dr

Leszek Bill

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

90 opinii +dodaj

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Pokochaliśmy wszyscy Pana doktora od pierwszej chwili. Poświęcił nam najpierw czas przez telefon, poradził jak postępować. Na wizycie poświęcił bardzo dużo czasu i uwagi moim bliźniakom i dokładnie wysłuchał mnie. Dzieci - mimo, że chore i w nienajlepszym humorze pozwalały Panu doktorowi bez płaczu na wszystkie konieczne \"zabiegi\", obdarzając go najwyraźniej zaufaniem, co szczególnie w przypadku nieufnej córci jest nadzwyczajne i jak najlepiej świadczy o Panu doktorze. Bardzo interesował się naszym losem zarówno przed jak i po wizycie. Najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Serdecznie Pana doktora pozdrawiam. Joanna

 • G

  Wybitny specjalista, z wielkim sercem i usmiechem i niesamowitym podejściem do dzieci i ich niespokojnych rodziców!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • G

  Jeżeli ktoś niezgadza się z opinią, że jest bardzo dobrym lekarzem to nie kocha dzieci

 • M

  Dr. Bill zaczął leczyć mojego synka jeszcze w szpitalu na Niekłańskiej (jakieś 4-5 lat temu) i od tamtej pory jest pod stałą Jego opieką. Mój Michałek ma alergię skórną i Dr. Bill jest jedynym lekarzem, który mu pomaga, a poza tym mój synek go uwielbia, zawsze się pyta kiedy pojedziemy do Dr. Billa, a jak wymienia osoby które kocha najbardziej o Panu Doktorze też nie zapomina :)

 • B

  Doktor Leszek to najlepszy pediatra jakiego do tej pory spotkaliśmy. Dzieci go wprost uwielbiają, jest szalenie otwartym i serdecznym człowiekiem. Do tego bardzo fachowy lekarz. Za wizytę domową u trójki naszych dzieci bierze 200 zł, co uważam za w suumie rozsądną kwotę. Utrzymuje stały kontakt telefoniczny z pacjentem. Bardzo zźywa się ze swoimi podopiecznymi. Gdy dzieciom pierwszy raz nie pomogły zapisane leki i należało podać jednak antybiotyk i dobadać dzieciaki za drugą wizytę wziął tyle co za dojazd właściwie bo 50 zł. Nasza córeczka często rysuje pana doktora :) Mamy do niego pełne zaufanie.

 • M

  Wspaniały człowiek, widzi pacjenta, a nie chorobę. Wszystko tłumaczy, nie bagatelizuje najmniejszych objawów. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • N

  Jestem zaskoczona zachowaniem Pana doktora-oczywiscie pozytywnie.Na chwile obecna nie mieszkam w Polsce,wiec trudno jest umowic wizyte kiedy jest sie w kraju tylko na kilka dni co pare miesiecy(dodatkowo nie jestem z Warszawy).Pan doktor natomiast udzielil mi fachowej porady telefonicznie,odpowiedzial na wszystkie nurtujace mnie pytania.Naprawde w Polsce potrzeba nam wiecej takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia zamiast pseudo lekarzy ktorzy inkasuja pieniazki za 5 minut spedzone w gabinetach,po czym czlowiek ciagle zastanawia sie-co mi naprawde dolega?...bo przeciez w 5 minut nie dowiem sie nic wiecej o mojej chorobie lub tylko tyle co juz wiem sama...

 • A

  Dr Bill najlepszy ze wszystkich!!!
  Mily,sympatyczny,wspaniały fachowiec.Moje córki Go uwielbiają.Gorąco polecam!

  Mama Zosi i Hani.

 • G

  Gdzie aktualnie przyjmuje dr Bill, jak można sie do niego dostać? bietka77@wp.pl

 • G

  Do dr Billa chodzę z moim 2 l. i 8 mies. synkiem od niedawna. Jest to lekarz z powołania, poświęca wiele uwagi zarówno dziecku iak i rodzicowi - nie bagatelizuje tego, co się mówi. Po prostu słucha. Do tego jest szarmancki i zawsze pogodny. Mój syn bardzo go lubi. Ostatnio zainteresował się jęz. angielskim i ostatnio spytał "a jak jest dr Bill po angielsku?". To chyba o czymś świadczy:-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria