dr n. med.

Maciej Chwaliński

Chirurg, Proktolog, Onkolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Chirurg onkolog Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 1994, dodatkowo United States Medical Licence 1995. Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych publikowanych w mi... więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Dr. Chwaliński Maciej lekarz perfekcyjny;zabieg, który wykonał 13 lat temu pozwolił mojej mamie nadal cieszyć się życiem a ma 89 lat; jest pod jego kontrola; taktowny i życzliwy; życzę wszelkiej pomyślności.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kontaktowy, fachowiec, a na dodatek z poczuciem humoru co dla mnie jest też bardzo istotne podczas zawsze stresującej wizyty u lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Chwaliński jest wybitnym lekarzem. Ponadto, z szacunkiem odnosi się do pacjentów, wszystko dokładnie wyjaśnia. Klasa.

 • R

  Doktor Chwaliński uratował życie mojjej mamy. Mimo usunięcia 16 cm jelita doktor uchronił mamę od stomii. Operował również mnie, jest to miły, kulturalny i konkretny człowiek. Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca

 • Według mnie Dr Maciej Chwaliński to bardzo dobry chirurg onkologiczny. Teraz krótka historia.
  3 lata temu mój Ojciec zachorował na bardzo rzadki nowotwór GIST. Po 3 latach przyjmowaniu leku -Glivec, który kontrolował chorobę jedna zmiana zaczęła progresować. Pozostałe zarówno w wątrobie jak i w jamie brzusznej były dalej pod kontrolą leku. W centrum onkologii lekarz prowadzący nie chciał podjąć się operacji i usunięcia rosnącego guza ( twierdził, ze to leczenie paliatywne i operacja nie ma sensu). Osobiście jako osoba, która zgłębiła sporą wiedzę na temat tego nowotworu byłem odmiennego zdania, gdyż w przypadku progresji miejscowej wykonuje się zabieg operacyjny i dalej kontynuuje się leczenie farmakologiczne. Po konsultacjach zarówno z ośrodkiem specjalizującym się nowotworach GIST w Niemczech i Dr Chwalińskim podjęta została decyzja odmienna niż lekarza prowadzącego w Cenrum Onkologii. Dr Chwaliński podjął się wykonać dość skomplikowany zabieg( resekcja śledziony, części żołądka i ogona trzustki). To co bardzo mi się podoba to fakt, że Doktor bardzo rzetelnie podszedł do sprawy. Uprzedził nas jakie mogą pojawić się zagrożenia jeżeli nie wykonamy zabiegu, ale z drugiej strony jakie mogą pojawić się komplikacje pooperacyjne. Wszystko bardzo dokładnie było powiedziane i wyjaśnione. Doktor zawsze odpowiadał na moje pytania, często po godzinach swojej pracy( a jestem człowiekiem dość upierdliwym).
  Sam zabieg był wykonany perfekcyjnie. Nie pojawiły się żadne problemy śród i pooperacyjne. Po operacji cały czas możemy liczyć na jego wsparcie i konsultacje w kwestii dalszego leczenia Ojca. W kontaktach Doktor nie tworzy sztucznych barier, rozluzniając często atmosferę ( całkiem fajne poczucie humoru). Zdecydowanie polecam jako bardzo dobrego fachowca od trudnych i bardzo trudnych zabiegów onkologicznych. Operacja Ojca została przeprowadzona w prywatnym szpitalu Świętej Elżbiety.
  PS
  Warto zawsze porównać różne opinie lekarzy.
  Piotr Witkowski.

 • H

  Dr Chwaliński to świetny lekarz - niesłychanie kulturalny, potrafi wyjaśnić zarówno swoją diagnozę, jak i leczenie. Od ręki wykonał drobny zabieg, który inni "specjaliści" chcieli umawiać w swoich prywatnych gabinetach oraz zalecił profilaktykę. Polecam każdemu kto będzie miał problem proktologiczny!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Chwaliński zastosował mi leczenie kontrola za 3 tyg na razie nic nie mogę napisać.P dr Chwaliński jest bardzo uprzejmy.Pozdrawiam

 • Doktor Maciej Chwaliński to wspaniały człowiek dał drugie życie mojemu tacie będę mu wdzięczny do końca życia. Jest wspaniałym i bardzo dobrym człowiekiem i chirurgiem. wielkie podziękowania

 • M

  Cudowny,fantastyczny,najlepszy na świecie.Specjalista na najwyższym poziomie.Cieszę się,ze w mojej mieścinie jest tak wspaniały lekarz.Jedyny który pomógł mi ot tak,bezinteresownie.Polecam.

 • A

  Dr Maciej kochany człowiek i fantastyczny specjalista.Lepszego lekarza nie spotkałam jeszcze na swojej drodze.Polecam z całego serca.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Zofia Dudkiewicz

chirurg dziecięcy,  chirurg szczękowy,  chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się