Adres

ul. Niciarniana 9, Widzew, Łódź
Centrum Logopedyczne VERBUM

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Biofeedback, HEG biofeedback • 70 zł

Elektrostymulacja podniebienia • 20 zł

Sensomotoryka • 70 zł +5 więcej

Terapia logopedyczna, konsultacja, rehabilitacja • 70 zł

Terapia metodą FORBRAIN

Terapia metodą Johansena • 100 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą, terapeutą metody Johansena i biofeedback oraz filologiem języka polskiego. Zajmuję się terapią zaburzeń komunikacji językowej z dziec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Usługi i ceny

Biofeedback, HEG biofeedback


ul. Niciarniana 9, Łódź

70 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Elektrostymulacja podniebienia


ul. Niciarniana 9, Łódź

20 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Sensomotoryka


ul. Niciarniana 9, Łódź

70 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Terapia logopedyczna, konsultacja, rehabilitacja


ul. Niciarniana 9, Łódź

70 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Terapia metodą FORBRAIN


ul. Niciarniana 9, Łódź

Brak informacji o cenie

Centrum Logopedyczne VERBUM


Terapia metodą Johansena


ul. Niciarniana 9, Łódź

100 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Terapia miofunkcjonalna


ul. Niciarniana 9, Łódź

70 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM


Terapia ręki


ul. Niciarniana 9, Łódź

70 zł

Centrum Logopedyczne VERBUM

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM korekcja wad wymowy

Polecam Pana Krzysztofa każdemu kto potrzebuje dobrego i fachowego logopedy :)
Profesjonalne podejście do pacjenta z uśmiechem na twarzy.
Byłem na kilku wizytach i jestem bardzo zadowolony z efektów - znacząco poprawiła się jakość mojej wymowy za co bardzo serdecznie dziękuję :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM

Do pana Krzysztofa trafiła cała nasza czwórka, choć początkowo tylko sami rodzice. Skorzystaliśmy z biofeedbacku, ja miałam problemy ze snem, nadmiernym stresem i emocjami nad którymi często nie mogłam zapanować, po 6 zabiegach zauważyłam poprawę a po kilku następnych zaczęłam przesypiać całe noce i jestem mniej wybuchowa. Cieszę się ze znalazłam metodę i do tego wspaniałego specjalistę który mi pomógł.
Swoich dwóch synków umówiłam na wizytę w celu sprawdzenia kilku niepokojących mnie zachowań, obydwaj chłopcy wymawiają bardzo mało słów a jeden z nich ma problemy z przyjmowaniem pokarmów. Już podczas pierwszej wizyty okazało się, że część problemów związanych jest nadmiernie przyrośniętym języczkiem. Żaden ze specjalistów, żadna z pielęgniarek którzy sprawdzali stan zdrowia i rozwój naszych dzieci tego nie zauważyła. Obecnie nasi chłopcy uczęszczają razem z nami na zajęcia do p. Krzysztofa i wspólnie uczymy się mówić. Pan Krzysztof jest niezwykle zaangażowany w swoją prace, do każdego z nas podszedł bardzo profesjonalnie i szczegółowo. Nigdy się nie spieszy i zawsze jest bardzo miły. Najcudowniejsze jest to ze jego zajęcia terapeutyczne są fajna zabawa dla naszych dzieci, chłopcy uwielbiają zajęcia z „wujkiem” Krzysiem i jego pomocnica żabką. Samo miejsce jest bardzo rodzinne i nie stresujące. Bardzo szczerze wszystkim polecam.

Krzysztof Żeber

"Wujek i Żabka" pozdrawiają :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM

Przede wszystkim profesjonalne podejście. Widać rzetelność w wykonywanej pracy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Systematyczna praca a co za tym idzie widoczne efekty. Jeśli chodzi o zajęcia to według uczestnika czyli mojej córki miła i spokojna atmosfera, dużo ciekawych ćwiczeń. Do tego urozmaicenie i ciągłe poszukiwanie nowych dróg do jak najszybszego opanowania problemu. Polecam. Logopeda wart zaufania.

Krzysztof Żeber

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Do pana Krzysztofa trafiłam 1,5 roku temu szukając pomocy dla mojego syna, który miał problemy z koncentracją, panowaniem nad emocjami, podejmowaniem decyzji. Krzysztof Żeber okazał się nie tylko ekspertem i doskonałym terapeutą, ale również ciepła, otwartą osobą z olbrzymią kulturą osobistą (co cenie sobie bardzo wysoko). Nie bagatelizował problemów, szukał pomocy, polecał ciekawe lektury, dostarczał wzorów i wspierał. Ze spotkań z panem Krzysztofem skorzystał nie tylko mój syn (który ukończył czwartą klasę z wyróżnieniem) ale również ja. Dzięki cierpliwości i wsparciu pana Krzysztofa łatwiej akceptowałam pewne sytuacje i lepiej rozumiałam moje dziecko. Z całego serca polecam.

Krzysztof Żeber

A ja z całego serca dziękuję i pozdrawiam:)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM

Do Pana Krzysztofa trafiliśmy przypadkiem, szukając terapii biofeedback i było to strzał w 10! Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę. Od roku efektywnie współpracuje z synem (biofeedback, logopedia, terapia ręki), Pan Krzysztof to takie nasze All in One. Rzetelny, skuteczny, zainteresowany dzieckiem, zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, a przede wszystkim z cudownym i profesjonalnym podejściem do dzieci z Zespołem Aspergera. Z całą odpowiedzialnością, polecam! :)

Krzysztof Żeber

Dziękuję, dziękuję, dziękuję:), a efekty to nasza wspólna gra zespołowa. Pozdrawiam wakacyjnie:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM korekcja wad wymowy

Pan Krzysztof to prawdziwy profesjonalista,a Jego podejście do dzieci nieocenione.Syn miał dość duży niedosłuch,który doprowadził do operacji i założeniu tzw tub w uszach..
Dość długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego logopedy,aż w końcu trafiłam do p.Krzysia i super...W przeciągu kilku miesięcy syn poprawił znacząco wymowę,przez co teraz świetnie radzi sobie w szkole..
naprawdę serdecznie polecam..:-)

Krzysztof Żeber

No to jest pięknie:),pozdrawiam:)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu biofeedback

Do Pana Krzysztofa na Biofeedback mój ruchliwy syn uczęszczał przez 8 miesięcy. Rewelacyjny terapeuta, bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, sumienny i staranny, zawsze punktualny, zawsze służył pomocą i ogromnym zaangażowaniem w problem- a nasz syn jest całkowitą indywidualnością. Byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z terapeuty jak i terapii- regularne spotkania dały widoczne efekty w krótkim czasie. Polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie!

Krzysztof Żeber

:), w końcu działaliśmy wespół w zespół. Trzymam kciuki za kolejne osiągnięcia i pozdrawiam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM terapia logopedyczna, konsultacja, rehabilitacja

Serdecznie polecam. Indywidualne podejście do mojego niemówiącego autysty pokazuje pełen profesjonalizm. Terapia biofeedback zdecydowanie poprawiła koncentracje u syna co przekłada się na lepsze wyniki w szkole. Już planujemy kolejne terapie.

Krzysztof Żeber

Ogromnie się cieszę, że jest taki progres. Serdecznie dziękuję i zapraszam.


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjne podejście do dzieci oraz kompetencja, w dość krótkim czasie, zaowocowały poprawną wymową głosek syczących u mojej córki. Dzień wizyty a zarazem nauki poprzez interesujące gry i zabawy był dniem witanym z radością. Dziękujemy i polecamy!

Krzysztof Żeber

Dziękuję za ciepłe i miłe słowa, a także za Państwa zaangażowanie w "syczkowe" prace domowe. Pozdrawiam:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Logopedyczne VERBUM

Genialne podejście do pacjenta, bardzo dobrze dobrana terapia oraz ćwiczenia zaowocowały w krótkim czasie efektami których nawet się nie spodziewałem.
Dzięki Panu Krzysztofowi nabrałem pewności siebie i pozbyłem się dręczącej mnie przez lata wady wymowy (głoska R)
Serdecznie dziękuje i polecam!

Krzysztof Żeber

Dziękuję i pozdrawiam:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

22 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Syn 5lat zaczol się zacinac i jakac z dnia na dzień. Trwa już to ok. M-c. Nie wiem co mam robić i jak mu pomóc. Wcześniej dziecku buzia się nie zamykał od mówienia wszędzie go było pełno. Teraz dziecko apatyczne i mało mówiące wystąpi l strach przed mówieniem.

  Dzień dobry,
  Prawdopodobnie powstał jakiś konflikt emocjonalny u dziecka, ale o tym powie nam rzetelna diagnoza. Bezwzględnie proszę udać się do logopedy bo zwłoka w działaniu może pogłębić problem.
  Serdecznie pozdrawiam

  Krzysztof Żeber

 • Od wielu lat zmagam się z problemami z wypowiadaniem się - mój problem polega na blokadzie w mówieniu (zacinanie się), w niektórych sytuacjach (często stresowych, ale nie tylko). Problemy te występują zarówno w przypadku rozmowy z osobami obcymi, jak również tymi, które znam od lat i mam z nimi dobry kontakt (rodzina/znajomi). Nie jest to typowe jąkanie, tylko niemożliwość wypowiedzenia słowa lub zdania - często nawet przedstawienie się sprawia problem. Nie zdarza się to oczywiście przy każdym zdaniu czy słowie, ponieważ zdarza mi się również płynnie i bez zacięć. Co ważne tego problemu nie mam w przypadku gdy jestem sam (mówię sam do siebie, a nie do konkretnej osoby), wówczas mówienie, czytanie, czy dłuższe wypowiedzi nie sprawiają mi żadnego problemu. Byłem z tym problemem u logopedy, jednak wydaje mi się, że tamta Pani nie do końca wiedziała jak coś takiego leczyć i terapia była czymś na zasadzie "może w końcu się uda". Dostawałem mnóstwo ćwiczeń oddechowych itd. jednak wydaje mi się, że w przypadku gdy mogę się swobodnie wypowiadać będąc sam, nie w oddechu jest problem. Ciężko mi stwierdzić od jakiego momentu w życiu ten problem występuje i czy to wynik jakiejś traumy. Ponadto mam okresy gdzie problem ten nasila się (częściej się zacinam) i słabnie (mam większą swobodę wypowiedzi) - tutaj również ciężko określić od czego to zależy. Przez ten cały okres pojawiły się oczywiście jakieś nawyki dzięki którym radzę sobie w przypadku całkowitego bloku np. zrobienie krótkiej pauzy i przełknięcie śliny (tak żeby to wyglądało naturalnie), czy też wymuszenie wypowiedzenie słowa wraz z końcówką oddechu. Często wydaje mi się, że sam blok może powstawać przez to, że przed wypowiedzeniem zdania, analizuje je pod tym kątem czy będe w stanie swobodnie je wypowiedzieć i robi się z tego trochę błędne koło - zdarzają się spontaniczne wypowiedzi, gdzie później zastanawiam się w jaki sposób wypowiedziałem te słowa bez bloku. Są też sytuacje gdzie powiem coś swobodnie, a rozmówca nie zrozumie i prosi o powtórzenie - wtedy w zdecydowanej większości przypadków pojawia się blok.
  Do jakiego specjalisty powinienem się udać z tym problemem? Czy jest to problem natury logopedycznej czy bardziej psychologicznej?

  Pozdrawiam

  Dzień dobry, Problem, o którym Pan pisze jest złożony z kilku ważnych czynników mających znaczny wpływ na niepłynność mówienia. Są to m.in. aspekty językowe, psychologiczne czy też biologiczne. Dlatego też bardzo ważne jest rozpoznanie i prawdopodobnie wielotorowa terapia tj. logopedyczna i psychologiczna. Proszę zapoznać się też z terapią biofeedback, która pokaże prace fal mózgowych, a te mogą wiele powiedzieć o Pana trudnościach.

  Krzysztof Żeber

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą, terapeutą metody Johansena i biofeedback oraz filologiem języka polskiego. Zajmuję się terapią zaburzeń komunikacji językowej z dziec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby