mgr

Kuba Jurkowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

1 opinia +dodaj

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Posługuje się metodą TFP (Transference-Focused Therapy - psychoterapia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Bernardyńska 12 - Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Psychodynamicznej

  Bernardyńska 12/11
  20-109 Lublin, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat

  Usługi

  Psychoterapia dzieci i młodzieży od 100 zł
  Poradnictwo psychologiczne 100 zł
  Psychoterapia indywidualna od 100 zł
  Psychoterapia 100 zł
  Konsultacja 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pana Kuby zaczęłam chodzić 3 lata, mimo, że podświadomie czułam, że coś jest nie tak i nie radzę sobie z wieloma rzeczami tak jak bym chciała. Podchodziłam sceptycznie do terapii (no bo co gadanie z obcą osobą może mi pomóc), ale efekty przeszły moje oczekiwania. Okazało się, że wiele rzeczy, które były problemami już nimi nie są, bo były one głównie tylko w mojej głowie. Problemy całkowicie nie zniknęły, ale inaczej na nie reaguję i je rozwiązuję. Dzięki pracy nad sobą jaką wykonałam przy pomocy Pana Kuby żyje mi się po prostu łatwiej i dużo, dużo lepiej. Polecam każdemu kto chce poprawić jakoś swojego życia i poziom samozadowolenia z siebie :)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Posługuje się metodą TFP (Transference-Focused Therapy - psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu).

  Psychoterapia psychodynamiczna bazuje uznanych teoriach psychoanalitycznych i dokonaniach współczesnej psychiatrii. Jej głównym założeniem jest przekonanie, że część naszego życia psychicznego toczy się w nieświadomości. Rola psychoterapeuty to dostarczanie rozumienia siebie i świata zewnętrznego z uwzględnieniem procesów toczących się w nieświadomości pacjenta. Tzn. jego pragnień, potrzeb, konfliktów wewnętrznych, wzorców rozumienia rzeczywistości i postępowania w różnych sytuacjach, a co najważniejsze sposobów przeżywania siebie i innych, czyli tworzenia oraz bycia w relacjach z nimi. Korzystna zmiana możliwa jest dopiero wtedy, gdy w trakcie przeżycia doświadczenia w relacji terapeutycznej uświadamiamy sobie to co było do tej pory nieświadome i zauważamy w tym swój udział. W nurcie psychodynamicznym oddziaływanie terapeutyczne nie ogranicza się do eliminacji objawów czy pomocy pacjentowi w odnalezieniu sposobu poradzenia sobie z trudnością, która skłoniła go do podjęcia psychoterapii. Celem psychoterapii prowadzonej w tym nurcie jest zmiana struktury psychicznej - utrwalenie bardziej adekwatnych i korzystniejszych sposobów radzenia sobie w życiu, które umożliwiają czerpanie satysfakcji w różnych jego obszarach.

  Ukończyłem Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzoną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Tam też poddaję swoją pracę superwizji, co przygotowuje mnie do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Zawodowo związany jestem z Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii Psychodynamicznej - Bernardyńska 12.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Ex CORDIS - Ośrodku Psychiatrii Środowiskowej i Psychoterapii oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Neuropsychiatrycznego SPZOZ im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski
 • Akademia Humanistyczna

Publikacje

 • Beata Hawryłko-Zygmunt, Kuba Jurkowski, Mateusz Łukasik, Magdalena Piotrkowska, Marcin Sękowski „Psychoterapia adolescentów w ramach Ambulatorium Leczenia Zaburzeń Osobowości", Psychoterapia Psychodynamiczna w Polsce. 2016/3
 • Kuba Jurkowski "Sposób na stres", Na Wokandzie, 2013/16

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dzienny Oddział Psychiatryczny Ex Cordis Ośrodka Psychiatrii Środowiskowej i Psychoterapii, Furmańska 2, Lublin
 • Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Neuropsychiatrycznego SPZOZ im. prof. M. Kaczyńskiego, ul. Abramowicka 2, Lublin

Certyfikaty

 • Kuba Jurkowski, psychoterapeuta w mieście Lublin - Certyfikaty
 • Kuba Jurkowski, psychoterapeuta - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia