dr n. med.

Łukasz Nagraba

Ortopeda

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Witam,
  z całego serca polecam Dr. Łukasz Nagrabę. Uratował mnie przed niepotrzebną operacją i skierował na właściwą drogę leczenia wiązadła kolana. Gdyby nie Pan Dr. to zostałabym zoperowana bez sensu i nie na to co powinnam. Działa profesjonalnie, konkretnie, niekomercyjnie, cierpliwie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i do tego jest przemiłym człowiekiem. Ale przede wszystkim naprawdę pomaga.

 • E

  Doktor Nagraba pomógł mojej od roku cierpiącej babci, która była odsyłana od specjalisty do specjalisty. Podczas jednej wizyty trafnie zdiagnozował, przepisał leki i zalecił rehabilitację. Po czterech zabiegach babcia czuła się bardzo dobrze, nie cierpiała a noce przesypia spokojnie, bez bólu i przyjmowania tabletek przeciwbólowych. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za ogromną pomoc. Wspaniały Lekarz!

 • G

  Bardzo kompetentny i miły lekarz, chętnie odpowiadający na pytania pacjenta. Wizyty są krótkie ale merytoryczne i konkretne. Miałem skomplikowane schorzenie biodra ale dzięki fachowości i pomocy w przeprowadzeniu niezbędnych badań udało mi się stanąć (dosłownie) na nogi w stosunkowo krótkim czasie. Polecam konsultacje u dr Łukasza Nagraby

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zanim wybrałem tego lekarza przeczytałem opinie o nim. Bardzo dobre zdanie potwierdziło się w 100% . Pan doktor nie stawia diagnozy w ciemno i może się uda trafić i pomóc na chwilę. Kieruje na badania żeby leczyć to co jest chore. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana dr Nagraby.

 • R

  Jestem wyjątkowo zadowolony z wizyt u dr Łukasza Nagraby, które przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję też Panu Doktorowi za szybką i trafną diagnozę awulsyjnego złamania kostki bocznej z zerwaniem ATFL, co nie zostało prawidłowo zdiagnozowane przez innych lekarzy oraz skierowanie na zabieg chirurgiczny na NFZ do swojego kolegi po fachu w szpitalu Bródnowskim. Trafne zalecenia po operacji pozwoliły mi na szybki powrót do zdrowia. Obecnie jestem już pół roku zabiegu i normalnie chodzę. Dziękuję Panu Doktorowi za wizytę w warunkach bardzo przyjaznej, ciepłej atmosfery.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Merytoryczny, kompetentny, konkretny i przemiły. Szybka i trafna diagnoza, i podjęte dalsze kroki w kwestii rehabilitacji. Jestem bardzo zadowolona :))

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem, odpowie na każde pytanie i wątpliwość, wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze. Pan dr Nagraba to jeden z niewielu lekarzy, którzy naprawdę zrobią wszystko aby pomóc pacjentowi. Po wizytach u innych lekarzy miałam bardzo zły obraz mojego kręgosłupa, lekarze najchętniej widzieliby mnie na stole operacyjnym. Pan dr Nagraba zlecił kompleksową zróżnicowaną rehabilitację i to postawiło mnie na nogi. POLECAM

 • J

  Pan doktor uratował mnie przed bardzo negatywnymi konsekwencjami wizyty u innego ortopedy w związku z przedwczesnym zdjęciem gipsu. Doktor jest bardzo kompetentny, cierpliwy, a zarazem sympatyczny. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jka najbardziej polecam. Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze, konkretne i wyczerpujace wyjasnienia. Pełem profesjonalizm.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od półtora roku chodziłam po różnych lekarzach,jednemu nawet udało się wystawić trafną diagnozę,niestety jeżeli chodzi o dalsze leczenie mnie ,to porażka.Polecono mi doktora Nagrabe i jestem niezmiernie wdzięczna.Lekarz po zbadaniu nie zaglądając w przyniesione przeze mnie dokumenty wystawił trafną diagnozę i dostosował odpowiednie leczenie.Lekarz kompetentny,wie o czym mówi i znakomicie zna się na swojej specjalizacji.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu klinicznego czynnikiwzrostu.pl, w ramach którego zajmuje się medycyną regeneracyjną w schorzeniach mięśni i ściegien, takich jak łokieć tenisisty, zwyrodnienie ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe.
  Strona internetowa: www.czynnikiwzrostu.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu