Dr n. med.

Łukasz SZELEPIN

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: "Spektrum" Sp. z o.o. Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: irydotomia laserowa

  Brak pozytywnych słów na określenie Pana Doktora. Niebywale cierpliwy, spokojny, wszystko dokładnie wytłumaczył i genialnie mnie uspokoił przed zabiegiem, którego się obawiałam. Bardzo dokładnie omówił zabieg zarówno przed, jak i postępowanie po. Polecam z całego serca! a właściwie oka :)

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Robert Leszek
  Robert Leszek
  Okulista, Chirurg
  Szybka 7c, Wrocław
  Lekarz profesjonalista, oby takich więcej. Bardzo dobre podejście do pacjenta, szczegółowo wykonywane badania oraz… więcej

  Elżbieta Maciejewska
  Elżbieta Maciejewska
  Okulista
  Krasińskiego 29 (I piętro), Wrocław
  Wspaniała wizyta Pani doktor jest bardzo cierpliwa zarówno moja 8-letnia córka jak i 6-letnia mogłyby być w gabinecie… więcej

  Bożena Kordos
  Bożena Kordos
  Okulista
  ul. Swobodna 1, Wrocław
  Nie mam uwag co do wizyty. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Przyszłam… więcej

  Kamil Kaczorowski
  Kamil Kaczorowski
  Okulista
  Świdnicka 40, Wrocław
  Bardzo cierpliwy i rzeczowy, wyjaśnił mi wszystko dokładnie, odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie przeprowadził… więcej

  Jacek Niegierysz
  Jacek Niegierysz
  Okulista
  Kręta 25, Wrocław
  Lekarz bardzo szczegółowy, dociekliwy i kompetentny ,polecam jestem zadowolona ze sposobu przeprowadzenia badania,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Doskonały klinicysta-praktyk, specjalizuje się leczeniu jaskry, diagnostyce USG i w zabiegach laserowych. Autor podręcznika "Terapia laserowa w jaskrze".

   10 lat doświadczenia w leczeniu jaskry, zabiegów laserowych i diagnostyki USG

   Dr nauk medycznych (od 1999 r.), specjalista chorób oczu (od 1999 r.). Od 2002 roku pracuje w SPEKTRUM Ośrodku Okulistyki Klinicznej, którego jest współzałożycielem. Do roku 2007 był adiunktem Kliniki Okulistycznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wyróżniony nagrodą indywidualną II stopnia JM Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu "Za ważne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej". W 1997 r. przebywał na stypendium w Prince Charles Eye Unit, King Edward VII Hospital w Windsorze w Wielkiej Brytanii odbył szkolenia w Belgii (Antwerpia) oraz Niemczech (Aqhaus) Jest autorem podręcznika "Terapia laserowa w jaskrze". Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu jaskry, zabiegach laserowych w okulistyce oraz w ultrasonografii (USG) okulistycznej.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: "Spektrum" Sp. z o.o. Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: irydotomia laserowa

   Brak pozytywnych słów na określenie Pana Doktora. Niebywale cierpliwy, spokojny, wszystko dokładnie wytłumaczył i genialnie mnie uspokoił przed zabiegiem, którego się obawiałam. Bardzo dokładnie omówił zabieg zarówno przed, jak i postępowanie po. Polecam z całego serca! a właściwie oka :)

  • G
   Lokalizacja: "Spektrum" Sp. z o.o. Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: badania diagnostyczne

   Nieprawdopodobne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i doświadczenie, ciepło, troska. Nie spotyka się tak niesamowitych lekarzy, polecam każdemu. To osoba, która na prawdę zna się na rzeczy a do tego umie słuchać i jest przejęta losem pacjenta.

  • N
   Lokalizacja: "Spektrum" Sp. z o.o. Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: rozpoznanie jaskry

   Nie ma takich słów, które mogą wyrazić jak bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem jest Pan doktor. Ma niesamowite doświadczenie, wiedzę i podejście do pacjenta z jakim się jeszcze nigdy nie spotkałam. Dokonał trafnej diagnozy po trzech mylnych. Wykluczył okropną przypadłość, której bardzo się obawiałam. Nie wiem co by było gdyby nie Pan Szelepin. Być może zostałabym poddana operacji, której nie potrzebuję, albo brała szkodliwe dla mnie leki. Jestem ogromnie wdzięczna, bardzo dziękuję i polecam wszystkim wizytę u Pana doktora. Bardzo, bardzo dziękuję!

  • E

   Bardzo dobry lekarz o ujmującej osobowości. Tłumaczy każdą czynność.
   Spokojny i cierpliwy. Bardzo kulturalny.
   Wykonywał u mnie zabieg laserowy SLT (przy jaskrze).
   Od zabiegu minęły dopiero 3 tyg jedno oko, i 4 tyg -drugie.
   Ciśnienie spadło mi w obu oczach natychmiast po zabiegu.
   W obu po zabiegu pojawiły się męty w polu widzenia.
   W pierszym znikły po tygodniu, w drugim były bardzo dużę i jeszcze drobne pozostały. Czekam na ich całkowite zniknięcie .
   Celem zabiegu jest obniżenie ciśnienia w gałce ocznej.
   Jak pisałam wystąpiło od razu, jednak efekt można wiarygodnie ocenić nie wcześniej jak po 2-3 miesięcach. U mnie dopiero ok.10-17 lutego/marca 2016.
   Samego doktora Szelepina polecam w 100%. Co do zabiegu- czas pokaże, jednak opcji zbyt wiele nie ma więc jestem zadowolona.
   Przynajmniej ustały bóle głowy.

  • P

   Przez wiele lat byłam Jego pacjentką-jeszcze w Klinice przy Chałubińskiego.Wykonal również przed laty u mnie zabieg laserowy.Za kilkanaście dni czeka mnie kolejny zabieg SLT na obu oczach.Z pełnym zaufaniem oddam swoje zdrowie w Jego ręce.

  • R

   Bardzo dobry spokojny wyrozumiały potrafiący zdobyć zaufanie pacjenta komunikatywność między lekarz a pacjent oraz szereg innych superlatyw jakie posiada pand Doktor z poważaniem . Pacjent Ryszard

  • E

   Bardzo dobry fochowiec w swojej dziedzinie, trafne pewne diagnozy,pewna ręka w operowaniu laserem,przyjazny serdeczny w stosunku do pacjenta.

  • W

   Bardzo dobry fachowiec,podejmujący skuteczne,trafne i wyważone decyzje. Ma to duże znaczenie szczególnie
   u osób z zagrożeniem utraty wzroku.U p.dr. bardzo ważne jest traktowanie pacjenta.
   Dla doktora każdy pacjent jest najważniejszy -to prawie przyjaciel. W obecnych czasach taka osobowość
   połączona z kompetencją to rzadkość DZIĘKUJĘ.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG