Lek. dent.

Łukasz Nowicki verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny "NOWICKIGABINET"Usługa: leczenie kanałowe

  Polecam z całego serca Pana Doktora!☺️ Super podejście, dyskrecja, bardzo miłe i sympatyczne Panie Asystentki. Wszystko rzetelnie, dokładnie i profesjonalnie wytłumaczone. Już nie musze szukać innego stomatologa, to tutaj do końca poprowadzę swoje leczenie, dziękuję❤️

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Mateusz Chodacki
  Mateusz Chodacki
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Paderewskiego 34, Chorzów
  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta Lekarz godny polecenia, zna się na rzeczy Jednym słowem polecam… więcej

  Maciej Nowiński
  Maciej Nowiński
  Chirurg szczękowy, Stomatolog
  Księcia Józefa Poniatowskiego 14, Katowice
  Po 1 wizycie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pan Doktor zwrócił uwagę na problem, który był bagatelizowany… więcej

  Piotr Puchała
  Piotr Puchała
  Stomatolog
  Chorzowska 216, Katowice
  Doktor Puchała leczył moje zęby, zniszczone przez niewłaściwie wykonane przez poprzednią dentystkę leczenie kanałowe,… więcej

  Radosław Teleszko
  Radosław Teleszko
  Chirurg szczękowy, Protetyk, Stomatolog
  Chorzowska 216, Katowice
  Serdeczne podziekowania dla Pana Dr.Teleszko mialam usuwane korony oraz zeby duza wiedza wspanialy chirurg profesjonalizm… więcej

  Jacek Śniatowski
  Jacek Śniatowski
  Stomatolog
  Piastów 8 tel_32_724_99_46_, Katowice
  Polecam Pana Doktora, uprzejmy, umie zająć się pacjentem. Dokładnie odpowiadał na pytania, które mu zadawałam.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam do NOWEGO gabinetu. Pełen zakres usług w najwyższej jakości. (z wyjątkiem ortododncji - współpraca z gabinetem ortodontycznym) Indywidualne podejście do problemów stomatologicznych w aspekcie wielo-specjalizacyjnym. Autorska bardzo skuteczna metoda leczenia kanałowego. Krótkie terminy realizacji. Anonimowa, miła atmosfera.

  Usługi

  Gabinet Stomatologiczny "NOWICKIGABINET"

  Truchana 30/2, 41-500 Chorzów, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny "NOWICKIGABINET"Usługa: leczenie kanałowe

   Polecam z całego serca Pana Doktora!☺️ Super podejście, dyskrecja, bardzo miłe i sympatyczne Panie Asystentki. Wszystko rzetelnie, dokładnie i profesjonalnie wytłumaczone. Już nie musze szukać innego stomatologa, to tutaj do końca poprowadzę swoje leczenie, dziękuję❤️

  • R
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny "NOWICKIGABINET"Usługa: leczenie próchnicy

   Rewelacyjny Stomatolog, bezboleśnie, do wyboru dwa znieczulenia Komputerowe i Tradycyjne, dokładny, rzetelny, bezproblemowy. Polecam serdecznie !!

  • A

   Mogę się tylko podpisać po tą serią pochwał. Rzetelne, uczciwe i niezwykle uprzejme podejście do pacjenta. Wszystkiego w idealnych proporcjach. Warto przekonać się o tym samemu.

  • I

   Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest profesjonalny i fachowy. Leczenie bez stresu i bólu. Na pewno wrócę ponownie.

   Izabela.

  • M

   POLECAM. Doktor Nowicki to najlepszy stomatolog, jakiego znam. Bardzo dobry fachowiec, super wyposażony gabinet.

  • A

   Doktor Nowicki to najlepszy stomatolog, jakiego znam. Niesamowicie inteligentny, błyskotliwy człowiek, doskonały specjalista.Polecam.Leczenie w Jego gabinecie pozbawione jest stresu i bólu.

  • A

   Świetny dentysta! Dzięki Jego cierpliwości,kompetencji oraz profesjonalizmowi mogę dzisiaj "szczerzyć" zęby wszem i wobec.Nie byłam łatwą pacjentką,jestem panikarą i nieraz miałam ochotę "zwiać" z fotela.Nie wyśmiano tam mojej fobii, wręcz przeciwnie : pomoc pana doktora w jej zwalczeniu była nieoceniona. Duże poczucie humoru, dyskrecja (tu fantastyczna pani Sabinka) i efekt końcowy,czyli uzębienie jak z reklamy spowodowały,że na pewno będę stałą pacjentką doktora Nowickiego.Pozostaje mieć tylko nadzieję,że pan doktor na mój widok nie ucieknie z gabinetu...

  • A

   Całe moje leczenie (długie) odbyło się bez bólu i strachu, z tego gabinetu wychodziłam z uśmiechem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że Pan Doktor uratował moje uzębienie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i efektów dotychczasowego leczenia.
   Dr Nowicki nigdy nie okazywał zniecierpliwienia, tłumaczył skąd biorą się problemy, jak będzie przebiegało leczenie, uprzedzał o jego kosztach, pamiętał poprzednie wizyty, zawsze informował też co trzeba zrobić na kolejnych.
   W gabinecie panuje miła i spokojna atmosfera oraz poczucie komfortu, zasługa usposobienia i kultury osobistej Dr Nowickiego ale także Asystentki, Pani Sabiny, ja do tej pory nie spotkałam się z tak dyskretnym i uprzejmym podejściem asystentów w żadnym innym gabinecie czy to stomatologicznym czy jakimkolwiek innym. Wchodząc tam wiem, że nikt w poczekalni nie usłyszy za chwilę o próchnicy na mojej siódemce.
   Co do kosztów leczenia – myślę, że trudno sugerować się kimś bo to zależy od tego co trzeba wyleczyć, powiem tylko, że dla mnie to najlepiej wydane pieniądze.

  • M

   Pan dr Łukasz NOWICKI - wyjątkowo wysoka kultura osobista oraz obsługi, wyjaśnia przeprowadzane zabiegi i proponuje rozwiązania alternatywne, posiada nowoczesne urządzenia w tym rtg stomatologiczny (bez wstawania z fotela), materiały stomatologiczne najwyższej jakości - także do znieczulania (skuteczne i nie powodujące fali bólu po ustaniu działania) -GORĄCO POLECAM.LECZĘ SIĘ OD PRAWIE ROKU, LECZY SIĘ TEŻ MOJA RODZINA.

  • V

   Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry fachowiec, super wyposażony gabinet. Rtg bez ruszania się z fotela! Wszystkie sprzęty sterylnie zapakowane.
   Ja już będę tam chodził, bo pewnie lepiej nie znajdę.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG