lek.

Leszek Kłyszejko

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 646 odwiedzin w ciągu 30 dni

..krótko o sobie... Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ..krótko o sobie...

  Jestem absolwentem II-go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia medyczne ukończyłem z wyróżnieniem w 2007r. W 2016r złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizcyjny i uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Moja droga zawodowa związana jest ze Szpitalem Wojewódzkim w Jeleniej Górze (obecnie Wojewódzkie Centrum Medyczne Kotliny Jeleniogórskiej), gdzie pracuję w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym jako starszy asystent.

  ..czym się zajmuję...

  Szeroko rozumianym położnictwem, a więc przygotwaniem do ciąży, prowadzeniem ciąży (fizjologiczniej i powikłanej) oraz opieką okołoporodową (prowadzeniem porodów).
  W sferze moich głównych zainteresowań znajduje się ponadto ginekologia operacyjna oraz zaburzenia uroginekologiczne, Prowadzę pracownię urodynamiczną dedykowaną Pacjentkom z nietrzymaniem moczu.

  ..coś innego, coś ponad standard..

  Obok kompleksowej ambulatoryjnej opieki położniczo-ginekologicznej realizowanej przeze mnie zgodnie z profilem specjalizacji (vide leczone choroby) oferuję Paniom:
  • diagnostykę zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie/wypadanie ścian pochwy i macicy),
  • USG dna miednicy (PFS)
  • badania urodynamiczne
  • EMG BIOFEEDBACK – specjalistyczny trening mięśni dna miednicy oraz zwieraczy pod kontrolą elektromiografii pozwalającej na uzyskanie świadomej kontroli nad ich pracą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • choroby ginekologiczne
 • niepłodność
 • zaburzenia miesiączkowania
 • menopauza
 • nadżerki szyjki macicy
 • endometrioza
 • zespół policystycznych jajników
 • mięśniaki macicy
 • bolesne miesiączkowanie
 • patologia ciąży
 • badania prenatale // certyfikowane usg "genetyczne" (FMF)
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg ginekologiczny

  Witam,
  Swietny lekarz, rewelacyjny fachowiec, bardzo dokladny,
  Mialam usuwany polip trzonu macicy, niepotrzebnie sprawdzalam opisy tego zabiegu w internecie i niepotrzebnie sie stresowalam poniewaz zabieg byl kompletnie bezbolesny, bardzo dobra opieka przed jak i po zabiegu
  Pozdrawiam,
  Vieletta Bernacka

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam.
  Pierwszy raz miałam przyjemność poznać pana doktora podczas pobytu w szpitalu.Byłam wtedy w 34 tygodniu ciąży. Dr. Kłyszejko wykrył u mnie żylaki, które mogłyby stanowić zagrożenie podczad porodu (czego nie zauważył żaden inny lekarz). Podczas wizyt traktował mnie jak swoją prywatną pacjentkę. Ciążę do końca prowadził pan doktor, a 2 stycznia przeprowadził cesarskie cięcie. Gdy maluszek pojawił się na świecie,usłyszałam magiczne słowa: "Jaki śliczny dzidziuś!",potem "Pierwszy buziak od mamy", po czym przytulił maleństwo do mojego policzka.
  Te słowa w Jego wydaniu (tam na sali operacyjnej) brzmiały cudownie i przyjaźnie. Dało się odczuć Jego ciepło,delikatność i profesjonalizm. Wcześniej rodząc dwójkę dzieci w innym szpitalu, nie miałam styczności z taką życzliwością. Po porodzie,gdy potrzebowałam znieczulenia,stał przy mnie i powiedział,że nie odejdzie ode mnie, póki ból nie przestanie.
  Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.
  Wszystkim szczerze będę Go polecać.
  Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Agnieszka D.Tyczkowska

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam miałam przyjemność rodzic dzidziusia w Jeleniej Górze i być pod opieką doktora Leszka Klyszejko, który jest niesamowicie wspaniałym lekarzem bardzo pomocnym, sympatycznym, życzliwym mogłabym tak wymieniać bez końca, jest Poprostu lekarzem z powołania. Z całego serca mu za wszystko dziękuję i polecam wszystkim pacjentka które chcą w szpitalu się czuć bespieczne ???? Serdecznie pozdrawiam Katarzyna O-P z lubania."

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: plamienie w 13w4d ciąży

  Witam,
  Doktora Leszka Kłyszejko miałam okazję poznać będąc na urlopie Bożo Narodzeniowym w Łomnicy. Byłam w 13w4d ciąży kiedy dostałam plamienia. Zmartwilam sie i odrazu zaczęłam szukać w internecie namiaru na najlepszego ginekologa w woj. dolnośląskim. Najwyżej oceniany był właśnie dr. Leszek Kłyszejko z Jeleniej Góry. Był to 24.12 wigilia, mimo iż lekarz miał tego dnia zamknięty gabinet, przyjechał praktycznie odrazu po przedstawieniu mu sytuacji telefonicznie. Bardzo dokładnie mnie zbadał (dowiedziałam się wtedy o płci maluszka), zrobił badania prenatalne opowiadając o wszystkim co widzi bardzo profesjonalnie i w nie skomplikowany dla mnie sposób, odpowiedział na wszytkie pytania, był bardzo profesjonalny i bardzo mily. Na szczęście wszytko z maluszkiem jest dobrze.
  Szczerze każdej kobiecie mogę polecić doktora Kłyszejko. Jest najlepszym lekarzem jakiego miałam okazję w życiu poznać.

  Pozdrawiam. Karolina ze Świnoujścia.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Wszystkim Panią szczerze z całego serca mogę polecić Pana Doktora Leszka Kłyszejko.

  Bardzo miły i sympatyczny człowiek, znający się na swojej pracy, jestem nawet w stanie powiedzieć, że z pasją do swojej pracy (co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach). Do pana doktora trafiłam w dosyć późnym już miesiącu ciąży, ale bez problemu poprowadził ją do końca, a u mnie od razu nastał wewnętrzny spokój. Poród odbierany również był przez pana doktora, przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolona, że trafiłam w ręce tak wspaniałego człowieka. Na pewno nie raz wrócę na wizytę i już wiem, kto bedzie prowadził, kolejną ciążę. Panu doktorowi życzę dalszych sukcesów, udanych rozwiązań i bardzo wiele zadowolonych pacjentek. Żadne słowa nie są,w stanie opisać tego jak bardzo, jestem wdzięczna Panu doktorowi za te 3 ostanie miesiące mojej ciąży, jak i sam poród.

  Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry to za mało powiedziane dr. Leszek Kłyszejko to jest anioł, miły ,profesjonalny, dowcipny i zna się na swojej pracy. Doktorze dziękuję Bogu że na pana trafiłam dzięki panu mam wspaniałą córkę,wiem że czasami bywam upierdliwą pacjentką ale jest pan na mnie skazany bo nie zamienię Pana na innego lekarza . Wszystkim kobietą polecam z całego serca dr. Kłyszejko ????

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Panie doktorze mimo że poznaliśmy się w smutnych dla mnie okolicznościach to z tego dnia Pana wspominam ciepło i przyjaźnie. Dlatego dziękuję i każdej Pani serdecznie polecam Pan Leszek to człowiek z powołaniem ...Wizyty na najwyższym poziomie zero niedomówień Pan Doktor zawsze chętny do pomocy zawsze odpowiada konkretnie na pytania. Polecam bo do takiego człowieka warto mieć zaufanie a to chyba najważniejsze. :) Pozdrawiam Doktora dziękuję i życzę samych ale to samych sukcesów. ! Angelika Kostrzewska

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek Kłyszejko

  Dr Leszek Kłyszejko - niesamowity, młody (stan na 2017 r. ;) ), ambitny, lubiący wyzwania, czyniący cuda. Lekarz z powołaniem i wyjątkowy w świecie lekarskim. Używający słów zrozumiałych, obrazujący problem nawet za pomocą kartek A4 ;) . Życząc wielu medycznych wyzwań, wspaniałych rozwiązań, realizacji w obranej specjalizacji. Wdzięczna za okazaną serdeczność, troskę, osobisty nadzór podczas operacji i leczenia, przyjazny kontakt z pacjentką darząca Pana pełnym zaufaniem - Agnieszka W.

 • P
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Leszek już , na pierwszej wizycie przywrócił mi wiarę w to że mogę być matką :) dał mi do zrozumienia co jest ważne i na czym polega mój problem , nie odesłał mnie z kwitkiem jak inni lekarze , cieszył się że własnie jego wybrałam miły szczery uśmiechnięty , po prostu z powołania polecam każdej pacjentce takiego lekarza

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Leszek KłyszejkoUsługa: Inny

  Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tak profesjonalną opiekę jakiej doświadczyłam dzięki Dr.Leszkowi Kłyszejko w stresujących dla mnie dniach. Uśmiech, życzliwość, gotowość pomocy w każdej chwili, przyjazna atmosfera i dokładnie tłumaczenie....Jeszcze raz dziękuję z całego serca i życzę samych sukcesów w życiu zawodowym i samych uśmiechów w życiu prywatnym...