dr

Leszek Bill

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

90 opinii +dodaj

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: ocena rozwoju dziecka

  To już kolejna wizyta u Pana doktora, jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia do pacjenta, empatii w stosunku do rodziców. Pan doktor wytłumaczył dokładnie jakie ma plany co do leczenia, jakie badania mamy wykonać i dlaczego, polecił specjalistów do których mamy się udać z córką. Słucha i radzi. Polecam serdecznie. To już będzie nasz rodzinny pediatra.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo profesjonalne podejście i dokładne badanie a przy tym ciepła i miła atmosfera dla dziecka. Widać ze Pan Leszek to wielki fachowiec

 • Lokalizacja: MD Clinic

  Wspaniały lekarz. Specjalista w każdym calu doświadczony przez setki dzieci
  i ich przypadki w szpitalu dziecięcym, nie wydaje pochopnych diagnoz, nie spieszy sie z antybiotykiem. Bardzo dokładnie bada wnika w szczegóły i analizuje.
  Super podejście do maluchów.
  Ufam mu w 100%

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan Doktor świetnie współpracuje zarówno z małym pacjentem, jak i rodzicem. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, z gabinetu wychodzi się mając świadomość, dlaczego tak, a nie inaczej.

 • K
  Lokalizacja: MD Clinic

  Doktor jest wspaniałym specjalistą z rewelacyjnym podejściem do dziecka.
  Kompleksowo bada, tłumaczy, rozmawia.
  Długo szukałam kogoś, komu zaufam w kwestii zdrowia mojego synka. Po wizycie u dr Leszka Billa wiem, że trafiłam w dziesiątkę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor przeprowadził dogłębną diagnozę stanu zdrowia mojego syna, zadawał wiele szczegółowych pytań. Cierpliwie wyjaśniał co może być przyczyna kaszlu i jaki plan działania zastosujemy. Była to pierwsza wizyta, po której wierze, ze pan Doktor może pomoc mojemu synowi.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zwykle przed wizytą u lekarza z naszym maluszkiem trochę się stresowałam. Lekarz idealnie rozluźnił atmosferę. Przesympatyczny, uśmiechnięty Pan. Bardzo dokładnie zbadał synka. Odpowiadał szczegółowo na każde zadane pytanie. Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doświadczony, bardzo dobry lekarz, ze wspaniałym podejściem do dziecka. Bardzo wnikliwie bada dziecko, zleca szczegółowe badania jeśli coś jest podejrzane, tak aby niczego nie przeoczyć. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie patrzy na czas trwania wizyty. U mojego pierwszego dziecka Pan doktor jako jedyny usłyszał szmer nad sercem, podczas gdy wcześniej dziecko było badane przez wielu lekarzy. Dzięki temu zrobiliśmy wszystkie potrzebne badania i jesteśmy spokojni. Z drugim dzieckiem wybrałam się do Pana doktora z 5-tygodniowym synem, bo darząc Go zaufaniem wiedziałam że przebada go bardzo dokładnie. I dzięki Panu doktorowi synek miał przeprowadzoną szczegółową diagnostykę w związku z przedłużającą się żółtaczką. Dodam, że Pan doktor zostawił do siebie numer telefonu i zaraz po otrzymaniu wyników skonsultowałam je z Nim telefonicznie, powiedział jak dalej postępować. Znów jesteśmy spokojni. Polecam wizytę u Pana doktora wszystkim matkom, które mają jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zdrowia swojego dziecka! A w przypadku poważniejszych problemów zdrowotnych, doktor Bill na pewno byłby pierwszym lekarzem do którego bym się zgłosiła.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Super zatroskany o pacjenta dr. Nie bagatelizuje żadnej najmniejszej oznaki choroby u swojego pacjenta. Bardzo miły i z super podejściem do dziecka. Brakuje mi słów po tej wizycie aby opisać to dobro i powołanie do swojego zawodu. Mega polecam! Wkoncu czuje, że moje dziecko jest w dobrych rękach.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Very good doctor, highly recommend. was attentive to details, throughly checked our kid, and did not want us to use medicines excessively.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria