dr n. med.

Liliana Chełmecka-Wiktorczyk

Pediatra, Hematolog, Onkolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą onkologiem i hematologiem dziecięcym oraz pediatrą z tytułem doktora medycyny i wieloletnim stażem. Pracuję w Oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta jakie ma Pani Dr. Liliana Chełmecka-Wiktorczyk. Niezwykle zaangażowana, dokładna, otwarta, a przy tym bardzo uprzejma i taktowna. Rzadko zdarza się, aby jakikolwiek lekarz już przy pierwszej wizycie wzbudził tak duże zaufanie jak Pani Doktor. Należę do kobiet, które mają całą masę pytań i wątpliwości. Pani Dr. Liliana Chełmecka-Wiktorczyk to rzeczowy i konkretny specjalista. Podczas wizyty nie ma się na szczęście wrażenia, że jest się intruzem co niestety zdarza się w przypadku wizyt u innych lekarzy tej specjalizacji. Lekarzy z takim podejściem powinno być zdecydowanie więcej, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor i podziekowac z calego serca za pomoc ! Mama Lili .W

 • A

  Z ręką na sercu polecam panią Doktor! Pełen profesjonalizm, kompetencja. Świetny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i wystraszonym rodzicem. Pani doktor jest przesympatyczną, miłą oraz ciepłą osobą. Podczas wizyty dziecko zostało szczegółowo przebadane, pani Doktor odpowiedziała nam na wszystkie niepokojące nas pytania, co więcej dostaliśmy odpowiedź na jedno z ważnych pytań, dotyczących zdrowia naszego dziecka. Otrzymaliśmy również dalsze zalecenia oraz badania. Wielkie podziękowanie dla Pani Doktor od całej naszej rodziny, za informacje które nam udzieliła! Polecam serdecznie!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor kompetentna, bardzo skupina na pacjencie. Zawsze stara się rozwiązać problem dolegliwości dziecka. A dodatkowo (co dla niektórych jest bardzo ważne) jest miła, zwłaszcza dla małych pacjentów. Dziękuje bardzo.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Doktor trafiłam ze swoim synkiem, gdyż lekarz rodzinny zalecił mi konsultacje hematologa. Pani doktor bardzo dokładnie przebadała mojego synka i rozpisała wszystkie badania które musimy wykonać tłumacząc przy tym wszystkie zalecenia. Z gabinetu wyszłam pełna nadziei że z moim dzieckiem będzie wszystko dobrze i że w końcu trafiliśmy na specjalistę pediatrę który ma prawdziwe powołanie do zawodu.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-02-10

  Jest mi ogromnie miło, iż wizyta w moim gabinecie spełniła Pani oczekiwania. Życzę Synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Żaden pediatra, nigdy, nie dokonał tego, czego dokonała Pani doktor. Jeśli rodzicowi zależy na bezstresowym badaniu dziecka, to serdecznie polecam Panią doktor. Niezwykły dar, niespotykany u pediatrów.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2018-01-12

  Niezmiernie mi miło, że Państwa Córeczka obdarzyła mnie zaufaniem. Dziękuję za uznanie i serdecznie pozdrawiam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Spotkania z Panią Doktor napełniają nas nadzieją i wiarą, że wszystko będzie dobrze. Pani Doktor reprezentuje profesjonalizm z ludzką twarzą tak rzadko spotykaną w świecie ogarniętym ciągłą pogonią. Z poważaniem rodzice Jonaszka.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-12-27

  Drodzy Państwo, czasem trzeba stawić czoło problemom niezwykle trudnym. Obyśmy, wspierając się wzajemnie, mogli pomóc choremu dziecku w sposób najbardziej optymalny. Bardzo dziękuję za miłe słowa.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie ostrej białaczki limfoblastycznej

  W życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem do pacjenta.Pełny profesjonalizm .Pani doktor zasługuje na największy szacunek . Polecam innym bo to bardzo dobra doktorka przemiła i konkretna .

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-12-27

  Serdecznie dziękuję Panu za słowa uznania.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie podtrzymujące białaczki limfoblastycznej

  `Pani doktor prowadzi naszą córkę od lutego 2017 na leczeniu podtrzymującym remisję białaczki Limfoblastycznej. Jest lekarzem bardzo konkretnym ,cierpliwym dokładnym,rozwieje każde wątpliwości ,wszystko wyjaśni zleci badania .dziecko jest przebadane od stóp do głów ,udzieli cennych porad,a to atuty mało obecne w dzisiejszym świecie lekarzy.Polecam wspaniały lekarz.

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-12-08

  Jest mi niezwykle przyjemnie, że zasłużyłam na Państwa uznanie. Bardzo dziękuję.

 • P

  Pani Doktor od kilku lat prowadzi naszą córkę, ktora od ponad 7 lat cierpi na malopłytkowość i neutropenię. Jeden z nielicznych lekarzy których znam, który wsłuchuje się uważnie w to co jako rodzic mam do powiedzenia. Ma miłą powierzchowność, choć jest wymagająca od rodziców współpracy dla dobra dziecka. Nigdy nie zbywa, ma zawsze czas na dokładne obsłuchanie dziecka - delikatna w obejściu z nim i pełna szacunku dla pacjenta - pomaga się rozebrać, nigdy nie pogania. Profesjonalizm w czystej postaci, ciepła, wyrozumiała, altruistyczna - znakomity pediatra i hematolog. Oby takich było jak najwięcej....

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk2017-11-24

  Bardzo dziękuję Panu za miłe słowa.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Opinia z dnia 23.11.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą onkologiem i hematologiem dziecięcym oraz pediatrą z tytułem doktora medycyny i wieloletnim stażem. Pracuję w Oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem m.in niedokrwistości, małopłytkowości, leukopenii, neutropenii, pozostałych chorób hematologicznych, nowotworów złośliwych oraz innych chorób wieku dziecięcego.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Onkologia i hematologia dziecięca