinowa

Bardzo miły sympatyczny człowiek,Świetny chirurg,zabieg z użyciem siatki doskonale wykonany.Godny Polecenia


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Witosa 4, 69-200 Sulęcin przepuklina pępkowa

Bardzo dobry, sympatyczny człowiek ! Świetny chirurg! Doskonale wykonany zabieg z użyciem siatki, po którym pozostała jedynie maleńka blizna a ja szybko wróciłam do pełnej sprawności. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam Pana doktora, a gdybym miała coś kiedyś do usunięcia.... to tylko w Sulęcinie u dr.Golańskiego!!!


Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam, że Pan doktor jest świetnym chirurgiem. Kilka tygodni temu przeprowadził operację przepukliny u mojego taty. W trakcie pobytu w szpitalu chętnie nam udzielał rzeczowych informacji. Tata wcześniej przechodził trzy podobne zabiegi, ale po żadnym nie wrócił do formy w tak krótkim czasie. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania Pana doktora. Od razu widać, że to lekarz z powołania. Rzadko dziś można spotkać fachowca z tak wysoką kulturą osobistą i szacunkiem zarówno do pacjenta, jak i wykonywanej pracy. Z całym przekonaniem polecam tego chirurga.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, zna się na rzeczy i wie co robi. Opanowany i dokładny. Lekarz z powołania i zamiłowania. Zawsze miał dla mnie czas i służył wiedzą i dobrym słowem. Idąc na operację wiedziałem,że oddaję życie w dobre ręce. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Maciej Golański jest świetnym chirurgiem i wyjątkowym człowiekiem. Zoperował moją przepuklinę w lutym 2015 roku.W szpitalu otoczył mnie troskliwą opieką. Już po kilku tygodniach z pomocą fizjoterapeuty wróciłam do pełnej sprawności fizycznej. Znów mogę biegać, jeździć na rollkach ( a wkrótce także i konno) z moja malutka Córeczką. Jestem Mu za to bardzo wdzięczna.
Życzę Mu samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej :)
Iwona z Wrześni


A
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm,wiedza,doświadczenie,empatia,dobra organizacja. Traktuje pacjentow w sposob normalny,sprawia że czują się bezpiecznie i są dobrze poinformowani. Lekarz z powołania. Warto mu zaufać.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem po operacji usunięcia tarczycy, przebiegła ona bez jakichkolwiek powikłań. Termin operacji został zoorganizowany szybko.

Pan Doktor Golański jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej i z rewelacyjnym podejściem do pacjenta :) Słucha pacjentów, odpowiada na pytania, szczegółowo objaśnia przebieg leczenia. Jest troskliwy i kompetentny. Nie lekceważy żadnego problemu.

Polecam :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety ale muszę zmienić opinię.......po 4 miesiącach od operacji tarczycy okazało się że na lewym płacie zostawiono mi guzka niestety!!! jestem załamana...wielka szkoda że przeoczono taki szczegół:( chyba zostaje leczenie teraz d końca życia, albo ponowne cięcie....a juz byłam taka szczęśliwa że mam to za sobą... jak to się mówi..''NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA''
Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna