dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

97 opinii

 • Lekarz bardzo miły i sympatyczny oraz pomocny. Po prostu fachowiec. Badanie to powoduje dyskomfort ale tutaj go nie było.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana Doktora. Umie rozładować napięcie, chętnie słucha i każda rzecz, zdarzenie jest dla niego ważne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeśli chodzi o sam przebieg wizyty wszystko ok, jedynie co to godzinne oczekiwanie na wejście ,może trafiłem na taki dzień,po za tym polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny i fachowy lekarz.Polecam jeśli nie chcecie chodzić od lekarza do lekarza i tracić czasu na ich niedokładne teorie .

 • Wizyta i badanie u Pana Doktora to połączenie profesjonalizmu i empatii. Kolonoskopia wykonana w sposób mistrzowski i poczucie bezpieczeństwa ... bezcenne:)
  Trudno znaleźć słowa podziękowania. Polecam bardzo Pana Doktora.
  z wyrazami szacunku
  Sylwia

  dr Maciej Burzyński2015-10-28

  To też Pani zasługa :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta i traktuje go z dużą empatią. Bardzo miły i zarazem rzeczowy. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i miły człowiek,dawno nie miałam okazji spotkać takiego lekarza.Po pierwszej wizycie zlecił wykonanie konkretnych badan -gastroskopii i kolonoskopii ,nie faszerując pacjenta zbędnymi lekami.Polecam wszystkim tego specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz,dzisiaj miałam robioną kolanoskopię przez doktora,dobry fachowiec.polecam wszystkim w 200%.Miły sympatyczny,renata

  dr Maciej Burzyński2015-10-12

  Miło mi :)

 • Po pierwszej wizycie juz mogę stwierdzic,ze to lekarz z sercem na dłoni..nie zostawia pacjenta samego ze swoimi problemami i próbuje te problemy rozwiązac poprzez kierowanie na badania,a nie faszerowania lekami,ktorzy inni lekarze mi zapisywali próbujac stawiac diagnozy"na oko"..Lekarz jest kompetentny,inteligentny,z poczuciem humoru.Inni lekarze powinni brac przykład z doktora Burzyńskiego,ktory bezinteresownie troszczy się o zdrowie swojego pacjenta.DZIEKUJE!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspanialy lekarz, gastroskopia w jego wydaniu jak najbardziej do przeżycia. Najbardziej jednak chwale za kontakt. W trakcie leczenia uleglam wypadkowi i nie moglam stawiac sie na wizyty. Nie przeszkodzilo to w konsultacjach, gdyz Pan doktor udzielal mi porad przez telefon i sam oddzwanial gdy nie mogl odebrac. Juz staje na nogi wiec wkrotce Go odwiedze i zrobie to z przyjemnoscia. Zainteresowanie pacjentem na najwyzszym stopniu profesjonalizmu. Fachowiec i wspanialy czlowiek.