Umów wizytę Zapytaj lekarza 625 odwiedzin w ciągu 30 dni

Leszek Jaroszewski - Dyplomowany PSYCHOTERAPEUTA z 15- letnim stażem terapeutycznym i diagnostycznym. PSYCHOLOG o specjalności Psychologia Kliniczna i Osobowości. Absolwent Krakowskiej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (38)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leszek Jaroszewski - Dyplomowany PSYCHOTERAPEUTA z 15- letnim stażem terapeutycznym i diagnostycznym. PSYCHOLOG o specjalności Psychologia Kliniczna i Osobowości. Absolwent Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego, który systematycznie rozwija swoje kwalifikacje w zakresie diagnozy klinicznej oraz seksuologii.

  Twórca Bytomskiego Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "ARCHE", placówki w której współpracują doświadczeni psycholodzy-psychoterapeuci, psychiatrzy oraz trener i doradca zawodowy a także pedagog.

  Leszek Jaroszewski pracuje od wielu lat jako terapeuta indywidualny oraz jako terapeuta społeczności, jest także specjalistą od duchowości. Zajmuje się terapią indywidualną krótko oraz długoterminową, konsultacjami psychologicznymi a także terapią par, która prowadzona jest w gabinecie ARCHE, jednocześnie przez dwóch doświadczonych psychologów, co zapewnia obiektywizm i profesjonalny przebieg procesu terapeutycznego.

  Częsty gość audycji radiowych i telewizyjnych ( TVS, TVN, Radio Em, Radio Silesia, Radio Piekary) Zapraszany z wykładami przez róźne środowiska m in. Forum Kobiet, Akademia Rozwoju Osobistego, oraz w ramach prowadzonych akcji profilaktycznych przez Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu, Urząd Wojewódzki Katowice)

  Doświadczenie zdobywał między innymi na Oddziale Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet w Zabrzu oraz w Gabinecie Terapii Indywidualnej w Pułtusku.
  Mgr Leszek Jaroszewski pracuje pod stałą superwizją, głównie w oparciu o terapię w nurcie psychodynamicznym. Jest to terapia, która umożliwia skuteczny wgląd w nieświadome części naszej psychiki, a które mają podstawowy wpływ na nasze życie, rozwój i relacje, pozwala na dogłębną analizę przyczyn oraz trwałą zmianę w życiu Pacjenta.
  Ze względu na dbałość o profesjonaliizm w trakcie procesu terapeutycznego i najwyższą jakość świadczonej pomocy, w Gabinecie Arche nie prowadzi się terapii on line oraz telefonicznej.

  GABINET ARCHE świadczy pomoc dla osób które:

  -przeżywają problemy w związku, odczuwają pustkę, czują się nieszczęśliwi
  -mają problemy z relacjami (trafiają na "specyficznych" partnerów lub są samotni),
  -cierpią na schorzenia psychosomatyczne, tj. problemy ze snem, częste bóle głowy, brusizm
  -doświadczają kryzysu życiowego,
  -cierpią na depresję, obniżony nastrój,
  -mają zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia),
  -odczuwają lęk lub napięcie emocjonalne,
  -nie radzą sobie ze stresem (również związanym z pracą zawodową),
  -nie radzą sobie na skutek niskiego poczucia własnej wartości, nieśmiałości, trudności w kontaktach
  -doświadczyły przemocy fizycznej, psychicznej lub seksualnej,
  -tracą kontrolę nad swoją złością i agresją,
  -bez wyraźnych przyczyn medycznych nie mogą zajść w ciążę,
  -przeżywają żal po stracie (śmierć bliskiej osoby, poronienie, rozwód, utrata pracy,
  -chcą odkryć i rozwinąć swoje możliwości, znaleźć swoją drogę w życiu

  więcej informacji znajdziesz tu : https://www.gabinetarche.pl

  jeśli zainteresowana/y jesteś innymi terminami wizyt, niż podane w kalendarzu, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z Gabinetem Arche.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • 2006-2010 Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
 • uzyskane dyplomy mgr: Psychologia Kliniczna i Osobowości, Psychologia Zarządzania, Filozofia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Arche

  Bardzo dobry a przede wszystkim doświadczony specjalista.
  Zmienił diagnozę z którą do niego przyszłam z innego gabinetu.
  A nie było mi łatwo kolejnej osobie mówić o problemach i zaufać, Teraz jest o nieeeebo łatwiej żyć, choć terapia trwa i pewnie potrwa jeszcze . Jeśli ktoś szuka Doświadczenia i trafności diagnozy to właśnie znalazł.

  Leszek Jaroszewski2018-01-24

  Pani Kasiu. Dziękuję.
  p.s. Będzie dobrze! Pani to wie:)

 • C
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia par

  Terapia małżenska W tym gabinecie dla tych którzy chcą rzeczywiście pomoc sobie z kryzysem w związku to najlepszy wybór. Jesteśmy z partnerką po kilku sesjach a różnica jest ogromna. Nie spodziewalismy się tego. Dwoje psychologów z dużym doświadczeniem podczas spotkania daje poczucie obiektywizmu i wnosi dodatkową wartość. Ta terapia przede wszystkim bardzo daje do myślenia....

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Arche

  Pan Leszek jest najlepszy. Doświadczenie i wyczucie! Co potwierdzają opinie i pacjentów i lekarzy, którzy kierują własnie do tego specjalisty. P Leszek ma dużą empatię ale potrafi także urealnić i pokazać rzeczywistość, co się może czasem nam nie podobać, bo nie jest po naszej myśli. p Leszka poleciła mi moja pani doktor, bo byłam w strasznym stanie i psychicznym i fizycznym a źródła nie szukałam w psychice no a jednak..... gdybym tak od razu do niego trafiła... i niesamowite jest kiedy uzyskujemy świadomość co z czego może wynikać, jaki ma to z nami związek. Tak jak niektórzy piszą , że czasem nie trzeba się nawet specjalnie odzywać a on spojrzy tylko i wie. Wie i już. :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia indywidualna

  Uważam, że Pan Leszek nie jest dobrym terapeutą. Chodziłam do p.Leszka prawie 2 lata, po czym nagle zakończył terapię stwierdzeniem, że nie jest w stanie mi już merytorycznie pomóc i źle mnie zdiagnozował. Uważam, że profesjonalny terapeuta nie robi takich rzeczy i nie kończy terapii z dnia na dzień. Mam żal do p. Leszka, czuję się pokrzywdzona, biorąc pod uwagę mój zmarnowany czas i pieniądze.

 • I

  Pełen profesjonalizm i doświadczenie jakiego próżno szukać gdzie indziej. Polecam wszystkim , którzy cenią fachowość.

  Leszek Jaroszewski2017-06-19

  Pani Iwono, dziękuję za opinię, cieszę się, że mogłem pomóc.

 • E

  Człowiek otwarty, bardzo rzeczowy, nazywa wszystkie rzeczy po imieniu... Potrafi i chce słuchać, często wyprzedza nasze słowa... jakby znał myśli :) Człowiek, który po pierwszym kontakcie motywuje do działania i podjęcia pracy nad sobą. Polecam bo naprawdę warto!

 • B

  Pan Leszek jest najlepszy i niech każdy o tym wie. Niestety terapia wymaga pewnego rygoru i nie można chodzić kiedy nam się podoba i nie chodzić, kiedy mamy gorszy dzień. Albo stanowczo walczymy o siebie i przestrzegamy zasad, albo poświęcenie i cenny czas Pana Leszka nie jest nas wart !!! Kiedy On chce nam pomóc, a my nie przyjmujemy do wiadomości, gdzie popełniamy błędy, to czyja to jest wina? Pan J pewnie jest uległym pasywem, którego każdy wykorzystuje i zapewniam, że gdyby tylko sam chciał, wyszedłby z tego swojego chaosu jak to nazywa, ale jak ktoś nie chce zmian na lepsze tylko potrzebuje się poużalać i nie zamierza nad sobą pracować, to niech nie zabiera czasu najlepszemu terapeucie, bo są ludzie, którzy wysoce cenią sobie wiedzę i doświadczenie Pana Leszka.

 • M

  Bardzo dobry psycholog i terapeuta-jeden z najlepszych.Bylam w ciezkiej depresji,pomogl mi z tego stanu wyjsc.

  Leszek Jaroszewski2017-06-15

  Pani Małgorzato, dziękuje i powodzenia :)

 • P

  bardzo dobry terapeuta, wystarczy jedna wizyta zeby się przekonać, jaka jest róznica, jeśli ktoś już kiedyś korzytał z pomocy innego psychologa.

 • K

  bardzo skuteczny psycholog, polecam wszystkim którzy naprawdę chcą zmiany w swoim zyciu....

  Leszek Jaroszewski2017-06-15

  Pani Kingo, dziękuję i życzę najlepszego.