dr hab. n. med.

Łukasz Krakowczyk

Onkolog, Chirurg

Jestem adiunktem Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. Należę do zespołu chirurgów regionu głowy i szyi, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz zespołu transplantacji twarzy... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem adiunktem Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. Należę do zespołu chirurgów regionu głowy i szyi, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz zespołu transplantacji twarzy. Zajmuję się leczeniem nowotworów złośliwych, łagodnych, znamion barwikowych, guzków piersi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w swojej klinice jak również na licznych stażach i kursach za granicą i.in w MD Anderson Cancer Center w Houston,na Oddziale Chirurgii Plastycznej jak i na kursie mikrochirurgii w Glasgow. w 2013 r. zostałem wyróżniony Srebrnym Krzyżem Zasług wraz z całym zespołem przez Prezydenta RP za szczególne osiągnięcia w medycynie. W roku 2015 zostałem członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Mikrochirurgii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
  Decyją Rady Naukowej Centrum Onkologii w Warszawie z dnia 22.06.2016 uzyskałem tytuł doktora habiitowanego nauk medycznych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
 • Studia Doktoranckie ŚUM w Zabrzu

Staże

 • Staż na Chirurgii Plastycznej w Houston
 • Kurs Mikrochirurgii w Glasgow
 • Staż na Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Nowym Jorku

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

  Cudowny i wspaniały lekarz. Fachowiec w każdym calu. Przykład, iż profesjonalizm nie wyklucza empatycznego podejścia do pacjenta. Dzięki sprawnemu i spójnemu działaniu Dr. Krakowczyka po 35 latach zmagań z chorobą, zaledwie w kilka miesięcy po zabiegu, mogę znów cieszyć się życiem i czasem spędzanym z rodziną. Serdecznie dziękuję. Józef Jaisczok z Rodziną

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica imienia Świętego ŁazarzaUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalista wysokiej klasy. Bardzo rzeczowy, miły kontakt z pacjentem. Potrafi wyczerpująco i w jasny sposób wytłumaczyć sprawy związane z chorobą i tokiem leczenia. Widoczne jest duże zaangażowanie lekarza w rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta. Gorąco polecam wszystkim osobom z problemami onkologicznymi.

 • P
  Lokalizacja: Medestetica Usługa: usuwanie zmian skórnych

  Byłam dzisiaj na usunięciu kaszaka u Pana Krakowczyka. Jest to pierwszy chirurg do którego trafiłam, po opiniach przeczytanych na tej stronie. Chciałam serdecznie podziękowac za fachowe podejście do sprawy, i ekspresową wycinkę praktycznie bezbolesną. Doktor bardzo rozmowny, z poczuciem humoru oraz dokładny. Gorąco polecam.Niebawem wrócę na usunięcie drugiego kaszaka. ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medestetica

  Po wizycie u pana dr czuje się podniesiona na duchu i pełna wiary w wyleczenie. Pomógł mi dobrze wystartować. Dziękuję z całego serca.Grażyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medestetica Usługa: Zwykła wizyta

  Lekarz godny polecenia, do Pana doktora trafiłam z nowotworem piersi mogę tylko życzyć każdemu aby za każdym razem trafiali do takich lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, trafiliśmy do niego z nowotworem tarczycy, Tata po tych wszystkich opowieściach był do wizyty załamany, ale doktor postawił go na nogi, przedstawił sprawę jak to wygląda, widać że jest to lekarz z powołania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potwierdzam poprzednie pozytywne komentarze Pan dr. Zawsze ma czas by odpowiedziec pacjentowi na pytania , jest zainteresowany swoim pacjentem . Jestesmy dopiero przed zdiagnozowana choroba( czekamy na wynik biopsji) aczkolwiek jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam Pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, ma bardzo dobre podejście do pacjenta co bardzo podbudowuje chorego i daje siłę do walki z chorobą, a przy tym profesjonalny i fachowy.
  Podpisuję się pod wszystkimi bardzo dobrymi opiniami. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz , jestem również zachwycona osobowością . Byłam w pełni usatysfakcjonowana po wyjściu z gabinetu ,pomimo nie najlepszych rokowań zdrowotnych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miejsce z onkologią w nazwie nigdy nie jest odpowiednie dla młodej kobiety. Po spotkaniu z lekarzem, ktory powiedział, żeby dzialac, bo nie wszystko jest ok, powinnam byc dobita albo zmartwiona.
  Tymczasem dziś czuję, że żyję bardziej, niż przez wiele ostatnich miesiecy!
  To jest człowiek, ktory sprawia, że dostajesz supermocy i chęci do zadbania o siebie, do zaopiekowania sie sobą. Przy tym daje wsparcie i pewność, że można na Niego liczyć na każdym kolejnym etapie. Podczas wizyty czułam się w 100% dobrze!
  Konkretne badanie i plan konkretnych kolejnych krokow. Żadne moje pytanie nie było głupie, ani śmieszne. Na wszystkie dostałam wystarczająco szczegółową odpowiedź. To była ważna pierwsza wizyta i cokolwiek bedzie sie działo dalej, nie mam strachu, dopóki decyzje podejmuje Docent Łukasz Krakowczyk. Mam racjonalne powody, żeby czuć spokój i ogromne zaufanie.
  Spotkałam pierwszego w życiu Lekarza.