dr n. med.

Krzysztof Wachal

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Jest to doktor z prawdziwego zdarzenia, profesjonalny i rzeczowy. Cierpliwie mnie wysłuchał od początku do końca, żeby potem mi odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam.

 • Zgadzam się z opiniami na temat doktora Krzysztofa Wachala, to specjalista wysokiej klasy. Komunikatywny, posiadający olbrzymią wiedzę i praktykę medyczną. Pan Doktor wzbudza zaufanie u swoich pacjentów, potrafi w znakomity sposób wyjaśnić problem i zastosować trafne leczenie. Bardzo dziękuję Panie doktorze

 • K

  Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Bada dokładnie, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Godny polecenia.

 • I

  Pan doktor Krzysztof Wachal to specjalista wysokiej klasy, bardzo rzeczowy, pomocny i konkretny. Potrafi pomóc, wyjaśnić i określić właściwy tok leczenia. Polecam gorąco!

 • Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie i ze spokojem wyjaśnił. Po zrobieniu badań, na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku z moim zdrowiem. Polecam.

 • R

  Bardzo dobry specjalista merytorycznie, ponadto spokojny, profesjonalny. Pomógł mi rozwiązać problem, którego przez kilka miesięcy nie potrafił wyleczyć inny specjalista.

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Szybko wystawia TRAFNĄ diagnozę. Polecam tego lekarza. Panie Doktorze pozdrawiam Agnieszka W.

 • E

  Świetny lekarz! Wizyty u Pana Krzysztofa zawsze dobrze mi się kojarzą - pełen profesjonalizm, wyjaśnienie (dla mnie niezrozumiałych) terminów medycznych, wskazanie różnych form leczenia, fachowe doradztwo. Jestem na TAK!
  Bardzo dobry specjalista merytorycznie, ponadto spokojny, profesjonalny. Pomógł mi rozwiązać problem, którego przez kilka miesięcy nie potrafił wyleczyć inny specjalista.

 • A

  Miałam problem z synkiem, rzadka postać trombofilii. Co przeszliśmy z mężem to szkoda pisać. Kto ma dziecko, które dwa razy do roku ląduje w szpitalu wie najlepiej. Adres gabinetu dostałam od lekarki, by zrobić tam prześwietlenie żył i zbadać zakrzepicę. Dr Wachal nie tylko robi badania, ale również znał się dobrze na tej chorobie. Jeśli tylko coś się dzieje jadę z synkiem do niego. Zawsze potrafi wyprowadzić nas na prostą. Świetny i uczynny lekarz.

 • Jaki lekarz to w sumie nie zdążyłam się zorientować ,ponieważ zostałam tak oschle, roszczeniowo potraktowana że w końcu poszłam z problemem i z nim wyszłam bez pomocy a wystarczyło tak niewiele. Osoba nieżyczliwa dla człowieka.Nie polecam.

  dr n. med. Krzysztof Wachal2014-05-12

  Głupota ludzka nie zna granic. Pani Melania G. zaproponowała mi udział w czymś co jest zagrożone karą dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu. Ma szczęście, że nie mam czasu zgłaszać sprawy do Prokuratury. Mniej szczęścia ma portal www.znanylekarz.pl. Wykorzystuje moje dane osobowe nielegalnie, nakłania mnie od ujawniania faktów związanych z tajemnicą lekarską. Moim zdaniem jest również współodpowiedzialny za publikację obrażających mnie materiałów. Reprezentująca mnie kancelaria adwokacka szykuje się do procesu...
  Przykład Pani Melani G jest najlepszy, mimo tego, że przedstawia się anonimowo (zataiła przed portalem swoją tożsamość) i zamierzała złamać prawo a mnie wciągnąć na swojego wspólnika to jeszcze o tym pisze na publicznym portalu. Myślę, że to tylko głupota i nieznajomość obowiązującego prawa. Innych, logiczniej myślących pacjentów na pewno nie potraktuję "oschle i roszczeniowo".