lek.

Łukasz Dubielecki

Ortopeda, Chirurg

67 opinii +dodaj

Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 6 letnie szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii, SPSK im. A.Grucy w Otwocku. Przez 6 lat pracownik oddziału… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: PIASTUN

  Ponad rok jak nie dłużej chodziłam do lekarzy z bólem obu rąk (tłumaczono że to od kręgosłupa), dopiero Dr Dubielecki skierował na badanie cieśni nadgarstka (najpierw sam zrobił USG). Był to strzał w dziesiątkę. Jestem już po zabiegu i wreszcie mogę spać bez bólu. W miedzy czasie miałam wykonane USG kolana (oczywiście przez Pana doktora ) i znowu od pierwszej wizyty trafna diagnoza. (oczywiście sprawdziłam u innego ortopedy niestety już prywatnie). Tak się cieszę że udało mi się trafić na tak sympatycznego i konkretnego lekarza –dokładnie wytłumaczy jak ćwiczyć z opisem.
  Nigdy nie przypuszczałam że spotkam tak przemiłego lekarza i to na dodatek w ramach NFZ. Gorąco polecam jestem wdzięczna losowi że tak trafiłam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Moja Mama poszła z dość poważnymi zmianami w układzie kostnym stopy. Sprawa wygląda na wymagająca sporej ilości czasu, z wizytą w szpitalu włącznie. Odczucia po wizycie bardzo pozytywne. Lekarz otwarty, życzliwy, dużo wyjaśniający i tłumaczący. Duży pozytyw. Tak powiedziała Mama.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet reumatologiczno- internistyczny

  Profesjonalizm i podejście, czas i uwaga poświęcona podczas wizyty pacjentowi to wszystko cechuje Pana Doktora. Gorąco Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, lekarz szczegółowo wytłumaczył mi przyczyny bólu kręgosłupa, badanie nie odbyło się (jak to bywa u ortopedów w Medicover) na zasadzie przepisania leków przeciwbólowych bez obejrzenia pacjenta, tylko dokładnie sprawdził, czy przypadkiem nie ma niedowładów kończyn, jak wygląda sylwetka. Otrzymałam instrukcję ćwiczeń. Polecam wizytę u tego lekarza :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dokładny lekarz. Mimo iż ja nie jestem lekarzem potwierdził moje obawy. Polecam tego ortopedę każdemu choremu z urazami kostnymi.

  Łukasz Dubielecki2016-10-24

  Bardzo dziękuje

 • D

  miałam "przyjemność" spotkania z tym lekarzem w NPL. Rozumiem, że ta forma pracy nie jest ulubioną dla lekarza ortopedy, ale chyba nikt go do tego nie zmuszał. Ta forma pomocy zostala stworzona dla ludzi. Nieuprzejmy, obchodzi się z pacjentem lekceważąco na zasadzie - masz recepte i narazie. Przepisał mi leki, ktorych nie mogę przyjmowac. Cóż takie są konsekwencje pobieżnie zebrego wywiadu. Nie polecam. Lepiej poszukać pilnej pomocy gdzieś indziej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta/pierwsze wrażenie pozytywne, jest realnie zainteresowany problemem z którym się przychodzi, zobaczymy jak dalej!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco Polecam dobry fachowiec .Miałem dolegliwość typu rwa kulszowa.Człowiek grzeczny delikatny
  Godny Polecenia.
  p

 • K

  Byłem u tego lekarza na wizycie prywatnej. Pan doktor podał mi adres swojego gabinetu, który okazał się jego prywatnym mieszkaniem. Wszedłszy musiałem uważać na leżące wszędzie zabawki dziecięce, i ogólnie panujący bałagan. W jego "gabinecie" na biurku leżała konsola do gier i niedokończona paczka czipsów. W korytarzu, przemknęła jego żona w piżamie. Nie uznała za stosowne przywitanie się ze mną (mimo wszystko klientem/pacjentem jej męża) - gdyby nie moje "dzień dobry" przeszłaby koło mnie bez słowa.
  Podczas badania lekarz stwierdził, że trzeba moją stopę rozcinać, ale nie zrobi tego w swoim "gabinecie" (na co przy panującym w mieszkaniu brudzie bym się nie zgodził), ale w jakiejś przychodni na Bemowie lub Piastowie. Zapewniał też, że nie będę musiał się tam rejestrować, bo załatwi to poza kolejką. Przepisał też antybiotyk, chociaż nie było do tego ŻADNYCH wskazań (jak się potem okazało).
  Pomimo, że była to wizyta prywatna, nie otrzymałem żadnego paragonu gdyż jak twierdził zostawił kasę fiskalną w samochodzie. Miałem dostać paragon przy następnej wizycie (która się już nie odbyła).
  Najlepsze jednak jest to, że jak wieczorem poszedłem a ostry dyżur na Banacha (gdyż stopa mnie bardzo bolała) okazało się tam, że wcale nie muszę jej rozcinać gdyż powodem mojego bólu nie jest żadne ciało obce (jak zdiagnozował Pan doktor), a bardzo głęboki odcisk.
  Bardzo się dziwie pozytywnym opiniom na stronie, gdyż oprócz tego, że był względnie miły (za co zapłaciłem 120zł), nie był ani kompetentny, ani czysty (a miejsce w którym przyjmuje nie ma nic wspólnego z gabinetem lekarskim).

