Mgr

Łukasz Latomski

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Psychoterapeuta psychoanalityczny. Pracuje z pacjentami od 2007 roku. Doświadczenie zdobywał zarówno w instytucjach państwowych - II Klinika Psychiatryczna w IPiN, Centrum Psychoterapii, czy Środowiskowy Dom Samopomocy dla psychicznie chorych oraz prywatnych ośrodkach psychoterapii, jak i we własnej praktyce.

    Ukończył Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, odbył szkolenie z psychoterapii integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i 4-letnie szkolenie analityczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez kilka lat opiniował jako biegły sądowy z zakresu psychologii.

    Prowadzi psychoterapię psychoanalityczną, mającą na celu usunięcie przyczyn, a nie tylko skutków (symptomów) zaburzeń i problemów psychicznych. Dzięki głębszej, niż w innych podejściach i długoterminowej wspólnej z pacjentem pracy, nie tylko objawy i trudności życiowe pacjenta mają szanse zniknąć bez nawrotów ale i całe jego lub jej funkcjonowanie, samodzielność i rozumienie siebie mogą być podniesione na wyższy poziom.

    Pracuje też krótkoterminowo z parami pomagając im w uświadomieniu wzajemnych oczekiwań, których nieświadoma część może być źródłem konfliktów.

Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Łukasz Latomski nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną