dr n. med.

Łukasz Nagraba

Ortopeda

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta lekarska była bardzo profesjonalana, stąd dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na zadane pytania.

 • E

  Dr Łukasz Nagraba to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Przez ponad 3 lata nikt nie był w stanie zdiagnozować mojego problemu z nadgarstkiem, a doktor po wywiadzie i zapoznaniu się z wynikami badań od razu postawił trafną diagnozę i zaproponował leczenie czynnikami wzrostu. Widząc moje wahanie, nie próbował mnie na siłę przekonywać, a nawet uczciwie powiedział, że ze względu na wcześniejsze leczenie sterydami oraz to, że uraz był już tak dawno temu, szansa, że leczenie się powiedzie jest niższa. Ostatecznie się jednak zdecydowałam i nie żałuję, bo wszystko się udało i po rehabilitacji mój nadgarstek wrócił do życia. Od tego czasu z każdym problemem ortopedycznym chodzę już tylko do doktora Nagraby i polecam doktora wszystkim, bo to najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam.

 • I

  Trafiłam do Pana z niesamowitym bólem pleców i szyi, który utrudniał mi poruszanie się i wyprostowanie. Wcześniej nikt nie był w stanie zdiagnozować, co mi dolega, a przepisane środki nie pomagały. Pan doktor szybko zdiagnozował ostre zapalenie mięśnia dźwigacza łopatki, przepisał odpowiednie leki i zalecił późniejszą rehebilitację. Miało pomóc i pomogło:) Profesjonalne podejście do pacjenta, opieka i wiedza na najwyższym poziomie - dziękuję Panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim!!!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam drugi raz u pana doktora, ponieważ zastosowane leczenie po pierwszej wizycie odniosło bardzo dobry rezultat. Dlatego dzisiaj byłam kolejny raz i mam przekonanie, że efekt tej wizyty będzie równie pozytywny. Jeśli zajdzie taka potrzeba z pewnością udam się po poradę do dr Łukasza Nagraby.

 • P

  Lekarz, który zna się na urazach sportowych. Widać, że wie o czym mówi - diagnozę stawia szybko i trafnie. Pomaga też w realizacji leczenia - mi polecił zarówno rehabilitanta jak i sklep ze stabilizatorem.

 • M
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Terapia przeciwbólowa

  Trafiłam do p. Łukasza z bólem kolana. Oczywiście miałam już czarne myśli-koniec z bieganiem, rowerem, nartami. Okazało się, że bez rtg, rezonansów i usg można postawić diagnozę i leczeniem i rehabilitacją rozwiązać problem.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja kolana

  Dr Nagraba ma świetne podejście do pacjenta. Przedstawił mi 4 możliwości leczenia urazu kolana. Wytłumaczył mi zalety i wady każdego rozwiązania. O możliwości leczenia u osteopaty, podania osocza do kolana oraz MBST (terapia rezonansem magnetycznym) dowiedziałem się po raz pierwszy podczas wizyty. Dr Nagraba to lekarz z powołania, pasjonat i do tego sportowiec. Bardzo polecam, szczególnie osobom, które uprawiają sport i mają problemy ortopedyczne związane z aktywnością fizyczną.

 • W

  Doktor wydał mi skierowanie na SOR ratując tym mi zycie,biorąc pod uwagę,że zgłosiłam się z innym tematem bo z wykonanym USG kostki,wykazał się ogromną spostrzegawczoscią, gdyż miałam akurat zator i zawał płuca i do tego w tym stanie widział mnie juz inny lekarz i nie zajął stanowiska.Doktor wyłapał zagrożenie i zareagował natychmiast,Podziekowania dla Doktora

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo kompetentny o dużej wiedzy i bardzo przyjazny pacjentowi.Wysoko ceni możliwości i jakość polskich klinik. W moim przypadku polecił świetnego specjalistę chirurga oraz zalecił wznowienie rehabilitacji przed zabiegiem, aby wzmocnić stan ogólny pacjenta.

 • T
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Inny

  Martwica u naszego 15-letniego syna po złamaniu kości łódeczkowatej nadgarstka prawej ręki była dla wszystkich wstrząsającą wiadomością! Poszukiwania ratunku zaprowadziły nas do Pana Doktora. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wysokimi kwalifikacjami i ogromnymi kompetencjami. Zaproponował leczenie czynnikami wzrostu, nie wiedząc do końca, czy się powiedzie. Był to przypadek na tyle skomplikowany, że został potraktowany jak swoisty eksperyment. Mieliśmy nadzieję, że się uda. Pan Doktor śledził cały proces leczenia, podpowiadał, gdzie można zrobić wnikliwe badania dodatkowe, zawsze rzetelny i uczciwy. Zarażał pogodą ducha, optymizmem, dodawał otuchy i był wsparciem. Wszystko się udało! Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni, choć słowo "dziękuję" nie wyraża prawdziwych odczuć i emocji. Pan Doktor ze swoimi metodami leczenia, a przede wszystkim ze swoim podejściem do pacjenta, jest godnym polecenia specjalistą. Człowiek z pasją!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu klinicznego czynnikiwzrostu.pl, w ramach którego zajmuje się medycyną regeneracyjną w schorzeniach mięśni i ściegien, takich jak łokieć tenisisty, zwyrodnienie ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe.
  Strona internetowa: www.czynnikiwzrostu.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu