dr n. med.

Maciej Chwaliński

Chirurg, Proktolog, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Chirurg onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 1994, dodatkowo United States Medical Licence 1995. Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych publikowanych…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, rzeczowy, doświadczony, wyjaśniający, sprawny, wiarygodny lekarz. To moja kolejna wizyta i zawsze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: Zwykła wizyta

  W pełni zgadzam się z pozytywnymi opiniami, które są tutaj zamieszczone. Nie będę ich powtarzał. Dodam, że życzyłbym sobie spotykania równie kompetentnych i rzetelnych ludzi w innych sferach życia.

 • L
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Profesjonalista i człowiek..czyli lekarz z powołaniem. Krótko i rzeczowo prowadzi wywiad z pacjentem, odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo omawia leczenie. Posiada poczucie humoru, które potrafi umiejętnie rozładowac atmosferę. Dziękuję Panie Doktorze!

 • Dr. Chwaliński Maciej lekarz perfekcyjny;zabieg, który wykonał 13 lat temu pozwolił mojej mamie nadal cieszyć się życiem a ma 89 lat; jest pod jego kontrola; taktowny i życzliwy; życzę wszelkiej pomyślności.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kontaktowy, fachowiec, a na dodatek z poczuciem humoru co dla mnie jest też bardzo istotne podczas zawsze stresującej wizyty u lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Chwaliński jest wybitnym lekarzem. Ponadto, z szacunkiem odnosi się do pacjentów, wszystko dokładnie wyjaśnia. Klasa.

 • R

  Doktor Chwaliński uratował życie mojjej mamy. Mimo usunięcia 16 cm jelita doktor uchronił mamę od stomii. Operował również mnie, jest to miły, kulturalny i konkretny człowiek. Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca

 • Według mnie Dr Maciej Chwaliński to bardzo dobry chirurg onkologiczny. Teraz krótka historia.
  3 lata temu mój Ojciec zachorował na bardzo rzadki nowotwór GIST. Po 3 latach przyjmowaniu leku -Glivec, który kontrolował chorobę jedna zmiana zaczęła progresować. Pozostałe zarówno w wątrobie jak i w jamie brzusznej były dalej pod kontrolą leku. W centrum onkologii lekarz prowadzący nie chciał podjąć się operacji i usunięcia rosnącego guza ( twierdził, ze to leczenie paliatywne i operacja nie ma sensu). Osobiście jako osoba, która zgłębiła sporą wiedzę na temat tego nowotworu byłem odmiennego zdania, gdyż w przypadku progresji miejscowej wykonuje się zabieg operacyjny i dalej kontynuuje się leczenie farmakologiczne. Po konsultacjach zarówno z ośrodkiem specjalizującym się nowotworach GIST w Niemczech i Dr Chwalińskim podjęta została decyzja odmienna niż lekarza prowadzącego w Cenrum Onkologii. Dr Chwaliński podjął się wykonać dość skomplikowany zabieg( resekcja śledziony, części żołądka i ogona trzustki). To co bardzo mi się podoba to fakt, że Doktor bardzo rzetelnie podszedł do sprawy. Uprzedził nas jakie mogą pojawić się zagrożenia jeżeli nie wykonamy zabiegu, ale z drugiej strony jakie mogą pojawić się komplikacje pooperacyjne. Wszystko bardzo dokładnie było powiedziane i wyjaśnione. Doktor zawsze odpowiadał na moje pytania, często po godzinach swojej pracy( a jestem człowiekiem dość upierdliwym).
  Sam zabieg był wykonany perfekcyjnie. Nie pojawiły się żadne problemy śród i pooperacyjne. Po operacji cały czas możemy liczyć na jego wsparcie i konsultacje w kwestii dalszego leczenia Ojca. W kontaktach Doktor nie tworzy sztucznych barier, rozluzniając często atmosferę ( całkiem fajne poczucie humoru). Zdecydowanie polecam jako bardzo dobrego fachowca od trudnych i bardzo trudnych zabiegów onkologicznych. Operacja Ojca została przeprowadzona w prywatnym szpitalu Świętej Elżbiety.
  PS
  Warto zawsze porównać różne opinie lekarzy.
  Piotr Witkowski.

 • H

  Dr Chwaliński to świetny lekarz - niesłychanie kulturalny, potrafi wyjaśnić zarówno swoją diagnozę, jak i leczenie. Od ręki wykonał drobny zabieg, który inni "specjaliści" chcieli umawiać w swoich prywatnych gabinetach oraz zalecił profilaktykę. Polecam każdemu kto będzie miał problem proktologiczny!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Chwaliński zastosował mi leczenie kontrola za 3 tyg na razie nic nie mogę napisać.P dr Chwaliński jest bardzo uprzejmy.Pozdrawiam