Łucja Puszko verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Profesjonalnie, miło i skutecznie pomogła mi pozbyć się choroby. Poza tym wizyty minęła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

 • Szukasz gastrologa? Pacjenci polecają:

  Ludwik Jasiński
  Ludwik Jasiński
  Gastrolog
  ul. 3 Maja 26, Sędziszów Małopolski
  Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta! Dokladnosc, usmiech i spokoj lekarza uspokaja pacjenta przed zabiegiem!… więcej

  Jerzy Fijałkowski
  Jerzy Fijałkowski
  Gastrolog
  WOLNOŚCI 27C, Mielec
  Dziekuje Panie doktorze za trafna diagnoze i szybka pomoc lekarska. Profesjonalne podejscie do pacjenta, duza doza… więcej

  Andrzej Kotniewicz
  Andrzej Kotniewicz
  Gastrolog
  Marii Skłodowskiej Curie 1, Tarnów

  Radosław Furmaga
  Radosław Furmaga
  Gastrolog
  Kopisto 1, Rzeszów
  Bardzo miły lekarz, zadawał dużo pytań, szybka diagnoza. Serdecznie polecam opieka lepsza niż mogłam sobie wyobrazić więcej

  Krzysztof Lorens
  Krzysztof Lorens
  Gastrolog, Internista, Lekarz rodzinny
  Krakowska 27A, Bochnia
  Nice doctor, professional but funny, that is why you feel a bit weird. I hope what he told me is what I have. Good… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zajmuję się gastroenterologią DOROSŁYCH
   Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Uzyskałam specjalizację II
   stopnia z Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii zdobywając doświadczenie zawodowe w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Powiatowym w Dębicy. Następnie kierowałam Pracownią Endoskopową i Pododdziałem Gastroenterologii w tamtejszym szpitalu. Od 2005 roku pracuję jako zastępca ordynatora Klinicznego Oddziału Gastroenterologii Wojewódzkiego Szpitala Nr 2 w Rzeszowie.

   Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc aktywny udział w konferencjach i
   sympozjach naukowych krajowych i międzynarodowych.
   Prowadzę prywatną lekarską praktykę specjalistyczną w Dębicy i Rzeszowie.
   Ponadto świadczę usługi specjalistyczne - konsultacje gastroenterologiczne oraz wykonuję
   badania endoskopowe - w ramach NFZ w NZOZ Medyk w Rzeszowie.

  Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Gastroenterologia

  Usługi

  Specjalistyczny Gabinet Lekarski Internistyczno-Gastroenterologiczny

  Rynek 29, 39-200 Dębica, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Profesjonalnie, miło i skutecznie pomogła mi pozbyć się choroby. Poza tym wizyty minęła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

  • P

   Zmagam się z chorobą Leśniowskiego-Crohna już od kilku lat. Do Pani doktor, trafiłam w stanie beznadziejnym. Ze smiałością mogę powiedzieć, że po zastosowanym przez Panią doktor leczeniu, mój stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Kompetencja, wiedza i dobre serce. Lekarz godny polecenia!

  • P

   Polecam lekarza. Leczę się na WZJG w ramach NFZ. Bardzo dobry specjalista z odpowiednim podejściem do pacjenta.

  • E

   Odradzam zdecydowanie wizytę u pani doktor. Była bardzo nieuprzejma. Pomimo że niedawno miałam robiona gastroskopie, pani doktor stanowczo powiedziała że trzeba ja zrobić. Szczerze mówiąc odniosłam wrażenie że w ogóle mnie nie słucha. Wizyta była zdecydowanie za droga, zwazajac na to ze kompletnie nie dowiedziałam sie niczego. Na szczecie szybko z niej zrezygnowałam.

  • P

   nie polecam. ja jestem bardzo niezadowolony. poszedłem na prywatna wizyte i mimo to czekałem chyba ponad godzinę a pani dr poświęciła mi 5-8 min. dostałem jedynie recepte i żadnej diagnozy, a czekałem na wizyte chyba z 2 mieciace. odradzam!!!!!

