dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

118 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
118 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do lekarza Burzyńskiego, pomógł mi w dolegliwościach, z którymi borykałam się od lat. Lekarz kompetentny, miły, rozmawia z pacjentem, analizuje jego wypowiedź. Mimo krępującego wydawać by się mogło badania, nie było źle, lekarz podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta. Polecam tego lekarza, wizyta na poziomie i ja przy tym czuję się lepiej. Dziękuję

 • H

  Polecam tego lekarze.Bardzo miły i kompetentny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Lekarz z powołania.
  Czekam na kolonoskopie i bardzo się jej boje ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze .Hanna

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przed wizytą u Pana Doktora byłam pełna obaw co do podejrzeń które nasunął mi lekarz rodzinny a po wizycie spokojna i rozluźniona. Pan Doktor spokojnie wysłucha z czym ktoś do niego przychodzi,zadaje konkretne pytania i dokładnie na wszystko odpowiada.Myślę że to nie będzie moja jedyna wizyta u tego specjalisty i czuję że właśnie Pan Doktor jest w stanie zrobić porządek z moim żołądkiem. Zamiast zapisać kolejną tonę tabletek wreszcie usłyszałam, że nie tędy droga,że są inne możliwości wystarczy się dostosować do pewnych zasad.

 • Przemiły, kompetentny specjalista. Życzyłabym sobie aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Polecam wszystkim wizytę u tego lekarza.
  Aleksandra

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta, rzeczowość, profesjonalizm, wywiad, badania, trafna diagnoza i porada, przy tym cierpliwy i wyrozumiały. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i podejście i z pewnością pozostanę pacjentką pana doktora jeśli będzie taka potrzeba. Wszystkim polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju. To lekarz który słucha co pacjent ma do powiedzenia, jaki ma problem i czego się obawia. Nad wyraz spokojny i cierpliwy, a przy tym o pogodnym usposobieniu. Kompetencje widać z daleka. Konkretnie i bez zbędnych ceregieli. Wizyta bezstresowa. Polecam z czystym sumieniem.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny, kulturalny lekarz. Nigdy bym nie przypuszczała, że wizyta u proktologa może być przyjemna. Badanie w ogóle nie było bolesne, wykonane z wysoką kulturą. Szybkie rozpoznanie problemu. A poza tym lekarz dokładnie wyjaśnił przyczynę i dał szczegółowe wskazówki, co do odżywiania.

 • E

  Kompetencja, profesjonalizm, rzeczowosc, empatia! Polecam bo to lekarz z sercem i powołaniem i zyczliwym podejsciem do pacjenta

 • J

  Pan Doktor jest super profesjonalistą. Bardzo miły i pomocny, wizyta na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

 • B

  Lekarz idealny!!!!!!!! Była to moja pierwsza wizyta, troszkę się bałam czy zbagatelizuję moje typowe objawy jak na kobietę z lekką nadwagą. Jednak zrobił szczegółowy wywiad i już wiedział co może mi dolegać no i oczywiście przepisał leki. A dodatkowo nie czułam się spięta, swobodna rozmowa z dużą dawką humoru:) Bardzo polecam!!

Doświadczenie i kwalifikacje