lek.

Leszek Kłyszejko

Ginekolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

..krótko o sobie... Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Przed wizytą bardzo się stresowalam ponieważ była to pierwsza moja wizyta u Pana Leszka Klyszejko, okazało się, że stres był niepotrzebny. Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył, jest miły, sympatyczny podczas badania bardzo delikatny wogole nie czuło się żadnego dyskomfortu, ani żadnego odczucia że bada. Polecam wszystkim Pana doktora. Teraz jak będę mieć jakiś problem to napewno pójdę do Pana Leszka.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta naprawdę idealna! Lepszej sobie wymarzyć nie mogłam. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczył, podczas badania był bardzo delikatny. Zero stresu czy jakiegokolwiek dyskomfortu.
  Wiem, że od teraz jeżeli będę potrzebowała leczenia czy porady to pójdę od razu do doktora Kłyszejko :)
  Polecam z całego serca.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odebranie porodu

  Wspaniały lekarz, najlepszy jakiego do tej pory spotkałam. Empatyczny, wspierajacy. Do samego końca opiekował się mną. Dzięki Niemu i zespołowi z którym pracował mamy zdrowego synka.
  Oby było więcej takich lekarzy!
  Pozdrawiam,
  Anna Bondarowska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była udana, wszystko zostało wytłumaczone mi przez Pana Doktora. Było sprawnie, konkretnie, dokładnie. Polecam każdej osobie, jeżeli szuka dobrego lekarza :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum KontynencjiUsługa: wizyta ginekologiczna z badaniem usg, podejrzenie endometriozy

  Miły sympatyczny i rzetelny człowiek. Wspaniały lekarz...wyrozumiały ludzki i bardzo delikatny w tym zawodzie to podstawa. Zawsze uśmiechnięty. Pan Doktor ze szczegułami opowiedział o planie dalszego leczenia...upewniając sie za każdym razem czy rozumiem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum KontynencjiUsługa: wizyta ginekologiczna z badaniem USG

  bardzo kompetentny lekarz, pasjonat swojej profesji i niezwykle dobry czlowiek.
  Wysluchal historii mojej choroby, dokladnie zbadal, bez pospiechu i zalecil rozwiazanie dlugoterminowe i kompleksowe, wszystko dokladnie wyjasnil, dzieki czemu mam nadzieje, ze wreszcie wylecze moja wieloletnia dolegliwosc. Chodziam do bardzo wielu lekarzy i wszyscy zajmowali sie nia doraznie, przez co wszystko powracalo i tracilam nadzieje. To niesamowite zwlaszcza ze bylam w Karpaczu na wczasach.
  Dziekuje Panie Doktorze!

 • Lokalizacja: Europejskie Centrum Kontynencji

  To moja pierwsza wizyta u Pana doktora ale z całą stanowczością stwierdzam że bardzo dobrze wybrałam. Miły, profesjonalny i godny polecenia ☺

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: ciąża

  Po 20 latach doświadczeń z przeróżnymi ginekologami nareszcie znalazłam tego jedynego, właściwego - po prostu najlepszego! Przystępny, kompetentny, z powołania. Mówi w taki sposób do pacjenta, że wszystko się rozumie, nie budzi oporów, aby zadawać nawet głupie pytania. Ciążę miałam trudną, ale pod opieką doktora czułam się bezpiecznie, w pełni ufałam jego decyzjom. To będzie już zawsze mój lekarz, nie zamienię go na innego.
  Panie Doktorze, oby jak najdłużej mógł służyć Pan swoim pacjentkom, czego sama sobie też zresztą życzę. ????

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Świetny lekarz. W 100 % zaangażowany w przebieg ciąży u pacjentki. Konkretny i zawsze dostępny telefonicznie. Życzliwy i bardzo sympatyczny. Bardzo dziękuję za opiekę bo nie było łatwo.
  Aleksandra. Ś. ????

 • D

  Witam
  Polecam Doktora z całego serca
  Prowadził Moją ciążę od samego początku do końca również był przy porodzie za co z mężem jesteśmy mu wdzięczni .
  W każdej chwili mogłam liczyć zadzwonić napisać nigdy nie odmówiły pomocy
  Dzięki Doktorowi mam pięknego synka
  Anioł nie lekarz naprawdę lepiej trafić nie można
  Pozdrawiam
  Dagmara Łosicka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ..krótko o sobie...

  Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem w 2007r. W 2016r złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizcyjny i uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Moja droga zawodowa związana jest ze Szpitalem Wojewódzkim w Jeleniej Górze (obecnie Wojewódzkie Centrum Medyczne Kotliny Jeleniogórskiej), gdzie pracuję w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym jako starszy asystent.

  ..czym się zajmuję...

  Szeroko rozumianym położnictwem, a więc przygotwaniem do ciąży, prowadzeniem ciąży (fizjologiczniej i powikłanej) oraz opieką okołoporodową (prowadzeniem porodów).
  W sferze moich głównych zainteresowań znajduje się ponadto ginekologia operacyjna oraz zaburzenia uroginekologiczne, Prowadzę pracownię urodynamiczną dedykowaną Pacjentkom z nietrzymaniem moczu.

  ..coś innego, coś ponad standard..

  Obok kompleksowej ambulatoryjnej opieki położniczo-ginekologicznej realizowanej przeze mnie zgodnie z profilem specjalizacji (vide leczone choroby) oferuję Paniom:
  • diagnostykę zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie/wypadanie ścian pochwy i macicy),
  • USG dna miednicy (PFS)
  • badania urodynamiczne
  • EMG BIOFEEDBACK – specjalistyczny trening mięśni dna miednicy oraz zwieraczy pod kontrolą elektromiografii pozwalającej na uzyskanie świadomej kontroli nad ich pracą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia