dr n. med.

Liliana Chełmecka-Wiktorczyk

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Hematolog, Onkolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą onkologiem i hematologiem dziecięcym oraz pediatrą z tytułem doktora medycyny i wieloletnim stażem. Pracuję w Oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Pani doktor sympatyczna, rzeczowa, konkretna. Wytłumaczyła wszystko co nas interesowało, zarazem uspokoiła zdenerwowanych rodziców dziecka. Zleciła dalsze badania. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Gdyby ktoś potrzebował pomocy,to tylko do Pani doktor.Mieliśmy to szczęście, że Panią poznaliśmy.Niezwykle ciepła i zaangażowana osoba.W swoim prywatnym czasie zadzwoni,napisze,zapyta o samopoczucie dziecka,czy stan się polepszył itd.Pani dr można w zasadzie od pierwszej wizyty zaufać,bo ma się pewność, że jest się pod właściwą opieką.Mama Miłoszka

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Bardzo miła,kompetentna Pani Doktor. Bez pośpiechu zbadała mojego syna przeprowadzając przy tym wnikliwy wywiad. Przeanalizowała wyniki morfologi i innych badań z ostatniego roku i dokładnie wytłumaczyła co może być przyczyną powiększonych węzłów chłonnych. Dostaliśmy informacje jakie badania powinniśmy wykonać i na czym się skupić przy eliminacji nawracających infekcji. Ogólnie bardzo dobre podejście zarówno do rodzica jak i dziecka. Zdecydowanie polecam

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-05-16

  Ogromnie mi miło, że wizyta w moim gabinecie spełniła Pani oczekiwania. Życzę Synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta jakie ma Pani Dr. Liliana Chełmecka-Wiktorczyk. Niezwykle zaangażowana, dokładna, otwarta, a przy tym bardzo uprzejma i taktowna. Rzadko zdarza się, aby jakikolwiek lekarz już przy pierwszej wizycie wzbudził tak duże zaufanie jak Pani Doktor. Należę do kobiet, które mają całą masę pytań i wątpliwości. Pani Dr. Liliana Chełmecka-Wiktorczyk to rzeczowy i konkretny specjalista. Podczas wizyty nie ma się na szczęście wrażenia, że jest się intruzem co niestety zdarza się w przypadku wizyt u innych lekarzy tej specjalizacji. Lekarzy z takim podejściem powinno być zdecydowanie więcej, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor i podziekowac z calego serca za pomoc ! Mama Lili .W

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-05-16

  Droga Pani, można sobie tylko życzyć tak miłych i mądrze kochających swoje Dziecko Rodziców jakimi są Państwo. Dziękuję za miłe słowa i serdecznie pozdrawiam.

 • A

  Z ręką na sercu polecam panią Doktor! Pełen profesjonalizm, kompetencja. Świetny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i wystraszonym rodzicem. Pani doktor jest przesympatyczną, miłą oraz ciepłą osobą. Podczas wizyty dziecko zostało szczegółowo przebadane, pani Doktor odpowiedziała nam na wszystkie niepokojące nas pytania, co więcej dostaliśmy odpowiedź na jedno z ważnych pytań, dotyczących zdrowia naszego dziecka. Otrzymaliśmy również dalsze zalecenia oraz badania. Wielkie podziękowanie dla Pani Doktor od całej naszej rodziny, za informacje które nam udzieliła! Polecam serdecznie!!!

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-05-16

  Serdecznie dziękuję za słowa uznania. Proszę o kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zdrowia Państwa Dziecka.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor kompetentna, bardzo skupina na pacjencie. Zawsze stara się rozwiązać problem dolegliwości dziecka. A dodatkowo (co dla niektórych jest bardzo ważne) jest miła, zwłaszcza dla małych pacjentów. Dziękuje bardzo.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-05-16

  Bardzo dziękuję Pani za miłe słowa. Serdecznie pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Doktor trafiłam ze swoim synkiem, gdyż lekarz rodzinny zalecił mi konsultacje hematologa. Pani doktor bardzo dokładnie przebadała mojego synka i rozpisała wszystkie badania które musimy wykonać tłumacząc przy tym wszystkie zalecenia. Z gabinetu wyszłam pełna nadziei że z moim dzieckiem będzie wszystko dobrze i że w końcu trafiliśmy na specjalistę pediatrę który ma prawdziwe powołanie do zawodu.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-02-10

  Jest mi ogromnie miło, iż wizyta w moim gabinecie spełniła Pani oczekiwania. Życzę Synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Żaden pediatra, nigdy, nie dokonał tego, czego dokonała Pani doktor. Jeśli rodzicowi zależy na bezstresowym badaniu dziecka, to serdecznie polecam Panią doktor. Niezwykły dar, niespotykany u pediatrów.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-01-12

  Niezmiernie mi miło, że Państwa Córeczka obdarzyła mnie zaufaniem. Dziękuję za uznanie i serdecznie pozdrawiam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Spotkania z Panią Doktor napełniają nas nadzieją i wiarą, że wszystko będzie dobrze. Pani Doktor reprezentuje profesjonalizm z ludzką twarzą tak rzadko spotykaną w świecie ogarniętym ciągłą pogonią. Z poważaniem rodzice Jonaszka.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-12-27

  Drodzy Państwo, czasem trzeba stawić czoło problemom niezwykle trudnym. Obyśmy, wspierając się wzajemnie, mogli pomóc choremu dziecku w sposób najbardziej optymalny. Bardzo dziękuję za miłe słowa.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie ostrej białaczki limfoblastycznej

  W życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem do pacjenta.Pełny profesjonalizm .Pani doktor zasługuje na największy szacunek . Polecam innym bo to bardzo dobra doktorka przemiła i konkretna .

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-12-27

  Serdecznie dziękuję Panu za słowa uznania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą onkologiem i hematologiem dziecięcym oraz pediatrą z tytułem doktora medycyny i wieloletnim stażem. Pracuję w Oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem m.in niedokrwistości, małopłytkowości, leukopenii, neutropenii, pozostałych chorób hematologicznych, nowotworów złośliwych oraz innych chorób wieku dziecięcego.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Onkologia i hematologia dziecięca