Lek. dent.

Łukasz Musiał

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Dentamax- Specjalistyczne Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i OrtodoncjiUsługa: wyrwanie zeba zatrzymanego

  Zabieg wykonany profesjonalnie, miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę. Pan Doktor wyrwał mi ja całkowicie bezboleśnie. Po zabiegu praktycznie nie czułam bólu i nie miałam komplikacji. Polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

  Choroby

  • brak zębów
  • zęby zatrzymane
  • choroby chirurgiczne
  • ząb zatrzymany
  • implanty
  • zatrzymana ósemka
  więcej

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Dentamax- Specjalistyczne Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i OrtodoncjiUsługa: wyrwanie zeba zatrzymanego

   Zabieg wykonany profesjonalnie, miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę. Pan Doktor wyrwał mi ja całkowicie bezboleśnie. Po zabiegu praktycznie nie czułam bólu i nie miałam komplikacji. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Alicja Ulanecka - stomatologia i chirurgia stomatologiczna

   Bardzo dobry specjalista. Trudne do usunięcia zęby moich dzieci doktor potraktował szybko, bez najmniejszych komplikacji. Szczerze polecam !!!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wyrwanie zeba

   Super lekarz, specjalista bez zastrzezen. Wyrywalem zeba z tylu, trudny przypadek. Profesjconalnie i bez powiklan, nic nie bolalo, polecam :)

  • J
   Lokalizacja: Vip-DentUsługa: ósemki

   Jestem bardzo zadowolona i bardzo wdzięczna! Wyrywałam cztery zatrzymane ósemki, średnio co dwa miesiące. Trochę spuchło, trochę bolało ale bez większych komplikacji! Teraz żałuje, że już jest po bo chętnie bym się umówiła na następną wizytę ;)))

  • A
   Lokalizacja: Vip-Dent

   Powiem krótko: facet jest fachowcem. Bezboleśnie, szybko i bez szwów. Jestem panikarą, ale udało mi się nie uciec z fotela :) miałam wszesniej usuwane zęby; najlepiej wykonany zabieg dotychczas. Polecam wszystkim 'wystraszonym' :)

  • P
   Lokalizacja: Dentamax- Specjalistyczne Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i OrtodoncjiUsługa: implanty

   Po długich namowach rodziny zdecydowałem się na zapisanie się do Doktora Musiała na zabieg wszczepienia implantu w dwóch miejscach w szczęce. Niestety wcześniejsze wizyty u niesprawdzonych stomatologów zawiodły i moje zęby się po prostu rozsypały.
   Ale do sedna. Pan Doktor Musiał na prawdę zna się na swojej robocie. Już na pierwszej wizycie wiedziałem tak na prawdę wszystko co powinienem razem z planowanym wydatkiem. Natomiast co do samego wszczepienia zabiegu również jestem bardzo ździwiony przede wszystkim jakością wykonania. Implanty nie różnią się zupełnie niczym od moich innych zębów i aż chce się teraz szeroko uśmiechać!
   Nie pozostaje mi tylko nic innego jak polecic Pana Doktora każdej osobie, nawet takiej która lęka się wizyt u stomatologów.
   Polecam!

  • H
   Lokalizacja: Alicja Ulanecka - stomatologia i chirurgia stomatologicznaUsługa: Konsultacja

   Dwóch lekarzy stomatologów (bardzo znanych w Tarnowie) po nieudanych próbach leczenia i moim wielkim bólu zwróciło mi z własnej woli pieniądze za leczenie. Po poszukiwaniach w internecie, po rozmowach i konsultacjach ze znajomymi wybrałam 2 stomatologów, którzy zaczęli leczenie - (pracują w duecie przy cięższych przypadkach), . Mając dwie tak bardzo nieudane próby trudno bezgranicznie zaufać po raz trzeci. Z bijącym sercem weszłam do Gabinetu. Powitał mnie przemiły i uśmiechnięty Pan Doktor... i stres odleciał. Po oglądnięciu płytki i po zbadaniu mnie stwierdził, że moi lekarze wybrali wybrali najlepszy sposób leczenia, wszystko dobrze robią i wszystko dobrze się goi. Tyle nerwów z 14 dni odleciało momentalnie w siną dal... a ja jestem taka szczęśliwa!!! Bardzo, bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan cudownym Człowiekiem :-)

  • A
   Lokalizacja: Vip-DentUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Bardzo fachowy chirurg! Zabieg usunięcia ósemki odbył się tak szybko i tak bezboleśnie że do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu i jestem bardzo wdzięczna Doktorowi bo usuwania bałam się bardziej niż porodu :) polecam wszystkim!!!!

  • A
   Lokalizacja: Vip-DentUsługa: chirurgiczne usuwanie ósemki

   Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Musiała. Z powodu ilości dobrych opinii, postanowiłam najtrudniejszą do usunięcia ósemkę usunąć u doktora Musiała. Ósemka nie tylko jeszcze nie wyszła, ale do tego była skierowana pod kątem - mimo tego zabieg był szybki (+/- 15 minut), bezbolesny (poza uciskiem) i bardzo profesjonalny. Do tego Pan doktor był miły i uprzejmy (a miałam kilka negatywnych doświadczeń z chirurgami). Dlatego mimo, iż jestem "panikarą", i mam traumatyczne doświadczenia z dentystami, to Pana Musiała mogę polecić każdemu, kto chce bezboleśnie usunąć ósemkę, nawet gdy inni nie chcą się tego zabiegu podjąć.

  • J
   Lokalizacja: Vip-Dent

   Trafiłem do VipDentu na wyrwanie zęba mlecznego w trakcie reinkluzji. Po jego wyrwaniu okazało się, że w utworzyła się przetoka do zatoki szczękowej, tak, że mogłem dmuchać powietrzem poprzez dziąsło. Została ona od razu załatana poprzez naszycie tkanki z policzka.
   Jestem osobą bardzo wrażliwą na ból, ale muszę stwierdzić, że podczas tego dość skomplikowanego zabiegu czułem go jedynie przez chwilkę podczas podawania znieczulenia, potem było zupełnie bezboleśnie. Po operacji dostałem receptę na ketonal, ale wziąłem go tylko pierwszego dnia "profilaktycznie" - potem też właściwie nic nie bolało, z czego jestem bardzo zadowolony.
   Pan Łukasz był bardzo miły i profesjonalny, dbał o mój komfort w trakcie zabiegu. Dostałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i szczegółowe porady jak zachowywać się w takcie gojenia rany.
   Cieszy mnie, że udało mi się zrealizować to wszystko na NFZ, bez dodatkowych odpłatności, a czekałem na termin tylko 3 tygodnie.
   Generalnie jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam :-)