Lek.

Lidia Hyla-Klekot

pediatra

21 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.E.HankegoUsługa: Białkomocz

  Szkoda że nie ma więcej gwiazdek bo bez zastanowienia bym dała.Pani doktor bardzo konkretna.tłumaczy wszystko cierpliwie.Jest bardzo mądrą kobietą.Szuka przyczyny dopóki nie znajdzie.Szkoda że odchodzi z nefrologii na Trucha bo będziemy tak częstymi gośćmi a bez Pani doktor to już nie to samo.Człowiek z sercem na dloni.Polecam.

 • Pediatrzy w pobliżu miejscowości

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Cudowny lekarz .Dysponuje czasem na wysłuchanie pacjenta . Potrafi rzeczowo o merytorycznie wyjaśnić przyczyny dolegliwości i znaleźć najlpeszą i najbardziej właściwą metodę leczenie . Już sam kontakt z Panią Doktor jest przyjemnością .Ciepła , delikatna , a jednocześnie twarda i uparta w walce z chorobą .

  • Doktor Hyla dała się poznać jako fantastyczny lekarz, utatowała naszą mała dziewczynkę przed dokonaniem biopsji nerki którą chciał przeprowadzić inny lekarz, nadmieniam że biopsja mogłabym doprawdzić do tragedii. Dzięki Pani doktor uniknelismy tragedii, Wielki szacunek dla pani Hyli

  • ZGADZA SIĘ TO CUDOWNA KOBIETA -LEKARZ JAKIEGO NIGDY NIE SPOTKAŁAM WYLECZYŁA MOJĄ CÓRECZKĘ JEST TERAZ ZDROWA ...A NASZĄ WDZIĘCZNOŚĆ TRUDNO WYRAZIĆ ZWYKŁYMI SŁOWAMI.SERDECZNE POZDROWIENIA DLA PANI PROFESOR

  • Pani docent Hyla Klekot to najwspanialszy lekarz .Leczy moje dzieci .jestem jej bardzo wdzięczna Polecam wszystkim aby spotkali takiego lekarza na swojej drodze do zdrowia.

  • Wspaniały lekarz który uratował moje życie..Wyciagneła mnie z ostrego zapalenia kłebuszków nerkowych chodz inni nie dawali mi zbyt dużych szans..Teraz mam 21 lat i jestem zupełnie zdrowa.Wspaniały lekasz i człowiek :)Pozdawiam serdecznie

  • Wspaniały lekarz. Moje dziecko było skierowane na kalibrację cewki moczowej bo wg innego nefrologa była zwężona. Pani doktor Hyla na podstawie szeregu wyników badań dostarczonych przeze mnie , powiedziała że dziecko jest zdrowe i zabrania wręcz kalibracji która może nieodwracalnie zniszczyć cewkę. Dodam, że dziecko nie chorowało jeszcze nigdy - ma roczek. Miało mieć kalibrację robioną pod narkozą na szczęście wybawiła nas z tego niepotrzebnego zabiegu Pani dr Hyla Klekot.

  • Leczyłam się u Dr Hyli - Klekot w najtrudniejszym dla dziewczynki czasie. Jest cudownym lekarzem i wspaniałą kobietą. Robiła mi biopsje nerki bez żadnych powikłań. Postawiła mnie na nogi, bez zbędnych antybiotyków i chemii. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczna. Teraz juz mam 21 lat i leczę się u innego lekarza, ale dla dzieciaków i osób w okresie dojrzewania lepszego lekarza nie ma! Ma niesamowicie ciepłe podejście, jest cierpliwa, wysłucha każdego pacjenta. Doradzi i wesprze. Wspaniała kobieta której jestem i będę wdzięczna już zawsze!

  • Pani dr uratowała życie wówczas mojego 6 tygodniowego Szkraba. To było niesamowite, ale w bardzo krótkim czasie doprowadziła syna do zdrowia. Fachowiec na poziomie europejskim.

  • Bardzo fachowa osoba poświęcająca swój czas nietylko w godzinach pracy, ale i poza nią, myśli o swoich małych pacjętach w kategoriach ludzkich, a nie jako przypadek czy jednostka chorobowa. Szczerze Polecam

  • Lekarka która posiada niesamowite podejście do małych pacjentów dodatkowo uważam że potrafi świetnie dotrzeć do rodziców któży potrafią troszeczkę albo nawet bardzo [tak jak było to w moim przypadku histeryzować ]potrafi również fajnie dotrzeć do rodziców,któży pod czas rozmowy z nią dochodzą o wniosku że nie należy się załamywać i poddawać co jest b.ważne bo dorośli czasami to potrafią mieć wyobrażnie!!!Co najważniejsze potrafi świetnie postawić intuicyjnie co może być przyczyna i ewentualnymi nieprawidłowościami u dzieciaka serdecznie polecam pania doc.Hyla bardzo mi pomogła a raczej mojej Ani za co BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJĘ.I oczywiście również jej życzę b.dużo zdrówka!Pozdrawiam.

  Jesteś tym lekarzem?

  5

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.