dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chciałem tylko podziękować za sprawnie wykonaną kolonoskopię. Mogę polecić doktora z czystym sumieniem, pomocny, odpowie na każde pytanie. Jeszcze raz dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały pan dr! Godny polecenia! :) Jest konkretny, wysłucha i zrozumie pacjenta. Dopasuje odpowiednie leczenie jak i podaje dobre rady. Jestem mile zaskoczona i zadowolona z pana Burzyńskiego. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny godny polecenia lekarz , ciepły i życzliwy człowiek w stosunku do pacjenta .,wszystko fachowo wyjaśni - naprawdę nie trzeba się stresować.Godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szkoda, że jest do dyspozycji w ocenie tylko pięć gwiazdek. To krzywdzące dla Pana Dra Burzyńskiego. Absolutny profesjonalizm. Zaciekawienie pacjentem holistyczne, a nie tylko Jego "podrobami". Lekarz - człowiek, wzbudza pełne zaufanie. Wyjaśnia, a nawet rysuje (chyba, jak większość, jestem wzrokowcem).
  Po wizycie miałem wrażenie, że nie byłem "następny, proszę". Ocena bardzo pozytywna. Poza skalą.

 • A

  Ogromny profesjonalizm, umiejętności, wiedza i przede wszystkim niesamowite podejście do pacjenta. Trafiłam przez przypadek, ale jeśli będę musiała powtórzyć kolonoskopię to tylko u tego lekarza. Dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista z zapleczem i doświadczeniem szpitalnym. Bardzo życzliwy i otwarty lekarz, a do tego angażuje się w problem pacjenta i traktuje go kompleksowo. Nie unika kontaktu po wizytach lub między wizytami. Gastroskopia na medal, szybko i sprawnie. Kolonoskopia podobnie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super podejście do pacjenta,nigdy nie spotkałem lekarza z takim podejściem.Zero skrępowania,naprawdę godny polecenia.

  dr Maciej Burzyński2014-12-20

  Bardzo mi miło, że tak Pan pozytywnie odebrał wizytę, mam nadzieję że leczenie i zalecenia będą trafione i skuteczne, pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  wspaniały lekarz , bardzo kompetentny godny polecenia ,oraz ciepły i życzliwy człowiek w stosunku do pacjenta .

  dr Maciej Burzyński2014-12-20

  miło mi :)))

 • P

  git produkcja, spoko ziomek, mimo delikatnej odbytniczej tematyki trzyma rezon, a pacjenta o nerwowość nie przyprawia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobre podejście do pacjenta , empatia. Jednak nie skorzysałyśmy z jego wiedzy gdyż kazał poszukać lekarza ze szpitala dziecięcego. Pacjenta ma 16 lat. Poradziła o jakie skierowanie prosić gdy już bedziemy u lekarza pracujacego w szpitalu dziecięcym.