Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wł. Orkana 18/4c, Katowice
Dental Clinic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W 2008 roku ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010 - 2016 pracowałem na stanowis...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Braki zębowe
 • Próchnica
 • Paradontoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA implanty

Moje leczenie u dr. Bańczyka trwało dosyć długo, bo ponad rok. Mój przypadek był dość skąplikowany i wymagający długiego leczenia że względu na zmiany chorobowe. Zdecydowałam się na usunięcie wszystkich zębów i wszczepienie 6 implantów w szczęce i 6 implantów w żuchwie. Na implantach zostały założone mosty i korony. Na konsultacji zostałam poinformowana o długości leczenia i kosztach (tańszej i droższej opcji w zależności od użytego materiału) Dr. Bańczyk jest lekarzem-chirurgiem na najwyższym poziomie. Podchodzi do pacjęta z wielką empatią, na zadawane pytania odpowiada z cierpliwością i zrozumieniem dla osoby nie znającej języka med-stomatologicznego. U dr. Bańczyka w gabinecie nigdy nie czułam się źle czy w jakikolwiek sposób skrępowana.Jest człowiekiem o bardzo wesołym uosobieniu z którym podczas wizyty można się pośmiać i pożartować.
Najważniejsze jest jednak to ile trudu, kzaangażowania i precyzji włożył w moją metamorfozę, nie tylko pod względem technicznym ale też estetycznym. (zrobił to po prostu pięknie!!!! Zawsze, wszędzie i każdemu będę polecać dr. Bańczyka!!!!

lek. dent. Łukasz Bańczyk

Pani Joanno bardzo dziękuję za tak dobrą opinię. Współpraca z Panią była dla całego mojego Zespołu przyjemnością. Serdecznie pozdrawiamy:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Clinic Inny

Najlepszy chirurg jakiego poznałam. Profesjonalny, rzeczowy, skupiony na pacjencie. Wesoły i miły ale przy tym dokładny i spostrzegawczy. Doskonale wykonał zabieg wszczepienia implantu z odbudową kości. Żadnych powikłań! Gojenie bezproblemowe. Polecam każdemu! Rewelacja!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA chirurgiczne usuwanie zębów

Polecam doktora Łukasza Bańczyka, który wykonal zabieg usuwania zębów mlecznych pod narkozą u mojej 4letniej córki.Cały zabieg na wizycie poprzedzającej był szczegółowo opisany przez lekarza ,co dało nam jako rodzicom zapewnienie o profesjonalnym podejściu. Zabieg przebiegł idealnie.
Polecam Pana Doktora każdemu, a szczególnie rodzicom małych pacjentów.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA chirurgiczne usuwanie zębów

Usunięcie ósemek zatrzymanych jak i te które wyszły - praktycznie bezbolesne w trakcie i po zabiegu. Nawet gdy zeszło znieczulenie, brak dyskomfortu a zabiegi sprawne i ostrożne dla indywidualnego przypadku.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA chirurgiczne usuwanie zębów

W ostatnim czasie miałam problemy z usuwaniem zębów. Dwa razy usuwałam zęby u innego lekarza. Kończyło się to szycie i bólem. Byłam cała we krwi. Gojenie trwało bardzo długo. Kiedy musiałam usunąć 7 i 8 górną długo decydowałam kogo wybrać.Przypomniałam sobie, że będąc w Alfamedica w innej sprawie spotkałam doktora Bańczyka przy recepcji. Zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Zauroczył mnie swoim sposobem bycia: pogodny i uśmiechnięty. Miał w oczach coś takiego co budziło zaufanie. Zdecydowałam się pójść na zabieg u doktora. Bałam się po ostatnich doświadczeniach. Jaka miła niespodzianką!!! Bezbolesne znieczulenie, zabieg trwał 10 minut. Kiedy zobaczyłam gazik w rękach doktora pomyślałam, że to dopiero początek zabiegu. Doktor powiedział, że już po. Nie mogłam uwieżyć. Obyło się bez szycia, nie spuchłam po usunięciu. Bólu ani krwawienia prawie nie miałam. Doktor ma wspaniałą rękę, gdybym musiała jeszcze coś usunąć bez wahania pójdę do doktora Łukasz Bańczyka. Wszystkim, którzy się boja i mają niemiłe wspomnienia z innych gabinetów polecam. Doktor jest bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, daje to ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Panie Doktorze, jest Pan wspaniały. Oby więcej było takich lekarzy w Częstochowie. Małgorzata


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA Usuwanie zębów

Nie byłem "łatwym" pacjentem, ale Pan doktor poradził sobie wzorcowo. Super podejście do pacjenta, Przemiły lekarz.
Jestem pod wrażeniem. Będę każdemu polecał Pana doktora Bańczyka, bo to najlepszy lekarz w swoim fachu.

lek. dent. Łukasz Bańczyk

Bardzo dziękuję za opinię. Zawsze pacjent jest dla nas najważniejszy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA implanty

Super profesjonalnie , technologia nowoczesna, miłą obsługa. Inni stomatolodzy odradzali zabieg, Pan Łukasz zrobił bezbłędnie, szybko.Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA

Technologia jaką dysponuje Pan dr. Łukasz Bańczyk przerasta najśmielsze wyobrażenia. Wiedzą i talentem po prostu szokuje. Bezbolesne komputerowe znieczulenie, bezbolesne usuwanie korzeni. Wszystko w miłej pogodnej atmosferze. Pełen profesjonalizm. Wizyta przebiegła stanowczo powyżej moich oczekiwań :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ALFAMEDICA ostry ból, implanty

Piszę swoją opinie długo po pierwszej wizycie, ale ponieważ moje leczenie było dość długie chciałem napisać po kompleksowej terapii. Trafiłem do Pana doktora z ostrym bólem, zapaleniem i torbielem. Udzielono mi pomocy mimo długiego zabiegu (po godzinach otwarcia). Bardzo dobre podejście do pacjenta skłoniło mnie do podjęcia całościowego leczenia mojego uzębienia. Szczegółowy plan leczenia został przygotowany w dwóch wersjach (tańszy i droższy). Leczenie i implanty zostały wykonane bardzo profesjonalnie i mogą z czystym sumieniem wystawić najwyższą ocenę Panu Łukaszowi i całemu zespołowi. Cierpliwość, fachowość, poczucie humoru!! Oby tak dalej.

lek. dent. Łukasz Bańczyk

Panie Wojtku dziękuję w imieniu swoim i całego Zespołu.
Pozdrawiamy


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMEDICA

Wspaniały lekarz !! Mimo iż nie byłem "łatwym" pacjentem to : profesjonalizm , cierpliwość , opieka ,dbałość, zaangażowanie a przede wszystkim duże doświadczenie i wiedza mimo młodego wieku !!!! Ktoś powie ,że za pieniądze wszyscy będą mili i opiekuńczy, może i to prawda , ale Pan Łukasz ma, prócz tego co wymieniłem powyżej , to coś co naprawdę wyróżnia go od innych lekarzy i stawia w ścisłej czołówce fachowców . Pan Doktor Bańczyk " zaaplikował " mi 8 implantów w trakcie dwukrotnej wizyty . Sam zabieg w znieczuleniu miejscowym całkowicie bezbolesny . Małe utrudnienia w póżniejszej parodniowej opuchliżnie ale wszystko do zniesienia ( piszę to ja - urodzony i nabyty tchórz dentystyczny !!! ) . Dużo tu lukru ' wylałem ' ale naprawdę Pan Dr. Bańczyk zasłużył na to !!! Za parę miesięcy poinformuję o dalszych pracach protetycznych .Szczerze polecam !!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 2008 roku ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010 - 2016 pracowałem na stanowis...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Braki zębowe
 • Próchnica
 • Paradontoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania