dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R

  Lekarz bardzo sympatyczny, miły, fachowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania.Pan doktor jest taki ludzki, troszczy się o przyszłe zdrowie pacjenta.Nie potrzebnie się stresowałam. Badanie odbyło się profesjonalnie Wszystkim niezdecydowanym szczerze Pana doktora polecam. Renata

 • C

  Kurczę. Brak słów. Świetny lekarz!!! Miły, sympatyczny. Podejście do pacjenta ma jak nikt inny. Wiele lekarzy powinno od niego brać przykład. No i oczywiście wie i zna sie na tym co robi!! Polecam jak najbardziej!!!

  dr Maciej Burzyński2015-07-23

  Miło mi :))))))))))))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomity lekarz! Bardzo profesjonalnie podszedł do problemu, a jednocześnie rozładował atmosferę dzieki czemu wizyta była przyjemna. Zdecydowanie polecam Pana doktora wszystkim, którzy jeszcze są niezdecydowani;)

  dr Maciej Burzyński2015-07-23

  Robię to, co zawsze :) Cieszę się, że tak Państwo to odbieracie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Warty polecenia lekarz. Mimo wcześniejszych obaw i stresu, jakie towarzyszyły mi przed wizytą bardzo miło wspominam spotkanie z Panem doktorem. W dzisiejszych czasach rzadkością jest spotkać tak dobrego lekarza. Zalecenia, już po kilku dniach od stosowania leków, uważam za trafione.Zostałam wysłuchana, a na wszelkie pytania dostałam odpowiedź. Lekarz bardzo kompetentny, naprawdę godny . Mam uwagi. Mam nadzieje, że więcej będzie w Naszej służbie zdrowia takich lekarzy. pozdrawiam

  dr Maciej Burzyński2015-06-08

  Bardzo miło mi to usłyszeć :) pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyjątkowa kompetencja i umiejętność rozmowy z pacjentem. Lekarz godny polecenia.Duża wrażliwość i chęć pomocy pacjentowi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam w 100%. Pan Doktor b. miły, atmosfera przyjazna (mimo, że temat proktologiczny ;)) Badanie bez skrępowania mimo, że nic miłego ;) Pan dr przepisał mi kuracje, mam nadzieję że pomoże! Gdybym wiedziała, że taka wizyta może być zupełnie na luzie, to wybrałabym się wcześniej. Pan doktor słucha z uwagą, udziela konkretnych rad i wskazówek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chciałem tylko podziękować za sprawnie wykonaną kolonoskopię. Mogę polecić doktora z czystym sumieniem, pomocny, odpowie na każde pytanie. Jeszcze raz dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały pan dr! Godny polecenia! :) Jest konkretny, wysłucha i zrozumie pacjenta. Dopasuje odpowiednie leczenie jak i podaje dobre rady. Jestem mile zaskoczona i zadowolona z pana Burzyńskiego. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny godny polecenia lekarz , ciepły i życzliwy człowiek w stosunku do pacjenta .,wszystko fachowo wyjaśni - naprawdę nie trzeba się stresować.Godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szkoda, że jest do dyspozycji w ocenie tylko pięć gwiazdek. To krzywdzące dla Pana Dra Burzyńskiego. Absolutny profesjonalizm. Zaciekawienie pacjentem holistyczne, a nie tylko Jego "podrobami". Lekarz - człowiek, wzbudza pełne zaufanie. Wyjaśnia, a nawet rysuje (chyba, jak większość, jestem wzrokowcem).
  Po wizycie miałem wrażenie, że nie byłem "następny, proszę". Ocena bardzo pozytywna. Poza skalą.