lek.

Maciej Gabryel

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

306 opinii +dodaj

Nazywam się Maciej Gabryel i jestem lekarzem specjalizującym sie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2009r. w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
306 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: chrupanie w kolanie i ocieranie sie kosci przy wstawaniu i pierwszych krokach

  Rzetelna informacja, wyczerpujaca aczkolwiek wolalabym wiecej opisu z USG i wytlumaczenia obrazu na ekranie podczas badania dla wlasnego zobrazowania problemu. Polecam lekarza, konkretny i stateczny w wypowiedzi. Uprzejme podejscie do pacjenta.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Zostałam przyjęta w sposób profesjonalny. Lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał, udzielił cennych wskazówek na przyszłość oraz jak dalej postępować w moim przypadku, aby uzyskać pełną sprawność w nodze

 • E
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: bóle kręgosłupa oraz nadgarstka

  Pan doktor to świetny fachowiec. Posia dabardzo dużą wiedzę, potrafi trafnie postawić diagnozę i wskazać dalsze postępowanie. Nie naciąga na kolejne wizyty. Przy tym posiada bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam z załego serca.
  Elżbieta

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski

  erwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bez zadnego pośpiechu. Wykonał usg i przedstawil opcje dalszego leczenia. Bardzo polecam.

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: silny ból ramienia

  Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna ze zdjęciem Rtg

  Konsultacja odbyła się szybko i sprawnie.Otrzymałem zalecenia i porady do dalszego leczenia. Polecam_____

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Polecam w 100%.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.Nie zbywa pacjenta tylko słucha i tłumaczy .Od lat zmagałam się z problemem.Pan doktor próbuje znaleźć przyczyne a nie odsyła "z kwitkiem " jak poprzednicy.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: Konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i nareszcie ktoś wyjaśnił mi dokładniej mój problem. ;-)))) Mam nadzieje, że zalecona przez pana doktora rehabilitacja przyniesie skutki i chociaż ulży mi w jednym problemie zdrowotnym :-)))))

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Rewelacyjny lekarz z super podejściem do pacjenta. Warto było jechać 250 km na wizytę. Gorąco polecam tego lekarza.

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Wizyta odbyła się punktualnie i sprawnie. Przeprowadzono szczegółowy wywiad. Pan Doktor ma genialne, profesjonalne podejście do pacjenta. Jest osobą rzeczową i konkretną, a poza tym uprzejmą i sympatyczną. W bardzo jasny i przystępny sposób wytłumaczył jak będzie wyglądało dalsze leczenie.
  Z całego serca polecam!

Pytania pacjentów (164)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Dostałem skierowanie do szpitala na operacje kolana dokładnie CAŁKOWITE ZERWANIE PCL , AWULSYJNE ODERWANIE PRZYCZEPU PISZCZELOWEGO ACL I DROBNY OBSZAR CHONDROMALACYJNY NA POWIERZCHNI STAWOWEJ RZEPKI , moje pytanie dotyczy ile czeka się na zabieg ? Chodzi mi o zrobienie tego jak najszybciej , takie polecenie dostałem od ortopedy. Uraz wydarzyl się podczas wypadku samochodowego.
  Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Konieczna ocena aktualnego stanu kolana , czasu jaki upłynał od urazu zapalanowanie poszczegónych etapów leczenia i rehabilitacji

 • Okolo 20 lat temu gdy byłam 13-15-latką miałam kilkukrotnie skręconą rzepkę w kolanie. Wszystko generalnie sie zagoiło lecz kolano pozostało słabsze i bardziej podatne na urazy. Od kilku lat z moim kolanem jest coraz gorzej. Chrupie przy każdym zgięciu, boli, „ucieka”, nie mogę chodzic po schodach, biegać, kucać i jako następstwo zaczynam odczuwać ból w biodrze.
  Diagnoza- chondromacja stawu kolanowego- zalecona artroskopia i przeszczep stawu. Lekarz niestety nie daje mi szans na wydrowienie nawet po operacjach. Generalnie powiedział ze do końca życia czeka mnie rehabilitacja. Czy jest szansa na to by po takich zabiegach wrócić do pełnej sprawności? Uprawiać sport?
  Posiadam aktualny rezonans który mogę załączyć.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  konieczne jest badanie i ocena kolana to bardziej skomplikowane niż obrazek MRI

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Maciej Gabryel i jestem lekarzem specjalizującym sie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2009r. w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym. W 2011 roku w związku z przekształceniami szpitala w Tychach praktykę lekarską kontynuowałem w Klinice Chirurgii Endoskopowej SPORT-KLINIKA w Żorach, gdzie nadal pracuję W głównej mierze zajmuję się leczeniem schorzeń i urazów stawów oraz otaczających ich tkanek, zarówno zachowawczym jak i operacyjnym z wykorzystaniem najnowszych małoinwazyjnych technik artroskopowych i endoskopowych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna

Publikacje

 • Endoskopowo wspomagana naprawa uszkodzenia dystalnego ścięgna bicepsa

Nagrody i wyróżnienia

 • x

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Staże

 • New aspects of non-surgicaltreatment in Osteoarthritis

Certyfikaty

Choroby

więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni