dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

97 opinii

 • Uprzejmość lekarza-wzorowa. Miło się rozmawia, niestety bardziej na tematy poboczne niż fachowe i istotne dla pacjenta. I tak: za 170 zł można się dowiedzieć, że wszystkiemu jest dziś winny stres i jakie to osobistości konsultują się u Pana doktora. Nie dowiedziałam się niestety najistotniejszego: co dokładnie mi dolega, czym jest spowodowane i jak to wyleczyć. Moje pytanie o to czy z czymś takim doktor się spotkał i czy udało mu się kogoś z tego wyleczyć pozostało bez odpowiedzi. "Leki" jakie zostały zapisane:dostępne bez recepty suplement diety i probiotyk. Zabrakło mi też skierowania na podstawowe badania, które uzyskałam dziś bez problemu podczas wizyty u innego gastrologa na NFZ.

 • Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Bardzo miły, kompetentny i zaangażowany, ale co najważniejsze bardzo dokładnie analizuje wypowiedzi pacjenta. Leczenie, które lekarz zaproponował przyniosło efekty i bardzo mi pomogło w dolegliwościach, z którymi borykałam się od lat. Pacjent który jest pod opieką doktora ma naprawdę szczęście. Oby więcej takich lekarzy. Polecam!

  dr Maciej Burzyński2017-01-03

  Z tym szczęściem to przesada ... ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta po raz kolejny przebiegła bez stresu , człowiek wspaniały i co najważniejsze lekarz któremu zaufalam w koncu .. po roku szukania pomocy ! Szczerze polecam wizytę u Pana doktora !

 • Miałam kilka wizyt u tego Lekarza. Miłe podejście zero stresu. Wielu wcześniej lekarzy szukało powodu mojej dolegliwości, tutaj lekarz rozpoznał się i trafnie leki zapisał. Kolejna wizyta to zaplanowana gastroskopia-wielki strach przed badaniem. Ale okazało się inaczej, miłe przyjazne podejście lekarza i obsługi, sprawnie profesjonalnie i niezwykle delikatnie, trwało to tylko kilka minut i nie było wcale nieprzyjemne. Jeśli ktoś musi mieć takie badania to polecam tego Lekarza. Mam do niego pełne zaufanie bo to profesjonalista, który lubi swoją pracę i warto mi jechać 150km na wizytę bo to ma sens. Basia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzisiejsza kolonoskopia wykonana przez Pana Doktora w mistrzowski sposób, nic nie bolało, atmosfera miła i przyjazna dla pacjenta to zasługa Doktora i pielęgniarek, Gastroskopia w wykonaniu tego doktora również na medal, przeprowadzona fachowo, jednak to duża zasługa umiejętności lekarza jak dane badanie zostanie przeprowadzone.polecam wszystkim którzy boją się zarowno gastroskopii jak i kolonoskopi, tylko u Pana DR.BURZYŃSKIEGO, Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam

  dr Maciej Burzyński2017-01-03

  Cieszą się, jednak to też pacjenta zasługa - jego nastawienie, podejście - OGROMNIE WAŻNE !!!

 • Wizyte miałem kilka dni temu, pełen profesionalizm, idealne podejście do pacjenta.
  Jest to lekarz który chce leczyć swoich pacjentów i to się ceni.
  Jeżeli miałbym być kiedykolwiek operowany to tylko w rękach Pana doktora Burzyńskiego

 • Bardzo miły , sympatyczny , potrafi podnieść na duchu ;) zobaczymy efekty po nowych lekach , Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Świetne podejście do pacjenta.Rozmawia z pacjentem i analizuje jego wypowiedzi. Była to moja pierwsza wizyta- ale już jestem pełna nadziei. Z gabinetu wyszłam pod wrażeniem. Teraz czekam na efekty. Gorąco polecam lekarza.

 • Z całym sercem polecam Pana doktora!! Pojechałam do niego ze swoimi problemami przez pół Polski i nie żałuję :) Oby wszyscy lekarze tak przykładali się do swojej pracy jak Pan Doktor! Nikt nigdy nie czytał tak dokładnie mojej dokumentacji medycznej i nie przejął się mną. Trafna diagnoza i leczenie - w końcu jestem zdrowa :)

 • Bardzo się cieszę, że trafiłam do lekarza Burzyńskiego, pomógł mi w dolegliwościach, z którymi borykałam się od lat. Lekarz kompetentny, miły, rozmawia z pacjentem, analizuje jego wypowiedź. Mimo krępującego wydawać by się mogło badania, nie było źle, lekarz podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta. Polecam tego lekarza, wizyta na poziomie i ja przy tym czuję się lepiej. Dziękuję