Umów wizytę 446 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychoterapia, pomoc psychologiczna i psychoseksualna. Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, z doświadczeniem w zakresie pomocy psychologicznej, seksuologicznej, psychoterapii. 12-letnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Konsultacje telefoniczne i przez internet (Skype, GG, email)

  Skype, telefon, GG, email, Stare Miasto
  Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Sesja online - skype audio 100 zł
  Sesja online - skype video 120 zł
  Odpowiedz na wiadomość email 60 zł
  Sesja telefoniczna (tylko krajowe) 100 zł
  Sesja online - gg tekstowa 60 zł
 • Gabinet psychologiczny

  Tomaszowska 2a, boczna Kamiennej, Krzyki
  50-523 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja/sesja indywidualna 120 zł
  Konsultacja/sesja partnerska 150 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Bardzo fachowe, miłe i ciepłe podejście do pacjenta☺ Dziękuję za rozmowę i mam nadzieje, że każda wizyta będzie równie przyjemna i pomocna. Pozdrawiam Dawid

  Lena Frankowska2018-02-07

  Dziękuje za pozytywną ocenę. Do zobaczenia.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: konsultacja/sesja indywidualna

  Pani Lena bardzo fachowo podeszła do mojego problemu dając wskazówki co robić dalej. Byłem zadowolony z przebiegu i czasu który został mi poświęcony. Polecam.

  Lena Frankowska2018-01-02

  Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: konsultacja/sesja indywidualna

  To była moja pierwsza sesja. Wyszłam z pozytywnym nastawieniem. Wiem , że będę potrzebowała jeszcze wielu spotkań , ale wiem że warto. Polecam.

  Lena Frankowska2017-11-20

  Dziękuję serdecznie za Pani opinię. Do zobaczenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacje telefoniczne i przez internet (Skype, GG, email)

  Sesje z Panią Leną pomogły mi zrozumieć siebie, mój związek oraz pogodzić się ze stratą. Inaczej postępuję, jestem zmotywowana do działania oraz spokojniejsza, ponieważ Pani Lena ukierunkowała moje postrzeganie pewnych spraw w życiu. Spotkania na Skype były zawsze punktualne i w razie potrzeby przedłużane o kilka minut. Muszę dodać, że głos Pani Leny i sposób wypowiadania się jest bardzo kojący. Dziękuję

  Lena Frankowska2017-05-11

  Dziękuje Pani Kamilo za pozytywna ocenę mojej pracy.
  Dziękuję za spotkania i Pani wspaniałe zaangażowanie. Wszystkiego dobrego.

 • M
  Lokalizacja: Konsultacje telefoniczne i przez internet (Skype, GG, email)Usługa: odpowiedz na wiadomość email

  Bardzo dobra psycholog i seksuolog.Bardzo mi pomogla.Jestem bardzo zadowolona.Oprocz odpowiedzi na to co ja pisalam dostawalam tez dodatkowe pytania.Bardzo dziekuje Pani Leno

  Lena Frankowska2017-02-28

  Bardzo dziękuje za opinię. Pozdrawiam

 • G

  Trafiłem do doktor Leny, po przeczytaniu opinii, w ciężkim okresie w życiu. Każda wizyta przynosiła ulgę i chwile wytchnienia, tak bardzo mi potrzebne. Pani doktor potrafi wysłuchać, jest skupiona na pacjencie, przygotowana do wizyty, zaangażowana. Ma bardzo elastyczne podejście do terminów i rodzaju konsultacji. Szczerze polecam.

  Lena Frankowska2017-01-30

  Panie Grzegorzu serdecznie dziękuje za pozytywną opinię.
  Życzę Panu realizacji kroków, które zaplanował Pan na ten rok.
  Pozdrawiam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na razie zaczęliśmy terapię i ciężko cokolwiek powiedzieć. Generalnie Pani Lena jest przyjemną osobą, która potrafi wysłuchać i przyjemnie się z nią rozmawia.

  Lena Frankowska2016-10-26

  Dziekuje za opinie. Do usłyszenia

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko super, jednak mało rad praktycznych! "Wszystko będzie dobrze", "Z czasem będzie lepiej" etc.
  Być może racja. Liczyłem na więcej.

  Lena Frankowska2016-08-28

  Dziękuję za opinie. Miałam przyjemność rozmawiać z Panem tylko na jednym spotkaniu. Jednak już w ciągu tych kilkudziesięciu minut ustaliliśmy zakres możliwych zmian dotyczących Pana aktualnej sytuacji. Jeśli umknęły Panu te ustalenia to bardzo proszę o kontakt, prześlę, przypomnę.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Lena jest osobą,która wprowadza pacjenta w stan spokoju,jest osobą cierpliwą,ciepłą.Podczas wizyty aż chciało się mówić o wszystkim,ale czas nie pozwolił.Myślę,że powinienem jeszcze raz spotkać się,ale z problemem,który był krótko poruszony.Polecam,namawiam.

  Lena Frankowska2015-11-10

  Dziekuję za pozytywną ocenę. Zapraszam.

 • G

  Swietny specjalista Pani Lena bardzo szybko rozwiazala moj problem. Jestem bardzo zadowolony z wizyt i wiem do kogo sie zwrocic po pomoc kiedy zajdzie taka potrzeba.

  Lena Frankowska2015-11-10

  Dziekuje Panie Grzegorzu. Życzę nieustającej pozytywnej energii i cierpliwosci w kolejnych ważnych zmianach. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia, pomoc psychologiczna i psychoseksualna.

  Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, z doświadczeniem w zakresie pomocy psychologicznej, seksuologicznej, psychoterapii.
  12-letnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym, również przez internet i telefon.
  Psychoterapia i pomoc psychologiczna również w obszarze życia seksualnego.

  Zakres oferowanej pomocy:
  - problemy psychiczne, kryzysy emocjonalne, podejmowanie decyzji;
  - smutek, depresja
  - nerwica
  - utrata bliskiej osoby, poszukiwanie partnera
  - stres, napięcie, zamartwianie się, lęk, fobie
  - trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji miłosnej
  - seks, edukacja seksualna, trudności w rozpoczęciu bądź kontynuowaniu życia seksualnego, trudności w kontynuowaniu życia seksualnego po przerwie, rozstaniu, zmianie partnera, dysfunkcje seksualne kobiet i mężczyzn, psychogenne kłopoty z erekcją, kłopoty z wytryskiem ( jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych), obniżone potrzeby seksualne, kłopoty z dopasowaniem seksualnym, niesatysfakcjonujące zbliżenia, brak orgazmu, dojrzewanie psychoseksualne.

  Oferuję pomoc obejmującą sferę emocjonalna i seksualną, kierowaną do osób dorosłych. Psychoterapię, poradnictwo psychologiczne, wsparcie psychologiczne i psychoseksualne, konsultacje, psychoedukacje.
  W pracy wykorzystuję doświadczenie teoretyczne i praktyczne, podejście poznawczo-behawioralne, dostosowane do sytuacji i potrzeb zgłaszającej się osoby.

  Jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych.
  Jeśli nie jesteście Państwo pewni czy zakres oferowanej przeze mnie pomocy wpisuje sie w Państwa aktualne potrzeby/kłopoty to serdecznie prosze o kontakt: lenafrankowska@o2.pl

  Zapraszam na sesje - stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej. Centrum Wrocławia, okolice dworca PKS, PKP, Aquaparku.
  Proszę o punktualne przybycie.
  Płatność gotówką.
  Dodatkowe informacje i terminy: lenafrankowska@o2.pl

  Oferuję również sesje telefoniczne (krajowe) i online - przez internet, za pomocą komunikatora GG (spotkanie w formie tekstowej), wiadomosci email i komunikatora Skype (spotkanie audio badz rowniez z video).
  Forma spotkań przez internet jest szczegolnie dogodna dla osób przebywających poza granicami kraju, za miastem, pracujacych do późna, w delagacjach, rodziców małych dzieci, dla osób niepełnosprawnych, chorujących. Również dla wszystkich którzy pragną zachowania komfortu pozostania we własnym domu.
  Spotkania telefoniczne dostępne są tylko dla osób przebywających w kraju.
  Dodatkowe informacje i umawianie terminu spotkania: lenafrankowska@o2.pl

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, w ramach studiów szkoliłam się z zakresu psychologii klinicznej. Ukończyłam studia podyplomowe Seksuologia kliniczna, pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, w Warszawie.
  Systematycznie pogłębiam wiedzę i doświadczenie.
  Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, konferencjach i treningach z zakresu psychologii, psychoterapii, seksuologii i terapii par.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawiorlanej. Aktualnie w procesie kształcenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
  Kształciłam się w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym oraz Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Posiadam doświadczenie w zakresie psychoterapii, pomocy psychologicznej oraz psychoseksualnej dla osób dorosłych; zgromadzone podczas pracy w placówkach świadczących pomoc psychologiczną i seksuologiczną. Pracowałam i odbywałam staże między innymi w: Poradni dla osób w kryzysie emocjonalnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Centrum Telemedycznym Qzdrowiu, Ośrodkach Pomocy Społecznej w woj. dolnośląskim, Zakładzie Karnym we Wrocławiu oraz w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
  Prowadzę własną praktykę od ponad 12 lat oraz współpracuje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej i seksuologicznej z Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju oraz Centrum Terapii Promitis.


  Zapraszam na sesje/konsultacje:
  - stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej
  - przez internet (GG, Skype - audio/video)
  - przez telefon (krajowe)

  Dodatkowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy i umawianie terminu spotkania: lenafrankowska@o2.pl

Ukończone szkoły

 • Psychologia, Uniwersytet Wrocławski
 • Seksuologia Kliniczna, studia podyplomowe pod kier. prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie: Diagnostyka seksuologiczna dla psychologów, Leczenie zaburzeń seksualnch, Zaburzenia seksualne u mężczyzn, Zaburzenia seksualne u kobiet
 • Polski Instytut Ericksonowski, Terapia małżeństw i par
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, Terapia par
 • Diagnostyka i terapia zaburzeń psychicznych, Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego we Wrocławiu
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, I stopień
więcej

Staże

 • Specjalistyczny Zespół Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej Szpital we Wrocławiu
 • Polskie Towarzystwo Psychologiczne Instytut Psychologii Zdrowia, Poradnia dla osób w kryzysie emocjonalnym
 • Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu
 • Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju
więcej

Choroby

 • zaburzenia psychiczne, kłopoty psychiczne
 • kryzys emocjonalny, zaburzenia emocjonalne
 • kryzys życiowy
 • zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, nerwica natręctw, OCD
 • depresja, dystymia, smutek
 • martwienie się
 • podejmowanie decyzji
 • poszukiwanie partnera
 • rozstanie
 • zespół stresu pourazowego, PTSD
 • zaburzenia lękowe
 • nerwica
 • rozpoczęcie współżycia
 • edukacja seksualna
 • zaburzenia seksualne
 • kontynuowanie współżycia po przerwie
 • fobie
 • przedwczesny wytrysk
 • pochwica
 • impotencja
 • zaburzenia erekcji
 • anoreksja
 • bulimia
więcej

Zdjęcia