lek.

Maciej Gabryel

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

271 opinii +dodaj

Nazywam się Maciej Gabryel i jestem lekarzem specjalizującym sie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2009r. w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
271 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna - 150 zł

  To trzeci z lekarzy do którego trafiłem w ostatnim czasie w związku z problem z kolanem i w przeciwieństwie do poprzedników zdiagnozował przyczynę schorzenia i zaproponował możliwości leczenia. Polecam ;)

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: USG w trakcie konsultacji pierwszorazowej cena wizyty + 0 zł

  Wszystko OK. Na SOR stwierdzono, że kolanoi więzadła są dobre....2 tygodnie nie chodziłem n noge po czym odwiedziłem gabinet ortopedy. Pan ortopeda na wizycie od razu po badaniu stwierdził, że są zerwane. Dzisiaj posiadam już wyniki z rezonansu- potwierdzające teze lekarza i czekam na operacje.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: USG w trakcie konsultacji pierwszorazowej cena wizyty + 0 zł

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor Gabryel ma ciekawe podejście do pacjenta i otwarcie mówi problemach i możliwie najlepszym rozwiązaniu.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Bardzo profesjonalne podejście do problemu zgłoszonego przez pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam????

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: ból pięty

  Kompetentny , serdeczny lekarz.
  Zdiagnozował, wytłumaczył ????
  Takich lekarzy z powołania dzisiaj mało .
  Dziękuję Panie Doktorze

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Byłam pierwszy raz u pana doktora .Doktor sympatyczny , kompetentny , wszystko wytłumaczył , więcej takich lekarzy a i chorowanie było by łatwiejsze . Polecam pana doktora .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: Konsultacja ortopedyczna 150 zł

  To ogromne szczęście trafić na takiego lekarza. Miałam wcześniej do czynienia z kilkoma ortopedami ze złym skutkiem i brakiem efektów. Żałuję, że na Doktora trafiłam tak późno- bardzo kompetentny, szczery i co najważniejsze można na nim polegać w każdym przypadku. Szczerze polecam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przede wszystkim Pan Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem i nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu z pacjentem. Badanie, usg, wyjaśnienie w czym jest problem - wszystko wykonane rzetelnie i jasno wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam Pana Doktora z czystym sumieniem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie. Pan Doktor przeprowadzil dokladny wywiad, bardzo dokladnie zbadal moje kolano, wykonal usg,
  w sposob zrozumialy dla mnie wszytko wyjaśnił, byl miły i cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie. Uszanował moja sytuacje (matka karmiąca) i zaproponowal bezpieczne leczenie. Ciesze sie ze trafilam do tak dobrego lekarza. Wiem, ze za kazdym kolejnym razem, jesli bedzie taka potrzeba znow odwiedze Pana Doktora.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: uraz stawu skokowego

  Świetny lekarz. Zainteresowany problemem, z którym się przychodzi. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wywiad, badania i wyjaśnienie. Polecam

Pytania pacjentów (164)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Dostałem skierowanie do szpitala na operacje kolana dokładnie CAŁKOWITE ZERWANIE PCL , AWULSYJNE ODERWANIE PRZYCZEPU PISZCZELOWEGO ACL I DROBNY OBSZAR CHONDROMALACYJNY NA POWIERZCHNI STAWOWEJ RZEPKI , moje pytanie dotyczy ile czeka się na zabieg ? Chodzi mi o zrobienie tego jak najszybciej , takie polecenie dostałem od ortopedy. Uraz wydarzyl się podczas wypadku samochodowego.
  Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Konieczna ocena aktualnego stanu kolana , czasu jaki upłynał od urazu zapalanowanie poszczegónych etapów leczenia i rehabilitacji

 • Okolo 20 lat temu gdy byłam 13-15-latką miałam kilkukrotnie skręconą rzepkę w kolanie. Wszystko generalnie sie zagoiło lecz kolano pozostało słabsze i bardziej podatne na urazy. Od kilku lat z moim kolanem jest coraz gorzej. Chrupie przy każdym zgięciu, boli, „ucieka”, nie mogę chodzic po schodach, biegać, kucać i jako następstwo zaczynam odczuwać ból w biodrze.
  Diagnoza- chondromacja stawu kolanowego- zalecona artroskopia i przeszczep stawu. Lekarz niestety nie daje mi szans na wydrowienie nawet po operacjach. Generalnie powiedział ze do końca życia czeka mnie rehabilitacja. Czy jest szansa na to by po takich zabiegach wrócić do pełnej sprawności? Uprawiać sport?
  Posiadam aktualny rezonans który mogę załączyć.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  konieczne jest badanie i ocena kolana to bardziej skomplikowane niż obrazek MRI

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Maciej Gabryel i jestem lekarzem specjalizującym sie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2009r. w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym. W 2011 roku w związku z przekształceniami szpitala w Tychach praktykę lekarską kontynuowałem w Klinice Chirurgii Endoskopowej SPORT-KLINIKA w Żorach, gdzie nadal pracuję W głównej mierze zajmuję się leczeniem schorzeń i urazów stawów oraz otaczających ich tkanek, zarówno zachowawczym jak i operacyjnym z wykorzystaniem najnowszych małoinwazyjnych technik artroskopowych i endoskopowych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna

Publikacje

 • Endoskopowo wspomagana naprawa uszkodzenia dystalnego ścięgna bicepsa

Nagrody i wyróżnienia

 • x

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Staże

 • New aspects of non-surgicaltreatment in Osteoarthritis

Certyfikaty

Choroby

więcej