Adresy (2)

Limanowskiego 182, Bałuty, Łódź
FUTRZAK Przychodnia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Okoniowa 6, Bałuty, Łódź
FUTRZAK Gabinet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Empatia,kompetencja, spokój,fantastyczne podejście do zwierząt. Pan Maciej pomógł mi w bardzo pożegnać moja ukochaną 13-sto letnią sunie-był pełen wrażliwości i zrozumienia dla człowieka,który żegna się z przyjacielem,toteż bez żadnego wahania powierzyłam jego opiece następnego pieska adoptowanego z Łódzkiego schroniska.Tolka i ja mamy do p. Macka zaufanie do tego stopnia ,że pies ,który szalał przy przycinaniu pazurów u innego lekarza,stoi spokojnie ,bez lęku.Gorąco polecam zwłaszcza,że ceny normalne.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam za pełen profesjonalizm i poświęcenie. Zawsze można na Nich liczyć. Prawidłowe diagnozy i właściwe leczenie bez naciągania na zbędne koszty to krótka charakterystyka. Jeszcze raz Polecam . Mirek G


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety mam złe zdanie o weterynarzu - u naszego kota, który od miesiąca nie je i chudnie, po badaniu ogólnym, zrobiono badania krwi, które nic nie wykazały. Pan weterynarz dał jedynie witaminy. Poszliśmy do innego weterynarza, bo kot nadal cierpiał. Od razu zauważono, że wylizuje sobie sierść pod brzuszkiem. Zrobiono ponownie badania krwi (wyszły również OK) oraz zalecono badanie moczu - okazało się, że kot ma struwity w moczu, trzeba go leczyć na nerki i zmienić karmę. Także niestety nie polecam "Futrzaka".


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny specjalista , uratował razem z Jolą mojego yorka który dostał wylewu , poświęcił się całym sobą aby Tresor był ze mną mimo że psiak wylewu dostał w wieku 8 miesięcy . Jestem niezmiernie wdzięczna za uratowanie mojego psiaka . polecam Maćka za Jego wielką wiedzę , ogromne poświęcenie dla zwierząt i fachowość w stawianiu diagnoz . Jeżeli poszukujecie bardzo dobrego i uczciwego weterynarza to TYLKO Oni !!!!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzamy się z powyższymi pozytywnymi komentarzami. Możemy dodać, że w najtrudniejszych momentach z naszą kicią uzyskaliśmy również pomoc w domu, za co bardzo jesteśmy wdzięczni. K.R.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Użytkownik zweryfikowany

Moja stara, 12-letnia sunia odwiedziła już większość klinik weterynaryjnych w Łodzi. Leczyła się u Jachmana, w \"Animal-u\", w \"Żyrafie\".. A jednak bardzo poważną operację (sterylizacja + usunięcie guzów sutków wraz z listwami mlecznymi) zleciliśmy właśnie \"Futrzakowi\". Dlaczego? Bo mamy ZAUFANIE do tej przychodni. Bo wcześniej byłam świadkiem WSPANIAŁEGO podejścia lekarzy tam pracujących do zwierząt bezdomnych. Bo wszystkie bezdomne kociaki wysterylizowane przez pana Maćka i panią Jolę żyją i mają się lepiej niż przed zabiegiem. Bo są uczciwi i kompetentni. I dlatego, mój największy \"psi skarb\" powierzyłam panu Maćkowi.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz weterynarz, ale też NAJLEPSZY człowiek jakiego znam... Uratował życie dwóch moich pupili, gdyby nie On już by ich ze mną nie było. Ogromna wiedza, zawsze trafna diagnoza, szybkość i celność podejmowania decyzji w sytuacjach gdzie nie ma ani chwili do stracenia. Ale przede wszystkim człowiek o WIELKIM SERCU i wspaniałym podejściu do zwierząt- to prawdziwy lekarz z powołania. I najważniejsze UCZCIWY - zawsze stawia sprawę jasno, nie mydli oczu i nie naciąga na niepotrzebne leczenie. Życzę każdemu, kto będzie potrzebował nagłej pomocy dla swojego pupila aby trafił na takiego lekarza, my mieliśmy to szczęście- Dropsiu I Balbinka są nadal z nami ;) DZIĘKUJEMY...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie