lek.

Lidia Bułacik

Lekarz rodzinny, Internista

60 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

UWAGA!!!!!!! Od 5.listopada 2015 NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI POPRZEZ STRONĘ www.znanylekarz.pl. Rejestracja od pn-pt w godzinach 9.00 - 15.00 poprzez MRE OPIEKA ul. Jaracz... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA!!!!!!!
  Od 5.listopada 2015 NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI POPRZEZ STRONĘ www.znanylekarz.pl. Rejestracja od pn-pt w godzinach 9.00 - 15.00 poprzez MRE OPIEKA ul. Jaracza 74.

  WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 10 do 13.

  OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW. Koszt pierwszej wizyty jak przy 1 terminie ( 120 zł - 150 zł )

  WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Cudowna kobieta! Najlepszy, najbardziej kompetentny lekarz, jakiego spotkałam. Pani Doktor posiada szerszą wiedzę niż niejeden "specjalista". A do tego jest niezwykle sympatyczną, życzliwą osobą. Zdiagnozowała i wyleczyła mnie z choroby, której wielu lekarzy nie potrafiło znaleźć. Dzięki Niej nie biorę już "worka" leków i czuję się o wiele lepiej. W trakcie pierwszej wizyty Pani Doktor pytała mnie o każdy szczegół, wykazała zainteresowanie i widać było, że bardzo zależy Jej na tym, by mi pomóc. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Rewelacja ! Sprawnie i solidnie z pełnym zangażowaniem. Pani Doktor potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie leczyć co widać po wynikach.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny i miły kontakt. Po rozpoznaniu dostałem bardzo czytelną rozpiskę odnośnie zalecanej kuracji. Polecam

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o Pani Lidii,świetna,rewelacyjna lekarka. Miałem doczynienia z wieloma lekarzami do pięt pani doktor nie sięgają :)

 • bardzo dobry

  Miałam szczęście,że trafiłam do pani Doktor!Lekarz ,który stawia diagnozę precyzyjnie.Jest profesjonalistką w swoim zawodzie i jednocześnie bardzo ciepłym człowiekiem. Serdecznie pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Cudowny LEKARZ! Ogromne empatyczne podejście do chorej osoby. Serdeczny człowiek , wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Dziękujemy za wsparcie i pomoc od pani .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec i serdeczny człowiek. Zawsze zbada i wysłucha pacjenta. Prowadzi spokojny i dokładny wywiad. Jest na bieżąco z najnowszymi lekami. Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Przesympatyczna, ciepła Pani doktor, która bardzo dobrze zna się na swoim fachu, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w ręce pani Lidii :) Serdecznie polecam! :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor, po przeanalizowaniu wyników badań, bardzo rzetelnie je zinterpretowała i zwróciła mi uwagę na pewne ich aspekty dotąd pomijane przez innych lekarzy. W przyjaznej atmosferze ustawiła dalszy tryb postępowania, biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przesympatyczna ale przede wszystkim bardzo rzetelna i dokładna. Polecam każdemu, kto szuka trafnej diagnozy i szybkiej pomocy!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online