Umów wizytę 1082 odwiedziny w ciągu 30 dni

UWAGA OD 2 LISTOPADA PRZYJMUJĘ W GABINECIE POD ADRESEM OMNI CLINIC UL.LEGNICKA 56 ( 1 PIĘTRO) >>>Dzień dobry, w nagłych przypadkach zapraszam do kontaktu przez stronę fizjoakademia.com więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA OD 2 LISTOPADA PRZYJMUJĘ W GABINECIE POD ADRESEM OMNI CLINIC UL.LEGNICKA 56 ( 1 PIĘTRO)
  >>>Dzień dobry, w nagłych przypadkach zapraszam do kontaktu przez stronę fizjoakademia.com<<
  Leczenie ludzkiego ciała jest wielkim wyzwaniem i moją pasją, którą praktykuje od 9 lat. Opinie, które czytasz pacjenci dodają od 2011 roku.
  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii dr Andrzeja Czamary we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od lat związany ze sportem. Swoja przygodę z fizjoterapią zaczynałem w klubie Karate Kyokushin gdzie badałem wady postawy trenowanych tam osób. Ponadto byłem wolontariuszem w placówce leczącej dzieci z MPD. W trakcie swojej kariery obejmowałem stanowisko fizjoterapeuty zawodników WKS Śląsk Wrocław na mistrzostwach Polski w koszykówce. Wraz z Czwartym Wojskowym Szpitalem Klinicznym oraz Akademią Wychowania Fizycznego byłem jednym z głównych uczestników badań na temat wpływu treningu w rehabilitacji osób z niewydolnością serca, które były pierwszymi takimi badaniami w Europie. Na ich podstawie została stworzona przeze mnie praca magisterska będąca początkiem dla licznych badań w tej dziedzinie. Od 4 lat jestem wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Fizjoterapii dra Andrzeja Czamary we Wrocławiu, gdzie prowadzę przedmiot "Metody specjalne fizjoterapii". Od 2014 roku prowadzę szkolenia dla innych fizjoterapeutów oraz lekarzy w Polsce i za granicą.
  Codzienna praca terapeutyczna i holistyczne podejście do pacjenta pozwala mi zdobywać doświadczenie i wiedzę potrzebną w pracy fizjoterapeuty. Kieruje się zasadą: „Leczę pacjenta, a nie jego badania " i od samego początku świetnie się to sprawdza. Od momentu rozpoczęcia pracy zdobywam wiedzę na wielu kursach dzięki czemu w swojej pracy mogę pochwalić się stosowaniem przede wszystkim logicznej analizy opartej na znajomości anatomii i biomechaniki oraz technik:
  - FDM
  - Ackermann Concept
  - Mulligan Concept
  - McKenzie
  - Medycyna ortopedyczna Cyriax’a
  - Kaltenborn-evjenth
  - PNF
  - Kinesiology taping
  - Japońska terapia manualna
  - Terapia wisceralna
  - Medycyna ortopedyczna wg Cyriaxa
  Poza pracą ... motoryzacja i sporty walki to moje zainteresowania.
  Zapraszam serdecznie.

Specjalizacje

 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Reumatologia
 • Gastroenterologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wielospecjalistyczny Szpital Orthos Komorowice

Certyfikaty

 • Łukasz Ulma, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Łukasz Ulma, fizjoterapeuta - Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
160 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: ból pleców

  Kolokwialnie mówiąc "ręce które leczą" szczegółowy wywiad i bezbłędna diagnoza. Już po pierwszym spotkaniu poczułam znaczną ulgę a na trzecie przyszłam już włąsciwie bez bólu. Moja rehabilitacja skończyła się na trzeciej wizycie. Polecam, świetny specjalista:)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja

  Polecam!!!! Przez dłuższy czas nie wiedziałam co mam zrobić z bólem w odcinku ledzwiowym i nie tylko z tym, ale pan Łukasz zrobił coś niemożliwego.Po wizycie u Pana Łukasza bólu jak by i nie było.
  Bardzo profesjonalna fizyta, minęła w miłej atmosferze.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: rehabilitacja kobiet w ciąży

  Świetny lekarz! Jestem bardzo zadowolona duza poprawa juz po wizycie! Kilka ćwiczeń w domu według zaleceń i wszystko wróciło do normy!! Wizyta przeprowadzona w czasie ciąży wiec rownież polecam kobieta w tym wyjątkowym czasie !

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Polecam. Nie mogłem normalnie funkcjonować przez bóle w odcinku lędźwiowym. Proste czynności związane ze schylaniem się, chodzeniem, siedzeniem sprawiały problemy. Odbyły się trzy wizyty, rejestracja szybko i bez problemów, wizyty rozpoczęły się punktualnie. Ze strony Pana Łukasza profesjonalne podejście do sprawy, dużo pytań, szukanie powodów mojego stanu. Przy kolejnych wizytach sprawdzanie co się zadziało, co się zmieniło, co pomogło. Na bieżąco informacja zwrotna. Po ponad dwóch tygodniach odstawiłem leki przeciwbólowe.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: terapia manualna

  Jestem bardzo zadowolona z terapia u pana Łukasza. Wchodzę z bólem, a po masażu ból się zmniejsza wręcz znika. Jest bardzo dobrym fizjoterapelta pomógł mi z bólem biodra a teraz walczymy z kręgosłupem piersiowym i szyny, polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Pan Łukasz to świetny specjalista w swojej dziedzinie! Ma ogromną wiedzę, którą adekwatnie przekłada na pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Jest troskliwym, rzetelnym i przede wszystkim kompetentnym fizjoterapeutą! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystkie wizyty przebiegły w przemiłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem Pana Łukasza!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: terapia manualna

  Bardzo profesjonalna fizyta, minęła w miłej atmosferze. Ból lędźwi udało się zniwelować w ciągu miesiąca.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: fizjoterapia, kontuzja stawu skokowego

  Byłam u Pana Łukasza po skręceniu stawu skokowego. Wcześniej na SORze zapakowali moją nogę w szynę i zapowiedzieli 4 tygodnie leżenia. W tym czasie dostałam kontakt do Pana Łukasza i już tydzień po skręceniu byłam u niego na pierwszej wizycie. Doktor dokładnie i szczegółowo zbadał nogę i miejsce skręcenia. Po tym jak postanowił ściągnąć gips i zacząć chodzić, noga została profesjonalnie oklejona specjalnymi tapami. Podczas wizyty lekarz również zbadał cały układ ruchu, poinformował nad czym mam pracować i jakie ćwiczenia wykonywać samodzielnie w domu. W tym przypadku nie było konieczności prowadzenia fizjoterapii, o czym Pan Łukasz uczciwie poinformował. Dzięki zaleceniom Pana Łukasza już po 3 tygodniach po skręceniu wróciłam do biegania. Zdecydowanie polecam Pana Łukasza wszystkim, którzy szukają dobrego i rzetelnego fizjoterapeuty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja leczenie uszkodzonego kregoslupa

  Pan Lukasz wspanialy fachowiec fizjoterapeuta.Bol prawie ustapil i moge sie w miare swobodnie poruszac.Mialam kompresujne zlamanie Th 7 i ogolnie w zlym stanie kregoslup.Anna O.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Pan Łukasz jest bardzo dobrym fizjoterapełtą, po każdym zabiegu czuje się coraz lepiej☺juz zapomniałam jak fajnie jest kiedy nie boli kregoslup