lek.

Łukasz Kunert

Psychiatra

5 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą. Ukończyłem Wydział Lekarski w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011 r. pracuję w Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Tarnowskich Górach.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii "Na Rymera"Usługa: konsultacje psychiatryczne

  Polecam każdemu na zakręcie życia. Wizyty nie krępują. Podczas spotkań czułam się wysłuchana i zrozumiana. Cóż pisać, naprawdę bardzo dobry specjalista! :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii "Na Rymera"Usługa: konsultacje psychiatryczne

  Konsultacje spełniły oczekiwania. Informacje przekazane przez lekarza były zrozumiałe. Planuję kontynuację współpracy z lekarzem.

 • Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii "Na Rymera"Usługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobry specjalista z czystym sumieniem mogę go polecić.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i bardzo duża wiedzę co przekłada się na skuteczne leczenie i pomoc. Potrafi słuchać i proponować różnego rodzaju rozwiązania. Wspiera i do każdego podchodzi w sposób indywidualny, mi bardzo pomógł .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły, sympatyczny lekarz fachowiec. Atmosfera jest komfortowa dla pacjenta z problemami, lekarz nie wymądrza się, tylko wysłuchuje nas do końca, analizuje to co mówimy, interesuje się nami dzięki czemu diagnoza jest trafna.
  Polecam ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii "Na Rymera"Usługa: konsultacje psychiatryczne

  Świetny lekarz. Wizyta odbyła się całkowicie bezstresowo i w bardzo ciepłej atmosferze. Jestem w 100% zadowolony i gorąco polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą. Ukończyłem Wydział Lekarski w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011 r. pracuję w Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Tarnowskich Górach. Od 2012 r. jestem asystentem Katedry i Oddziału Klinicznego Psychiatrii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami medycyny i ratownictwa medycznego oraz zajmuję się pracą naukową, w szczególności w dziedzinie psychiatrii konsultacyjnej. Od kilku lat prowadzę ambulatoryjnych pacjentów w ramach dwóch poradni zdrowia psychicznego. Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą, które nabyłem w trakcie pełnienia dyżurów w Oddziale Psychiatrycznym Sądowym dla Nieletnich. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, licznych kursach i stażach doskonalących. Jestem autorem i współautorem artykułów naukowych z dziedziny psychiatrii. Prowadzę również zajęcia dydaktyczne dla przyszłych psychologów i pielęgniarek.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach