dr

Leszek Bill

Pediatra

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Inny

  Pan Doktor ma doskonałe podejście zarówno do małych dzieci jak do zdenerwowanych chorobą pociechy rodziców - wizyta była kojąca dla dziecka i mamy. Doceniam niewątpliwe kompetencje i profesjonalizm Pana Doktora. Otrzymałam jasno postawioną diagnozę oraz konkretne zalecenia. Pan Doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania, a było ich niemało. Ponadto zwrócił moją uwagę na dodatkowe kwestie, niezwiązane z chorobą, która była przyczyną naszej wizyty. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyty jak rekomendowanej kuracji - dziękuję Panie Doktorze!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pana doktora trafiliśmy przypadkowo w szpitalnej izbie przyjęć. Mimo natłoku pacjentów Pan doktor poświęcił dwumiesięcznemu Jasiowi dużo czasu. Zlecił potrzebne badania, odpowiadał cierpliwie na pytania. Lekarz z powołania, miły, doświadczony, uprzejmy. Jaś cierpliwie zniósł badania. Dziękujemy Panu Doktorowi.

  Milena M.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz u 4 mies. dziecka diagnozuje refluks, zleca usg, mimo, że było robione i wyszło ok. Następnie stwierdza, że jeśli to nie refluks - dziecko budzi się i płacze przy piersi, dodam, że właśnie ząbkuje - to zrobimy eksperyment i dziecku karmionemu wyłącznie piersią podamy mieszankę, bo to na pewno wina mojego pokarmu, którego jest za mało, albo jest niewartościowy !! Nie przeszkadza mu, że dziecko przybiera na wadze, robi często kupkę i siusiu, a pokarmu nie mam za mało. Na koniec słyszymy kilka hitów, jak ten, że dzieci wolą mieszankę, bo jest smaczniejsza, i że powinien jeść co 4 godz. - ciekawy pomysł, zwłaszcza przy obecnym suchym powietrzu... Radzę trzymać się z dala zwłaszcza mamom karmiącym.

  Leszek Bill2017-02-03

  Po kilku minutach zbierania wywiadu w gabinecie lekarskim zorientowałem się, że rozmowa będzie "trudna". W trakcie wizyty pojawiły się bardzo, bardzo liczne pytania dotyczące ulewania i karmienia dziecka. Oczekiwano praktycznie natychmiastowego rozwiązania problemu czego nie zawsze można zrobić podczas niespełna godzinnej wizyty. Mogą być potrzebne badania laboratoryjne i być może obrazowe. Zbadałem dokładnie dziecko, zleciłem badania dodatkowe. Starałem się cierpliwie i obszernie wytłumaczyć jakie mogą być przyczyny zaistniałego problemu(?). Odniosłem wrażenie, że moje sugestie i argumenty w żadnej postaci nie są przyjmowane do wiadomości. Wszystko było poddawane wątpliwości. Uważam się za doświadczonego pediatrę, który nie udziela porad przedstawionych powyżej. Wymyślonych i wyrwanych z kontekstu. Wydaje mi się, że dziecko było już wcześniej konsultowane przez innych pediatrów. Mogę się tylko domyślać powodów frustracji, która została przelana na mnie. Jak widać powyższa opinia jest nacechowana negatywnymi emocjami.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma fajne podejście do dzieci. Słucha i dopytuje o rożne szczególy zanim postawi diagnozę. Wszystko dokładnie tłumaczy. Byliśmy ostatnimi pacjentami, wiec nie spieszył sie i poswiecił nam prawie godzinę czasu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor nie postępuje schematowo jak inni lekarze. Doradził, wskazał jak leczyć dziecko, jakie podać lekarstwa i nawet przy zapaleniu płuc ominął antybiotyk. Wspaniały lekarz

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doświadczony pediatra i bardzo serdeczny człowiek. Lekarz z powołania, rzadko można takich lekarzy spotkać w dzisiejszych czasach. Słucha, dokładnie analizuje wyniki, bada dziecko z wyczuciem i poczuciem humoru, nie bagatelizuje objawów. Naprawdę polecam.
  Agnieszka

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! Pediatra, którego mogę polecić z czystym sercem. W końcu liczy się DZIECKO, a nie dorosły. Nasza córeczka zachwycona, a my uspokojeni i zadowoleni, że znaleźliśmy właśnie odpowiedniego lekarza. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo rzeczowy, z dużą wiedzą praktyczną, bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, polecamy.

 • N

  Lekarze z ogromną wiedzą a przy tym miły i ciepły. Nasza córeczka po traumie ze szpitala w ogóle się go nie bała, dała się zbadać bez grymasu. Pan Doktor zauważa rzeczy wcześniej niezauważone przez innych lekarzy. Baaardzo polecam. W końcu trafiliśmy na pediatre z wiedzą i sercem. W końcu znaleźliśmy naszego lekarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pomocny, uważnie słucha, stara się znaleźć problem, uruchamia kontakty do dalszych badań / konsultacji. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria