dr

Leszek Bill

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

90 opinii +dodaj

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moj syn choruje bardzo rzadko, ale jak tylko cos sie dzieje ide z nim wlasnie do Pana Leszka. Polecam kazdemu. Dokladnie bada, przepisuje tylko niezbedne leki, nie wciska od razu antybiotykow, zawsze ma czas , nie czuje sie u niego na wizycie jak w pociagu ekspresowym. Ma swietne podejscie do dzieci i ludzi w ogole. Oby wiecej takich lekarzy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz z szeroką wiedzą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pan doktor przepisał nam odpowiednie leki przy zapaleniu oskrzeli, ale również od razu zauważył problemy skórne naszego synka co pozwoliło mu spojrzeć całościowo na skłonności do chorób. Polecił konsultacje alergologiczne i miejsce gdzie możemy się udać. Pan doktor ma dobry kontakt z dzieckiem oraz co ważne ma czas dla pacjenta i rodziców.

 • R

  Lekarz bardzo oddany ,leczył moją wnuczkę 26 lat temu teraz byłam z moim małym wnuczkiem lekarz wysłuchał cierpliwie,zbadał dokładnie i postawił właściwą diagnozę.Polecam serdecznie tego lekarza

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, stara się zawsze pomóc i rozwiązać istniejący problem. Nigdy nie traktuje człowieka przedmiotowo.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy pediatra ze wspaniałym podejściem do dzieci. Moja Adrianna pierwszy raz w ciągu 3,5 roku swojego życia - nie płakała podczas wizyty. Bardzo dokładny, rzetelny i kompetentny, trafnie zdiagnozował i wyleczył naszą królewnę. Pełen profesjonalizm. Bardzo Panie Doktorze dziękuję!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kiedy myślałam o pediatrach i wszystkich lekarzach mających styczność z dziećmi miałam wygórowane oczekiwania... wierzyłam że wszyscy to lekarze z powołania i z pasją a na pewno z dobrym podejściem do tak specyficznego pacjenta jakim jest dziecko... po kilkunastu wizytach u różnych pediatrów ręce mi opadły.
  Na szczęście honor tej profesji uratował Doktor Bill, miły, cierpliwy, rzeczowy, kochający dzieci i przede wszystkim posiadający ogromną empatie i wiedzę.
  Polecam każdemu Pana doktora bo na pewno zostanie potraktowany przyjaźnie a nie jak nawiedzony rodzic który wymyśla dziecku choroby, wytłumaczy dokładnie wszelkie wątpliwości, zbada dziecko od stóp po głowę i nawet jeśli jakieś schorzenie wybiega ponad kompetencje Pana Doktora to daje namiar na odpowiedniego specjalistę. Nasze 4,5 miesięczne dziecko i my sami wyszliśmy od Doktora nareszcie z poczuciem zaopiekowania :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Doktora trafiłam znów po 9 latach ze swoim drugim dzieckiem. Pierwsze dziecko wówczas jako jedyny lekarz potrafił prawidłowo zdiagnozować i wyleczyć a biegałam po wielu. Tym razem kiedy córka potrzebowała pomocy lekarskiej nie mogłam nie trafić do dr Billa. Oczywiście z katarkiem i lekkim kaszelkiem chodzimy do rodzinnego pediatry bo wiem że jest wiele innych dzieci które w tym czasie bardziej potrzebują pomocy tak dobrego fachowca więc nie zajmuje mu czasu na błachostki ale kiedy potrzebna była bardziej fachowa porada uznałam, że czas złożyć wizytę doktorowi. Tym razem również się nie zawiodłam. Zlecił badania a nie jak większość lekarzy metoda zgadywania. Do każdego małego pacjenta podchodzi indywidualnie i widać że swoją pracę wykonuje z powołania. Zresztą przez tyle lat. Pierwszy raz te kilka lat temu trafiłam do niego z polecenia kuzynki która leczyła u niego swoje dziecko, które ma teraz 27 lat :) Sama również polecałam doktora swoim znajomym kiedy ich dzieci potrzebowały pomocy i wszyscy byli zachwyceni profesjonalizmem tego lekarza. Naprawdę polecam!!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Genialny lekarz, zawsze skrupulatnie bada i ocenia stan zdrowia dziecka. Weryfikuje poprzednie leczenia aby nie powielać przypisywanych leków. Każda wizyta jest czasem 100% poświęconym małemu pacjentowi.
  Do Pana Doktora byłam z córką już kilkukrotnie i na pewno będę nadal korzystać z jego pomocy.

 • M

  Rewelacyjny lekarz, człowiek, który słucha co się do niego mówi, wszystko dokładnie tłumaczy, naprawdę lekarz z powołaniem. Świetne podejście do dzieci, i co najważniejsze chce pomóc, interesuje się pacjentem, chce leczyć nie tylko skutek ale także przyczynę choroby. Trafiłam do niego z przypadku, czytając opinie na tej stronie i nie żałuję, bo lepiej nie mogłam trafić. Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Myślę, że nic nie trzeba dodawać tylko potwierdzić wszystkie opinie o Panu doktorze. Każdy jest traktowany indywidualnie. Każdy uzyska wyczerpujące informacje i potrzebną pomoc. Ogromny szacunek dla pana doktora!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria