lek.

Łukasz Wojnar

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Androlog

55 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 415 odwiedzin w ciągu 30 dni

STRONA INTERNETOWA www.stulejka.com.pl, www.urologpoznan.com.pl Lek. med. Łukasz Wojnar - specjalista urolog FEBU, specjalista androlog EAA (Europejska Akademia Andrologii), absolwent… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Leczenie stulejki

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna z USG

  Wizyta odbyła się punktualnie, otrzymałem skierowania na dalsze badania. Jest możliwość płatności BLIK'iem. Polecam serdecznie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna z USG

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze badanie przebiegło bez zarzutów
  Z czystym sumieniem polecam

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna z USG

  Po podobnej wizycie i badaniu w Krakowie lekarz dał mi informacje o tym co zobaczył na USG a następnie podał ręczniki papierowe do wytarcia ciała z żelu. Niestety u dr Wojnar nie doczekałem się ani jednego ani drugiego a żel wtarl się w moją koszulę. Prosta rzecz a niesmak został. Szkoda bo tych parę złotych na ręczniki warto wydać.

  Łukasz Wojnar2018-08-13

  Dzień dobry Panie Grzegorzu, przykro mi ze nie jest Pan zadowolony z wizyty. Jeżeli chodzi o wynik Usg to w przypadku braku zmian informacje wydawane są na prośbę pacjenta, można także z recepcji poprosić o wydruk wizyty, gdzie Usg się znajduje.Jeżeli chodzi o papier jest on w widocznym miejscu przy Usg i po każdym badaniu można z niego skorzystać.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69

  Bardzo miły,sympatyczny i rzeczowy lekarz.Cierpliwie tlumaczy zawiłości medyczne.Najwazniejsze,że leczenie jest skuteczne.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo kompetentny,rzeczowy i kontaktowy lekarz.W rozmowie grzeczny i uśmiechnięty.Nie ma w nim "bufonady".

 • G
  Lokalizacja: Przychodnia Onkologiczna Onko-MedUsługa: konsultacje urologiczna z USG

  Przyszlysmy z mama na konsultacje urologiczna zeby uzyskac druga opinie i jestesmy bardzo pozytywnie zaskoczone. Swietny lekarz, bardzo fachowy i rzetelny. Dr Wojnar jest bardzo mily i kontaktowy.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: Wizyta urologiczna

  Bardzo uprzejmy i wykwalifikowany lekarz. Jako jedyny z pośród kilku, u których bylem podszedł do mojego problemu fachowo i zlecił niezbędne badania. Jako jedyny tak naprawdę pomógł.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacja andrologiczna z USG

  Świetni specjalista, dziękuję! Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pan doktor zlecił szereg badań, które mogę wykonać w ramach NFZ oraz przepisał kilka leków.

 • D
  Lokalizacja: Przychodnia Onkologiczna Onko-MedUsługa: konsultacje urologiczne

  Wszystko przebiegło super i sprawnie lekarz kompetentny i rzeczowy konsultacja i zabieg szybko i bez problemów polecam każdemu :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja, USG

  To była moja pierwsza wizyta u Doktora Wojnara. Profesjonalny specjalista z właściwym podejściem do pacjenta. Pan Doktor wykazywał zainteresowanie i zaangażowanie. Po zastosowanym leczeniu mogę śmiało stwierdzić, że to ekspert z doświadczeniem. Polecam A.S.

Pytania pacjentów (64)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • STRONA INTERNETOWA
  www.stulejka.com.pl, www.urologpoznan.com.pl

  Lek. med. Łukasz Wojnar - specjalista urolog FEBU, specjalista androlog EAA (Europejska Akademia Andrologii), absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

  Od 2006 roku pracuje, obecnie jako starszy asystent, w Klinice Urologi i Onkologii Urologicznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu moczowego m.in kamicy nerek i moczowodu, przerostu łagodnego stercza, zaburzeń wzwodu, niepłodności oraz chorób nowotworowych układu moczowego- rak stercza, rak pęcherza moczowego, rak moczowodu, rak jądra, rak penisa. Jest zainteresowany szczególnie technikami małoinwazyjnymi w urologii jak techniki endoskopowe- usunięcie guza pęcherza moczowego TUR-BT, usunięcie stercza TUR-P, usunięcia kamieni z dróg moczowych (ESWL, URSL, RIRS, PCNL) czy usuwanie zwężeń cewki moczowej; oraz technikami laparoskopowymi szczególnie w leczeniu raka prostaty i raka nerki.

  W praktyce prywatnej dr Wojnar zajmuje się diagnostyka chorób urologicznych i andrologicznych wykorzystując nowoczesny aparat USG. Osobiście wykonuje biopsje stercza pod kontrola USG zgodnie ze standardami Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym stulejki oraz krótkiego wędzidełka, a także kłykcin kończystych wykorzystując w tym celu elektrokoagulacje.
  Współpracuje z jedną z Poznańskich Prywatnych Klinik gdzie ma możliwość przeprowadzania zabiegów endoskopowych, wszczepiania protez jądra, operacji wodniaka jądra w znieczuleniu ogólnym jak i zewnątrzoponowym.

  Jest autorem i współautorem prac i prezentacji naukowych z dziedziny urologii, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego,Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Europejskiego Towarzystwa Andrologicznego. Uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych poszerzając i aktualizując swoją wiedzę naukową.

  W leczeniu swoich pacjentów stosuje najnowsze wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego jak i Europejskiej Akademii Andrologii.

  Szybka i fachowa pomoc. Konkurencyjne ceny. Zapraszam.

  Wizyty domowe możliwe po ustaleniu telefonicznym

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Renal mechanisms of association between fibroblast growth factor 1 and blood pressure.
 • Signatures of miR-181a on the renal transcriptome and blood pressure
 • The presence of prostate cancer at biopsy is predicted by a number of genetic variants.
 • An inherited NBN mutation is associated with poor prognosis prostate cancer.
 • The G84E mutation in the HOXBI3 gene is associated with an increased risk of prostate cancer in Poland.
 • Urotensin-II system in genetic control of blood pressure and renal function.
 • Związek występowania mutacji w genach predysponujących do raka prostaty (PC) i historii rodzinnej nowotworów złośliwych (FH) z wiekiem chorych w kontekście zaleceń skriningowych.
więcej