Lek. dent.

Liliana Kot

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: MediPark Stomatologia

  Kompleksowa konsultacja stomatologiczna oraz podjęcie decyzji o systematycznym leczeniu. Na początek Pani doktor zabrała się za zęby najbardziej narażone na rozwinięcie się próchnicy. Miałam (delikatnie) wykonaną kanałówkę pod mikroskopem. Wykazała sie tu doświadczeniem. Z każdą wizytą uśmiech jest ładniejszy. Polecam za dokładność

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Karierę rozpoczynałam w Szkole Sztuk Pięknych. Dalej czuję pasję do projektowania i fotografii co wykorzystuję do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuję pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.
   Stosuję cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów.
   Gwarantuję swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe).
   W swojej pracy na co dzień wykorzystuję mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.
   Moi pacjenci zasługują na najwyższy poziom leczenia dlatego uczestniczę w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnoszę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę o nowych możliwościach leczniczych.
   Przez lata szkoliłam się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznałam wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków co teraz stosuje w mojej praktyce.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: MediPark Stomatologia

   Kompleksowa konsultacja stomatologiczna oraz podjęcie decyzji o systematycznym leczeniu. Na początek Pani doktor zabrała się za zęby najbardziej narażone na rozwinięcie się próchnicy. Miałam (delikatnie) wykonaną kanałówkę pod mikroskopem. Wykazała sie tu doświadczeniem. Z każdą wizytą uśmiech jest ładniejszy. Polecam za dokładność

  • M
   Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: krzywe uzębienie oraz kamien nazębny

   Świetny lekarz. Wybielanie zębów było wręcz przyjemne, z super efektem. Doktor wyprostowała mi również zęby nakładką prostującą- bardzo szybko

  • M
   Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: badania profilaktyczne

   Fachowiec. I miły człowiek. Miałem u Pani stomatolog już kilka wizyt i ją polecam. Zna się na swojej pracy, a przy tym jest delikatna, co dla kogoś, kto trochę się stomatologa boi ma znaczenie.

  • A
   Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Świetna specjalistka i przesympatyczny człowiek.Była to konsultacja przed wybielaniem zębów. Pełen profesjonalizm połączony z sympatycznym nastawieniem do pacjenta. Do Pani doktor wrócę na 100% w kwietniu.

  • A
   Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: pęknięty ząb

   Pani Doktor przyjęła mnie z pilną potrzebą w sobotę! Jest bardzo delikatna, wszystko dokładnie i powoli tłumaczy. Szybko i sprawnie naprawiła mój pęknięty ząb.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból zęba, korekta estetyczna

   Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Prefesjonalna i ma super podejście do pacjenta. Leczy juz całą moją rodzinę . Moje dzieci ją uwielbiają.

  • K

   Świetna lekarz. Bardzo pomogła mi z problemem (między zębami), z którym nie poradził sobie żaden wcześniejszy dentysta. Pani Doktor zawsze chętnie wysłucha i doradzi.
   Ma również bardzo dobry kontakt z dziećmi! Szczerze polecam :)