Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych radiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna nuklearna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii Inny

Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz. To najlepszy endokrynolog jakiego spotkałam. Poza tym, jest cudownym, ciepłym, bardzo empatycznym Człowiekiem. Wnikliwa diagnoza plus doskonały dobór leków to gwarancja, aby poczuć się dużo lepiej. Dzięki Panu Profesorowi moje problemy z tarczycą są prawie niezauważalne. Dziękuję serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ostre zapalenie tarczycy

Trafiłam do pana Profesora z ostrym stanem zapalnym tarczycy. Endokrynolodzy ( próbowałam zasięgnąć opinii u trzech specjalistów ) zostawili mnie samej sobie z problemem, gdyż wynik badania TSH był w normie. Kazali czekać aż wynik coś pokaże.. Ból nie do zniesienia. Dzięki uprzejmości znajomej, która poleciła mi profesora, udało mi się w trybie pilnym umówić na wizytę. Natychmiast dostałam steryd, który błyskawicznie przyniósł ulgę. Gdyby w odpowiednim czasie zostało wdrożone skuteczne leczenie, moja tarczyca byłaby do uratowania. Niestety zbyt późno trafiłam do Pana Profesora. Leczę się u Pana Profesora już ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Przemiły, kulturalny, oddany pacjentowi. Bardzo dobry specjalista. Moje leczenie miało trudny przebieg..mimo to, Pan Profesor szybko dobrał odpowiednie dawki leku i obecnie moje wyniki są w normie. Jestem cały czas pacjentką Pana Profesora i nie wyobrażam sobie inaczej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania, którego obchodzi los pacjenta. Oprócz tego niezwykle kulturalny człowiek. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Profesora każdemu leczącemu się na problemy hormonalne . Wspaniały specjalista oraz człowiek z sercem. Leczyłam się u Niego prawie 5 lat i jestem bardzo zadowolona z jego podejścia oraz wyników w moim leczeniu. Polecam gorąco !!!!


R
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy lekarz, wspanialy czlowiek ! Przez 4 lata naszej drogi w ciezkiej chorobie niewielu takich wpanialych ludzi spotkalismy,,,,Na zawsze bede miec w pamieciu i sercu Profesora !A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec! Staraliśmy się z mężem o dzidziusia ok. 4 lat. Wszyscy kazali nam odpuścić, że z takimi wynikami męża nic nie da się zrobić. Od lekarza do lekarza... Może któryś coś zaradzi... Lekarze się poddali - sama zaczęłam szukać przyczyny słabych wyników męża. Badanie tarczycy okazało się strzałem w dziesiątkę! 3 miesiące leczenia u Pana Doktora Królickiego - i na teście pojawiły się dwie kreseczki! Doskonały lekarz!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna nuklearna

Powiązane wyszukiwania