  Łukasz Dubielecki2016-12-03

  Zapraszam serdecznie do nowego gabinetu po kapitalnym remoncie.

 • M

  W dniu 14.12.15 zostałem przywieziony karetką z domu do Szpitala Klinicznego w Otwocku z wypadniętym dyskiem i niedowładami kończyn dolnych, paraliżującym bólem i niemożnością chodzenia. Na dyżurze był opisywany lekarz. W izbie przyjęć było około 15-20 osób. Pielęgniarka położyła mnie na łóżku przed pokojem lekarzy i tak leżałem 4 godziny. W tym czasie lekarz przyjął około 30 osób, wiele przyjętych po mnie. Upomniałem się u pielęgniarki trzykrotnie o informacje, który jestem w kolejce słysząc, że moja karta jest następna. Niestety, lekarz odkładał ją na bok, przyjmując zwichnięte kostki. Nie było żadnych przypadków nagłych. Pielęgniarki kilkukrotnie mówiły lekarzowi, że leżę i czekam, a ten mimo tego odkładał przyjęcie. Po 4 godzinach postanowiłem zrezygnować z usługi prosząc pielęgniarkę o kontakt do kierownika oddziału lub zwierzchnika tego lekarza. Poszła ona to skonsultować z tym lekarzem i co usłyszałem: "niech sobie czeka, do 24:00 albo i do 02:00, nazwiska MU nie podawaj, niech sobie czeka". Na moją interwencję, że tak mnie traktuje zakpił ze mnie przy pacjentce pytając "czy Pani jest moją znajomą"? Na moją uwagę, że w międzyczasie zdążył zamówić pizzę ze spritem, odpowiedział mi, że jest głodny! Fakt, że leżący pacjent z ostrym bólem leżał obok, bez nawet kubka wody nie robiło wrażenia na lekarzu.
  Co można usłyszeć z ust tego lekarza?
  "Ciekawe ile osób musi być w poczekalni by osiągnąć masę krytyczną, bo pacjenci zawracali i nie czekali dłużej?" , na uwagę pielęgniarki, że czeka bardzo dużo ludzi stwierdził " jak poczekają, to Ci którym pomoc nie jest aż tak potrzebna sobie pójdą".
  Arogancki, odpychający człowiek, zero empatii i wątpliwy kodeks etyczny. zdecydowanie odradzam i przestrzegam. Złożyłem skargę na tego lekarza.

  Łukasz Dubielecki2016-12-03

  Obowiązuje mnie tajemnica lekarska więc nie mogę odpowiedzieć w pełni na zarzuty. Zdradzę tylko jedną informację. Ten Pan pomimo tak poważnych (we własnej opinii) dolegliwości. Wstał i wyszedł o własnych siłach z izby przyjęć po tym jak znudziło mu się oczekiwanie.

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 6 letnie szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii, SPSK im. A.Grucy w Otwocku. Przez 6 lat pracownik oddziału Uszkodzeń i Patologii Miednicy, który specjalizuje się w leczeniu obrażeń miednicy: złamań miednicy, panewki stawu biodrowego oraz kości krzyżowej. Od wielu lat współpracuje z przychodnią wielospecjalistyczną SPZOZ PIASTUN w Piastowie (Lidera ochrony zdrowia w Polsce w 2017 roku), gdzie wykonuje zabiegi operacyjne między innymi: zespołu cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena, palca zatrzaskującego, zespołu cieśni nerwu łokciowego, usunięcia ganglionów, ciał wolnych, uwolnienia ścięgien i więzadeł. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa 2009)

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza (Ortopedia dzieci i młodzieży 2015)
 • Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Torakochirurgia 2014)

Certyfikaty

Choroby

więcej