lek.

Leszek Kłyszejko

Ginekolog

..krótko o sobie... Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • ..krótko o sobie...

  Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem w 2007r. W 2016r złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizcyjny i uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Moja droga zawodowa związana jest ze Szpitalem Wojewódzkim w Jeleniej Górze (obecnie Wojewódzkie Centrum Medyczne Kotliny Jeleniogórskiej), gdzie pracuję w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym jako starszy asystent.

  ..czym się zajmuję...

  Szeroko rozumianym położnictwem, a więc przygotwaniem do ciąży, prowadzeniem ciąży (fizjologiczniej i powikłanej) oraz opieką okołoporodową (prowadzeniem porodów).
  W sferze moich głównych zainteresowań znajduje się ponadto ginekologia operacyjna oraz zaburzenia uroginekologiczne, Prowadzę pracownię urodynamiczną dedykowaną Pacjentkom z nietrzymaniem moczu.

  ..coś innego, coś ponad standard..

  Obok kompleksowej ambulatoryjnej opieki położniczo-ginekologicznej realizowanej przeze mnie zgodnie z profilem specjalizacji (vide leczone choroby) oferuję Paniom:
  • diagnostykę zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie/wypadanie ścian pochwy i macicy),
  • USG dna miednicy (PFS)
  • badania urodynamiczne
  • EMG BIOFEEDBACK – specjalistyczny trening mięśni dna miednicy oraz zwieraczy pod kontrolą elektromiografii pozwalającej na uzyskanie świadomej kontroli nad ich pracą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • choroby ginekologiczne
 • niepłodność
 • zaburzenia miesiączkowania
 • menopauza
 • nadżerki szyjki macicy
 • endometrioza
 • zespół policystycznych jajników
 • mięśniaki macicy
 • bolesne miesiączkowanie
 • patologia ciąży
 • badania prenatale // certyfikowane usg "genetyczne" (FMF)
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Wszystkim Panią szczerze z całego serca mogę polecić Pana Doktora Leszka Kłyszejko.

  Bardzo miły i sympatyczny człowiek, znający się na swojej pracy, jestem nawet w stanie powiedzieć, że z pasją do swojej pracy (co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach). Do pana doktora trafiłam w dosyć późnym już miesiącu ciąży, ale bez problemu poprowadził ją do końca, a u mnie od razu nastał wewnętrzny spokój. Poród odbierany również był przez pana doktora, przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolona, że trafiłam w ręce tak wspaniałego człowieka. Na pewno nie raz wrócę na wizytę i już wiem, kto bedzie prowadził, kolejną ciążę. Panu doktorowi życzę dalszych sukcesów, udanych rozwiązań i bardzo wiele zadowolonych pacjentek. Żadne słowa nie są,w stanie opisać tego jak bardzo, jestem wdzięczna Panu doktorowi za te 3 ostanie miesiące mojej ciąży, jak i sam poród.

  Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry to za mało powiedziane dr. Leszek Kłyszejko to jest anioł, miły ,profesjonalny, dowcipny i zna się na swojej pracy. Doktorze dziękuję Bogu że na pana trafiłam dzięki panu mam wspaniałą córkę,wiem że czasami bywam upierdliwą pacjentką ale jest pan na mnie skazany bo nie zamienię Pana na innego lekarza . Wszystkim kobietą polecam z całego serca dr. Kłyszejko ????

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Panie doktorze mimo że poznaliśmy się w smutnych dla mnie okolicznościach to z tego dnia Pana wspominam ciepło i przyjaźnie. Dlatego dziękuję i każdej Pani serdecznie polecam Pan Leszek to człowiek z powołaniem ...Wizyty na najwyższym poziomie zero niedomówień Pan Doktor zawsze chętny do pomocy zawsze odpowiada konkretnie na pytania. Polecam bo do takiego człowieka warto mieć zaufanie a to chyba najważniejsze. :) Pozdrawiam Doktora dziękuję i życzę samych ale to samych sukcesów. ! Angelika Kostrzewska

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Dr Leszek Kłyszejko - niesamowity, młody (stan na 2017 r. ;) ), ambitny, lubiący wyzwania, czyniący cuda. Lekarz z powołaniem i wyjątkowy w świecie lekarskim. Używający słów zrozumiałych, obrazujący problem nawet za pomocą kartek A4 ;) . Życząc wielu medycznych wyzwań, wspaniałych rozwiązań, realizacji w obranej specjalizacji. Wdzięczna za okazaną serdeczność, troskę, osobisty nadzór podczas operacji i leczenia, przyjazny kontakt z pacjentką darząca Pana pełnym zaufaniem - Agnieszka W.

 • P
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Leszek już , na pierwszej wizycie przywrócił mi wiarę w to że mogę być matką :) dał mi do zrozumienia co jest ważne i na czym polega mój problem , nie odesłał mnie z kwitkiem jak inni lekarze , cieszył się że własnie jego wybrałam miły szczery uśmiechnięty , po prostu z powołania polecam każdej pacjentce takiego lekarza

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: Inny

  Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tak profesjonalną opiekę jakiej doświadczyłam dzięki Dr.Leszkowi Kłyszejko w stresujących dla mnie dniach. Uśmiech, życzliwość, gotowość pomocy w każdej chwili, przyjazna atmosfera i dokładnie tłumaczenie....Jeszcze raz dziękuję z całego serca i życzę samych sukcesów w życiu zawodowym i samych uśmiechów w życiu prywatnym...

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: Inny

  Nie znam bardziej miłego, oddanego swojej pracy i pacjentkom lekarza. Przesympatyczny i zawsze wyczerpująco udziela informacji na temat stanu zdrowia. Nie mogłam znaleźć " porządnego" lekarza jego to chyba Pan Bóg mi zesłał!
  Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pana doktora mialam zaszczyt poznać na sali operacyjnej podczas mojego cesarskiego cięcua. Moim zdaniem profejsnonalista w każdym calu. Miły, konkretny, fachowy lekarz. Po operacji od razu sam udzielił niezbędnych informacji mojemu mężowi czekającymi pod drzwiami sali operacyjnej. Przy obchodach sympatyczny, uśmiechnięty, otwarty na wszelakie pytania. Oby więcej takich specjalistów.

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Maria W.
  Pan Doktor jest lekarzem z powołania, profesjonalistą w każdym calu poważnie i z szacunkiem traktuje swoje pacjentki. Podczas wizyty wykonał niezbędne badania, a następnie w sposób przystępny przekazał mi informacje na temat mojego stanu zdrowia. Odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości, Pan doktor Leszek Kłyszejko jest ciepłym, uczciwym człowiekiem, Rewelacja! Lepiej trafić nie mogłam. Jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa szczerze polecam.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Fantastyczny człowiek, bardzo sympatyczny i taktowny, lekarz z powołania o co w dzisiejszych czasach trudno. Pana doktora również miałam przyjemność poznać w szpitalu i byłam bardzo zadowolona, że to właśnie On był lekarzem prowadzącym. Obchód w jego wykonaniu był zupełnie inny, zawsze cierpliwie mnie wysłuchiwał, udzielał fachowych i konkretnych odpowiedzi, od początku orientował się w mojej chorobie i wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Po powrocie ze szpitala umówiłam się na wizytę u Pana Doktora, który obecnie poprowadzi moją ciążę do końca i z tej wizyty jestem równie zadowolona jak z opieki w szpitalu. Lekarz na prawdę godny polecenia ;)