dr

Leszek Bill

Pediatra

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u doktora. Doktora wyszukałam na tym portalu i zdecydowałam się na wizytę na podstawie poniższych opinii. To był dobry wybór. Doktor robi wrażenie niezwykle doświadczonego lekarza ze wspaniałym, delikatnym podejściem do dzieci. Bardzo się angażuje w problem, jeśli trzeba, zasięga opinii innych lekarzy, odpowiednio ukierunkowuje na kolejne działania. Czuć, że najważniejsze jest dla doktora dobro dziecka.

 • G

  Mój ulubiony Lekarz, leczył naszą Karolinkę od malusieńkiego tzn. od 1 roku jako Lekarz z publicznej służby zdrowia w Szpitalu na Niekłańskiej. Jest to osoba rzetelna, zawsze skupiona na małym pacjencie, posiadająca umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z pacjentem i rodzicami. Bardzo kompleksowo podchodzi do weryfikacji co się dzieje z pacjentem. Niewiarygone jest to, że takie osoby istnieją i z tak wielkim sercem i zaangażowaniem oddają się w pełni leczeniu każdego małego dziecka. Bardzo polecam. Pozdrawiam Doktorze. Jest Pan dalej w pamięci mojego dziecka Karoliny - lat 15 jako osoba miła i do której chciałaby trafić w przypadku zachorowania (choć z powodu wielu pobytów w szpilatu ma strach przed białym fartuchem). Dziękuję też za te wszystkie chwile, kiedy poświęcał Pan swój prywatny czas aby w chorobie doglądnąć Karoliny lubnp. poczekać na dyrzuże gdy jechaliśmy do Pana z wysoką gorączką i dusznościami. Obecnie Karolinka czuje się dobrze a dawne ataki są wspomnieniem. Dziękuję jeszcze raz.
  Grażyna Gaczoł

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz super miły delikatny dla dzieci i bardzo rzeczowy bada dziecko od A doZ wywiad z rodzicami czułem sie jak nie w Polsce.

 • A

  Bardzo dobre podejscie do dzieci . Trafiona diagnoza.Szkoda ze tak malo takich pediatrow .Dziekujemy

 • J

  FANTASTYCZNY LEKARZ!!! I nie ma w tym stwierdzeniu krzty przesady.
  Po tygodniu brania antybiotyku, błędnej diagnozie (u innego lekarza) i braku poprawy u mojego 3 letniego syna tylko Pan dr. Bill po bardzo dokładnym badaniu zdiagnozowala nie jedna a dwie choroby (zapalenie płóc i mononukleoze).
  Szanując nasze skolatane nerwy wysłał nas na rentgen i badanie krwi które potwierdziły w 100% diagnozę Pana doktora.
  Kiedy już leżeliśmy w szpitalu Pan Doktor przyjechał nas odwiedzić i zapewnić że wszystko bedzie dobrze.

  Panie Doktorze BARDZO DZIĘKUJE.

 • A

  Pan Leszek jest osobą rzetelną i kompetentną. Fachowo podchodzi do pacjenta i jego problemu. Chodzę do niego już jakiś czas. Za każdym razem był w stanie pomóc. Szybko potrafi postawić trafną diagnozę. Pracuje już dość długo w swoim fachu, dlatego wykazuje się ogromnym doświadczeniem. Leki oraz sam sposób leczenia dobiera w sposób ostrożny i skuteczny. Nawet z najdrobniejszymi dolegliwościami idę do Pana Leszka i zawsze jest mi w stanie pomóc. Polecam każdemu, człowiek miły, sympatyczny i poważnie traktujący pacjenta.

 • M

  Znam Pana Dra od 20 lat. Leczył moje bratanki a teraz leczy moje dziecko. Fantastyczny lekarz, dla którego najważniejszy jest mały pacjent. Poza tym jak trzeba doradzi i innych lekarzy (specjalistów), jeżeli takowi są potrzebni.
  Polecam Pana Dra z czystym sumieniem. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Ani ja z dzieckiem, ani mój brat i jego dzieci.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Genialny Lekarz! Prawdziwy lekarz z powołania! Widać że ten człowiek kocha to co robi. Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Ogromna wiedza. Polecam z całego serca! Po 2 miesiącach "ciągania" po lekarzach mojej 6-miesięcznej córki dopiero On wykrył prawdziwe żródło problemu! I wyleczył dziecko w ciągu tygodnia!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny lekarz aż się chce wrócić na kolejna wizytę,przeszliśmy do Pana doktora z 7mio tygodniowa córeczką i tysiącem pytań na wszystkie dostaliśmy odpowiedz a nie jedno zdanie tak ma byc,albo po 3 miesiącu wszystko wróci do normy, Pan doktor zlecił wszystkie możliwe badania wreszcie ktoś kto naprawdę chce pomoc a nie odchaczyc kolejnego pacjenta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wielkim sercu, fantastycznym podejściu do dzieci. Uważnie słucha każdych wątpliwości nawet tych najmniejszych, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły oglądając małego pacjenta. Niespokojnych rodziców uspokaja, podpowiadając na co zwracać uwagę. Wujek-Lekarz z powołania. Gdy sam nie mógł osobiście przyjechać na wizytę do naszego synka, telefonicznie pokierował nas gdzie mamy się zgłosić i co dalej robić, interesując się dalszym przebiegiem choroby do samego wyzdrowienia. Wspaniały człowiek !!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria