dr n. med.

Łukasz Turczynowski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Flebolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
386 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach chirurgicznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pełne zrozumienie dla kobiety w ciąży i jej wstydliwej dolegliwości... Wszystko wyjaśnione bardzo jasno. Bardzo sympatyczny i życzliwy lekarz.

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

  Szczerze polecam Pana doktora.Miły, sympatyczny,rzeczowy.Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania.Badanie choć nie należy do przyjemnych wykonane bardzo profesjonalnie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza.Po pierwsze profesjonalizm, po drugie atmosfera naprawdę superowa, na każde pytanie szczegółowa odpowiedz, cały cykl leczenia omówiony oraz możliwości jakie można wprowadzić podczas leczenia proktologicznego.Nie zdecydowanym mowie warto było wybrać tego.Jesli będę się musiał kiedyś udać do Proktologa to wybieram Pana Łukasza

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobra atmosfera mimo krępującego badania. Dokładne badanie, jasny przekaz co, jak i dlaczego. Jasna instrukcja co dalej. Lekarz odpowiadał na każde pytanie szczegółowo wyjaśniając i uzasadniając. Miła atmosfera. Polecam

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  U pan Łukasza byłem na dwóch wizytach. Dał mi się poznać jako bardzo miły lekarz, który wykonał badanie bardzo delikatnie. Niestety w moim przypadku nie potrafił postawić poprawnej diagnozy. W związku z tym po pierwszej wizycie przepisał mi nieskuteczne leki, na drugiej wizycie wykonał płatne dodatkowo całkowicie niepotrzebne badanie z którego nic nie wynikło, i gdy już serdecznie zapraszał mnie na kolejną wizytę z propozycją całkowicie nieskutecznego leczenia zmieniłem lekarza który postawił poprawną diagnozę i zastosował skuteczne leczenie.

  Podsumowując u Pana Łukasza wydałem 400 na wizyty + 100 na leki + 150 badanie a w zamian otrzymałem błędną diagnozę i propozycję leczenia, które teraz już wiem, była by nieskuteczna. Ja nie polecam.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

  Lekarz szybko postawił diagnozę, po czym bardzo szczegółowo przedstawił ścieżkę leczenia, odpowiadając na wszelkie wątpliwości. Dalsze leczenie przede mną, natomiast na chwilę obecną jestem zadowolony z opieki doktora Turczynowskiego.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy i miły. Pomimo wstydliwej dolegliwości nie dał odczuc dyskomfortu podczas wizyty.

 • Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalny, świetne podejście do pacjenta. W przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia przyczynę choroby i sposób leczenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  ...szczerze polecam Pana doktora, miły, zaangażowany, umie słuchać pacjenta. Badanie wykonane profesjonalnie. Mam nadzieję , że diagnoza i leczenie okażą się w pełni trafne.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest rzeczowy i bardzo przyjemny. Na wstępnie wyjaśnił mi na czym będzie polegało badanie oraz przeprowadził je bardzo sprawnie. Następnie wytłumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zdecydowanie polecam.

Pytania pacjentów (76)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach chirurgicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oraz w Centrum Urazowym Medycyny Ratunkowej i Katastrof. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.
  Zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, chirurgią przepuklin, proktologią, leczeniem żywieniowym oraz medycyną estetyczną.
  Członek wielu towarzystw naukowych, m.in: Polskie Towarzystwo Żywienia Dojelitowego, Pozajelitowego i Metabolizmu (POLSPEN), European Society for Nutrition and Metabolism (ESPEN), Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), European Society of Surgery (ESS), Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii (PTU).
  Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii, onkologii, żywienia poza i dojelitowego.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej

Zdjęcia