lek.

Łukasz Bobrzyński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
301 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopień , starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastrologicznej i Onkologicznej Collegium Medicum UJ. Zakres działalności: chirurgia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Polecam Pana Doktora . Konsultacja odbyła się punktualnie. Lekarz nie zbagatelizował mojego problemu.Po badaniu wykonał drobny zabieg, demonstrując, jak złagodzić dolegliwości. Otrzymałam konkretne zalecenia. W kontakcie z pacjentem Pan Doktor Bobrzyński jest bardzo uprzejmy, spokojem niweluje strach przed zabiegiem. Wizyta odbywa się w estetycznym i czystym gabinecie, również z asystą pani pielęgniarki, jeśli jest taka konieczność.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Trafiłem na konsultację do Pana Doktora z ręką pogryzioną przez kota. Pan Doktor wszystko dokładnie objaśnił i odpowiedział na moje pytania. Wizyta była krótka, ale treściwa i w pełni satysfakcjonująca. Doktor Bobrzyński jest profesjonalny, kompetentny, komunikatywny i życzliwy.

 • T
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: usuwanie znamion

  Dr.Bobrzynski jest godnym polecenia lekarzem. Usuwał mi znamię barwnikowe, które miałem od urodzenia. Po konsultacji od razu stwierdził ,że może usunąć ta zmianę w tym samym dniu. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko, doktor w przystępny sposób wszystko tłumaczy i tworzy dobrą atmosferę.

 • J

  U dr. Łukasza Bobrzyńskiego byłam na konsultacji z wynikami badań syna. Pan doktor dokładnie i co ważne w zrozumiały dla mnie sposób omówił schorzenie i jego leczenie. Wyczerpująco odpowiedział też na wszystkie moje pytania dotyczące postępowania w czasie oczekiwania na zabieg. Pełny profesjonalizm, polecam !!!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Poszłam na wizytę do Pana doktora w ramach konsultacji po ataku kolki kamieni żółciowych. Postanowiłam zaufać opiniom innych pacjentów, stąd wybór padł na dr Bobrzyńskiego. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty - lekarz w sposób prosty, ale dokładny wyjaśnił mi wszystko, co powinnam wiedzieć na temat swoich dolegliwości, a także przedstawił dalsze postępowanie. Nie musiałam długo czekać w kolejce - weszłam nawet przed czasem, co jest także wielkim plusem! Tak samo termin wizyty nie był odległy, ponieważ umówiony 2 dni wcześniej. Chirurg zdecydowanie godny polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm,kultura osobista.Niebagatelna dla mnie sprawa;lekarz pracujący w klinice,operator.Zaordynowanie badania na które czekam niestety...od dziesięcioleci.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dr. Bobrzynski to pewny siebie , konkretny i zdecydowany chirurg. Wizyta dotyczyla usuniecia dosc duzej narosli na czole , zbieg przebiegl spokojnie , bezbolesnie , dzisiaj pan dr .zdjal szwy , blizna mala , wszystko dobrze , dziekuje bardzo !

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły lekarz, wyrozumiały, cierpliwy do granic możliwości... z poczuciem humoru. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, bardzo delikatny.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i kompetentny lekarz, zrobił wywiad i przebadał mnie szczegółowo, opisał również konieczne dalsze postępowanie

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: Zdjęcie szwów

  Wszystko zgodnie z planem, Pan doktor miły i Pani na recepcji symptyczna. Szwy usunięte szybko i sprawnie. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopień , starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastrologicznej i Onkologicznej Collegium Medicum UJ.
  Zakres działalności: chirurgia ogólna, zabiegi operacyjne klasyczne i laparoskopowe,endoskopia przewodu pokarmowego i ultrasonografia jamy brzusznej. Laseroterapia .

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie