lek.

Łukasz Kapusta

Psychiatra

8 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Konsultacja psychiatryczna w gabinecie 60 minut

  Do Pana Lekarza z ciężką depresją trafiłem w wieku 16 lat. Jako nastolatek, nieświadomy jeszcze zbytnio swoich emocji, mówiłem że ciężko zachorowałem i musi mi pomóc. Oprócz leków antydepresyjnych lekarz przepisał mi także lek przeciwpsychotyczny o nazwie chloprotixen. W ciągu mojego ośmioletniego leczenia już depresji i zaburzeń lękowych żaden lekarz nie zaproponował mi leków przeciwpsychotycznych i nigdy nie pojawiły się u mnie jakiekolwiek symptomy psychozy ani objawy wytwórcze. Gdy do niego trafiłem zadawał mi niestosowne pytania o życie seksualne. Prawidłowo postawioną diagnozą, dokonaną już przez innego lekarza była ciężka depresja i współtowarzyszące zaburzenia lękowe bez objawów psychotycznych.

 • W

  Leczę się u Pana Doktora od pewnego czasu. Trzeba przyznać, że jest świetnym specjalistą. Wyjątkowo trafnie diagnozuje i stosuje optymalne leczenie. Jak powiedział mój internista: "tylko spojrzeć na leki i dawki i widać, że ma Pan mądrego psychiatrę". Poza tym gdy jest taka potrzeba, zawsze jest dostępny, poza godzinami pracy, nie odmawia pomocy, zawsze szuka rozwiązania optymalnego dla pacjenta. Zawsze przyjmuje pacjentów z dużym spokojem, chętnie sam precyzyjnie wszystko wyjaśnia. U Pana Doktora widać dużą biegłość w psychiatrii, podczas gdy u innych lekarzy budziłem tylko przerażenie i godzinne grzebanie po książkach, Pan Łukasz wiele razy trafnie łączył objawy i leczył mnie tak, że widać pozytywne skutki. Poza tym nie należy do osób, które wydarły by ostatni grosz.

 • P

  Pan Dr Kapusta to świetny fachowiec. Rozmowa z nim bardzo dużo daje. Nigdy nie okazał najmniejszych oznak obojętności. Dokładnie wysłuchuje pacjenta. Daje nadzieję. Pozwala uwierzyć, że jutro może być lepsze i sprawia, że tak jest. Świetny lekarz i człowiek.

 • I

  Pan doktor to człowiek o złotym sercu, do tego niesamowity fachowiec. Bardzo życzliwy, sympatyczny,uśmiechnięty, nigdy nie odmówi pomocy zawsze wysłucha, stawia trafnie diagnozy, dobrze dobiera leki, przy tym nie jest to człowiek patrzący na pieniądze tylko lekarz z prawdziwego powołania. Pomógł mojemu tacie w wyjściu z depresji, za co serdecznie Panu doktorowi dziękuję, jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa że są jeszcze tacy ludzie, którzy szczerze pomagają i leczą. Naprawdę polecam!

 • J

  Byłlem u niego pierwszy raz i zauważyłem że lubi swoją pracę. Nikomu nie odmawia przyjęcia i pracuje po godzinach, a jego ocena diagnostyczna wydaje się być zaskakująco trafna.

 • I

  Doktor Kapusta jest spokojny, cierpliwy, wysłucha, zawsze uśmiechnięty, daje nadzieję. Jest naprawdę zainteresowny tym co mówi pacjent. Jego leki naprawdę działają. Przywróciły mnie do życia po ciężkiej depresji. I nie jestem w tym zdaniu odosobniona bo słyszę co mówią o nim inni na poczekalni.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • G

  Dr Kapusta jest świetnym lekarzem, chodzę do niego i jest bardzo miły, wysłucha bardzo dokładnie... poprostu świetny lekarz!! POLECAM

 • G

  Lekarz wyjątkowy wśród psychiatrów, z którymi zetknęłam się w związku z chorobą członka rodziny. Niewątpliwie profesjonalista. Poświęca bardzo dużo czasu tak pacjentom jak i ich rodzinom. Cierpliwy, spokojny, daje nadzieję na wyzdrowienie, nie bagatelizując jednocześnie wagi problemu.
  Serdeczny, życzliwy, mimo tego wyznaczający jasne zasady tworzące właściwy dystans między lekarzem a chorym i jego rodziną. Wyjątkowo uczciwy.

  Oby w przyszłości tylko tacy lekarze jak doktor Łukasz Kapusta kształtowali opinię o polskiej służbie zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Psychiatria