dr n. med.

Łukasz Nagraba

Ortopeda

45 opinii +dodaj

Umów wizytę
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Polecam skorzystać z wiedzy Dr. Łukasza, bardzo praktyczna i szybka pomoc. Nie pokłada ufności w leczenie farmakologiczne tylko ale głównie powrót do zdrowia poprzez rehabilitację. Jestem bardzo zadowolony z wizyty odbytej u niego. Poleciła mi go rodzina i znajomi.

 • D

  Trafiłem do dr. Nagraby z ulicy na ostry dyżu w szpitalu bródnowskim. Spodziewałem się najgorszego a dostełm coś fantastcznego. Kompetencje, wiedza, doświadczenie, podejście do pacjenta - na 6+. Dzieki jego szybkiej reakcji uratowałem kolano, polecił mi tez dalsze postepowanie, rehabilitację. Do dziś jestem pod Jego opieką. W koszmarnej dobie komercji to naprawde wyjatek, lekarz przez duże L.

 • P

  Bardzo kompetentny lekarz. Ambitny, dysponuje najnowszą wiedzą medyczną, a do tego bardzo serdeczny, zawsze pogodny, w świetnym kontakcie z pacjentem.

 • N

  Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Po wielu latach ciężkiego treningu mój łokieć doczekał się poważnej kontuzji. Łokieć tenisisty....niby NIC wielkiego a jednak utrudnił mi życie na ponad rok. Zastrzyki tzw. "blokada" nic nie pomogły. Załamany łapałem się wszystkiego aż...trafiłem na stronę www.czynnikiwzrostu.pl i na świetnego lekarza dr Łukasza Nagrabę. Młody lekarz z ambicjami, niesamowicie przyjemny w kontakcie, przejmujący się każdą dolegliwością. Lekarz z sercem...z powołania. Kilkukrotnie odwiedziłem go w Warszawie (pomimo, że jestem ze Szczecina). Było warto. Leczenie troszkę bolesne i niestety po zabiegu ręka była wykluczona z "życia" na dość długi czas. Później rehabilitacja ale...teraz już wróciłem do formy i do ukochanych treningów. Łokieć sprawny na 100%!!! Polecam tą metodę leczenia a w szczególności w wykonaniu dr Łukasza Nagraby. :) :) :) PZDR. Norbert.

 • W

  Wszystkm zainteresowanym gorąco polecam ortopedę, doktora nauk medycznych, Łukasza Nagrabę. Korzystając z pomocy pana doktora można się przekonać, że jest nie tylko osobą bardzo sympatyczną, o ciepłym i życzliwym nastawieniu do pacjenta, ale przede wszystkim kompetentnym i troskliwym lekarzem. Poza tym nie traktuje pacjentów z góry sądząc, że niczego nie warto im mówić, bo i tak nie zrozumieją, tylko cierpliwie wyjaśnia mechanizmy i zjawiska związane z procesem chorobowym i leczeniem, co niewątpliwie pomaga w rekonwalescencji.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu klinicznego czynnikiwzrostu.pl, w ramach którego zajmuje się medycyną regeneracyjną w schorzeniach mięśni i ściegien, takich jak łokieć tenisisty, zwyrodnienie ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe.
  Strona internetowa: www.czynnikiwzrostu.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu