dr n. med.

Krzysztof Szram

Ginekolog

Umów wizytę 1123 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy
 • niepłodność , antykoncepcja
 • endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
 • zaburzenia estetyki narządów rodnych, labioplastyka
 • operacje,laparoskopie,hysteroskopie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Materialista to po pierwsze. W szoku byłam gdy wręczył mi ulotke reklamową swojej żony dentystki. Gdy przyniosłam wyniki badań męża stwierdził że nic z nich nie wynika!!! Na szczęście w pore zmieniłam ginekologa, okazało sie (na podstawie tych samych badań że mąż jest niepłodny). ODRADZAM dla par starających siię o dzidzie.

 • Dr. Szram wspaniały lekarz pomógł mi w życiu trzykrotnie .Dzięki niemu mam 10 letnią wspaniałą córunię , drugi raz komplikacje poporodowe , gdzie wszyscy lekarze rozkładali ręce nie wiedząc co ze mną począć , a trzeci raz usunięcie chirurgiczne nadżerki.Jestem mu bardzo wdzięczna . NAJLEPSZY LEKARZ, SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE , bardzo mądry i wspaniały lekarz.

 • Dr.szram jest najlepszy.Zaraz na początku mojej ciąży zrobił wszystkie badania,wykrył problem i wprowadził leczenie.Dodam że dwie poprzednie próby donoszenia ciąży prowadzonych przez innych lekarzy skończyły się poronieniem.Dziś cieszę się moją 5-cio miesięczną córcią i jak będziemy chcieli mieć z mężem drugie dziecko to na pewno zgłoszę się do dr.Szrama.Bardzo konkretny i do tego sympatyczny.

 • Faktycznie dobry specjalista.Przed laty byłam przez niego operowana.Diagnozuje trafnie.Działania jego są pomocne i nie podważalne.Zabieg operacyjny wykonany w sposób najlepszy z najlepszych.Inteligentny ,delikatny niosący pomoc.Gorąco polecam

 • Bardzo gorąco polecam dr Szrama. Jest kompetentny, miły i traktuje pacjentki bardzo indywidualnie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba w konkretnym przypadku.Doktora Szrama poleciła mi koleżanka której pomógł.Byłam w szoku ile czasu poświęca na wizytę,jak wszystko tłumaczy.Na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę która potwierdziła się po badaniach.Biorę leki,mam nadzieję że się uda....:)Dr.Szram sprawił,że znowu mam nadzieję! To wspaniały i dyskretny lekarz.Polecam go każdej kobiecie która szuka doskonałego specjalisty a przede wszystkim człowieka.....

 • Bardzo dobry specjalista za dużą kasę, jeszcze gdyby leczył tylko prywatnie bez możliwości korzystania z państwowego sprzętu byłoby wszystko OK. ( W prywatnym gabinecie bierze kasę leczy w państwowym szpitalu, odradzam rozpoczynać leczenie w poradni szpitalnej )

 • Szczerze polecam Dr Szrama, to bardzo dobry specjalista. Poza tym jest miły, dyskretny, pomocny. Byłam operowana (laparoskopia) przez Doktora, ponieważ zbyt późno trafiłam do szpitala z dużą torbielą jajnika. Widocznie nic nie dzieje się bez przyczyny... Nie udało się ocalić zajętego zmianami jajnika i przydatków, na dodatek okazało się, że mam endometriozę IV stopnia. Dzięki trafnej diagnozie szybko został ustalony sposób leczenia. Od operacji minęło zaledwie 9 miesięcy a za kolejne 9 będę mamą!!!!
  Na wizyty chodzę prywatnie do przychodni Eskulap, bo w poradni K w szpitalu trzeba czekać aż pół roku. Muszę dodać, że na oddziale ginekologicznym MSWiA byłam otoczona bardzo dobrą opieką, za co dziękuję wszystkim pracującym tam, przesympatycznym siostrom ;)

 • Zgadzam się z opiniami wszystkich Pań Dr.Szram jest super specjalista.Jest miłym i kompetentym lekarzem, który nie wypisuje recept jeśli nie porobi pacjentce badań i nie stwierdzi co naprawdę dolega.

 • Doktora Szrama poleciła mi koleżanka której pomógł.Leczyłam się od kilku lat w renomowanych klinikach zajmujących się niepłodnością......Lekarze poświęcali mi średnio dziesięć minut cennego czasu na każdej wizycie....brałam mnóstwo leków.Błam załamana,proponowano mi inseminację.Ale trafiłam do Dr.Szrama i zaświeciło słońce:)Byłam w szoku ile czasu poświęca na wizytę,jak wszystko tłumaczy.Na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę która potwierdziła się po badaniach.Biorę leki,mam nadzieję że się uda....:)Dr.Szram sprawił,że znowu mam nadzieję!.Niestety dowiedziałam się również smutnej prawdy że w mojej poprzedniej klinice leczono mnie na "chybił- trafił" i dlatego bez rezultatów...nie było na to szans.Polecam pana doktora każdej dziewczynie,która szuka kompetentnego i zarazem sympatycznego lekarza.

 • Dr Krzysztof Szram jest specjalista w swojej dziedzinie. Nie byłam jego pacjentką w czasie ciąży, byłam przez niego operowana. Wcześniej wykonane badania krwi i USG wskazywały nawet na chorobę nowotworową jajnika. Decyzje podejmował błyskawicznie i trafnie, jak się później okazało. Prosił mnie o zaufanie, nie zawiódł mnie. Dzięki jego doświadczeniu będę mogła urodzić jeszcze dziecko (wykonał operację maksymalnie oszczędzającą) i najważniejsze - jestem zdrowa. Na pamiątkę zostanie mi blizna na brzuchu, aby nie zapomnieć jak ważne jest życie. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna.
  Pomijajac aspekt medyczny jest to przemiły, uśmiechnięty i taktowny człowiek.