  • P

   Polecam dr.Puszko, jestem jej pacjentką od 5 lat, leczę sie na wrzodziejace zapalenie jelita grubego (i towarzyszące temu inne dolegliwości), od momentu diagnozy CU trafiałam na różnych lekarzy w Rzeszowie, ale nieskutecznych, choroba była ciągle aktywna, dopiero dr. Puszko wprowadziła właściwe leczenie, badania, odpowiednio dobrane leki, dzieki temu osiągnęłam remisję i w miarę dobry stan zdrowia. Jest to kompetentny i dobry specjalista, w razie potrzeby zaleca leczenie szpitalne, kieruje na odpowiednie badania. Leczyłam się w ramach NFZ.

  • H

   O Pani Doktor mam jak najlepszą opinię. W 2001 roku zdiagnozowano u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego i przez ponad 4 lata po jej rozpoznaniu mimo licznych pobytów w szpitalach - (5 razy i nie tylko w Rzeszowie) oraz wielu konsultacjach u różnych specjalistów gastrologów mój stan zdrowia nieznacznie się poprawiał po czym po tych krótkich okresach remisji choroba powracała niczym \\\"bumerang\\\" i obracała moje życie w koszmar. Kto chorują na tą chorobę zrozumie mnie co mam na myśli określając koszmarem życie z tą chorobą /ciągle powracająca biegunka, bóle brzucha, bolesne badanie, ciągłe pobyty na zwolnieniu lekarskim, częste wizyty w szpitalu i wiele innych minusów tej choroby/. Dzięki DR PUSZKO i zastosowanej przez nią kuracji mój stan zdrowia znacznie się poprawił co doprowadziło do tego iż już od ponad 4 lat nie przyjmuję żadnych leków na tą chorobę i mimo tego mój stan remisji utrzymuje się nadal. Czuję się zdrowym mężczyzną i mam nadzieję iż ten stan potrwa jak najdłużej, a to wszystko dzięki dr Puszko. Bardzo polecam wszystkim osobą Panią doktor a wszystkim tym którzy w chwili obecnej zmagają się z chorobami gastrycznymi życzę aby mieli wiele szczęścia aby dostać się pod opiekę dobrego specjalisty który będzie wiedział jak im pomóc. Ja miałem to szczęście i dlatego mogę pisać o swojej chorobie w czasie przeszłym.

  • A

   Jestem pacjentką pani doktor Puszko od ponad dwóch lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do sposobu leczenia i opieki nad pacjentem.Nigdy nie odmówiła mi pomocy,gdy jest potrzeba kieruje do szpitala.Zaznaczam,że jestem pacjentką leczącą się na fundusz zdrowia i nie czuję się z tego powodu inaczej traktowana.

  • M

   Wyboru tego lekarza dokonaliśmy świadomie po zapoznaniu się ze wcześniejszymi opiniami internautów. W moim odczuciu część opinii negatywnych może być nie prawdziwa. W moim odczuciu dr Puszko jest lekarzem bardzo kontaktowym i zaangażowanym w proces mojego leczenia. Życzył bym innym pacjentom aby również trafiali na tak sumiennego i fachowego lekarza.
   Jeżeli któryś z autorów negatywnych wpisów miał inne odczucie,niech pamieta o tym, że kazdy jest tylko człowiekiem, może mieć gorszy dzien lub się pomylić. Anioły są tylko w niebie.

   Michał

  • 5

   Jestem kilkuletnią pacjentką pani doktor Puszko i dziwią mnie przedstawione tutaj negatywne opinie. Choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Leczę się u Pani doktor na kasę chorych i nigdy nie zauważyłam u niej chęci wyzysku pacjenta ani parcia na kasę. Bez problemu otrzymywałam skierowania na badania, a gdy mój stan wymagał leczenia szpitalnego również pani doktor Puszko je wypisywała. Uważam też, że pani doktor Puszko to wysoko wykwalifikowany lekarz, ponieważ oprócz wrzodziejącego zapalenia jelita grubego mam inne problemy zdrowotne i pani doktor leczy mnie kompleksowo, to znaczy stara się leczyć jelito nie pogłębiając innej dolegliwości. A przecież wielu lekarzy skupia się tylko na swojej dziedzinie i nie patrzy na pacjenta całościowo.Z pełną odpowiedzialnością polecam panią doktor Puszko chorym szukającym rzetelnego i sprawdzonego gastrologa.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG