dr n. med.

Krzysztof Szram

Ginekolog

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 1269 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy
 • niepłodność , antykoncepcja
 • endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
 • zaburzenia estetyki narządów rodnych, labioplastyka
 • operacje,laparoskopie,hysteroskopie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Miły ,sympatyczny,odpowiada na nurtujące pytania,jestem przed wycięciem torbiela,więc nie wiem jaki będzie finał.Mogę jednak serdecznie polecić -profesjonalista, więcej takich lekarzy.
  Kasia lat 34

 • Z

  Świetny lekarz, dokładny i cierpliwy, a do tego niezwykle uprzejmy. Miałam u niego pierwszą wizytę, ale na pewno nie ostatnią. Poważnie podszedł do mojego problemu i udzielił niezwykle dokładnych wyjaśnień. Serdecznie polecam :))

 • D

  Polecam! Dr Szram jest profesjonalny i sympatyczny. Odpowie na wszystkie pytania wyczerpująco i z cierpliwością. Dla Niego nie ma \"głupich\" pytań, nie trzeba się krępować. Można do Niego dzwonić w razie problemów. Dzięki Jego opiece cieszymy się z mężem zdrowym, dwumiesięcznym synkiem :) Będę nadal korzystać z Jego opieki. Niewykluczone, że za jakiś czas poprowadzi moją drugą ciążę.
  Dodatkowo mogę napisać, że pomógł bardzo mojej kuzynce, która miała zagrożenie ciąży. Jeździła do niego SPECJALNIE do Łodzi z odległego o 2,5 godziny drogi samochodem miasta! A każda mama wie, że pod koniec ciąży opieka jest bardziej intensywna i wymaga częstszych spotkań, a tym bardziej w takiej sytuacji. Dr polecono Jej w rodzinnym mieście, jako specjalistę, który pomoże Jej donosić skomplikowaną ciążę. Było warto. Udało się! Obecnie cieszy się kilkuletnią córeczką.

 • S

  Bardzo dobry specjalista. Wszystko wytłumaczy, można bez skrępowania z nim porozmawiać. Jego wadą jest spóźnianie:((

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • A

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Ja akurat nie odczułam że jest materialistą. Skoro ktoś sądzi że zależy mu tylko na pieniądzach to przecież nie stoi nic na przeszkodzie aby chodził do ginekologa na kasę chorych. Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jest to lekarz godny polecenia.

 • B

  niepotrzebnie tak bardzo namawia pacjentów do korzystania z usług stomatologicznych w gabinecie u żony. celowo "stwarza" wrażenie niedoinformowanego na temat znieczuleń dentystycznych do stosowania u ciężarnych. w limie kilka razy się spóźnił...ale lekarz niezwykle uprzejmy i kulturalny. poprowadził moją ciążę bez zastrzeżeń i to najważniejsze.

 • (

  Bardzo gorąco polecam dr Szrama. Jest kompetentnym, miłym i rzeczowym lekarzem. Poświęca dużo czasu na wizytę i rozmowę z pacjentką. Doktora Szrama polecił mi inny lekarz dr Bergander (również świetny ginekolog) za co jestem mu bardzo wdzięczna. Dr Szram bez problemu znalazł dla mnie termin i miejsce operacji laparoskopem. Jestem już po operacji i wierzę, że wszystko już będzie dobrze. Szpital w Głownie okazał się idealnym miejscem, czysto, cicho a przede wszystkim cały personel jest wyjątkowo sympatyczny i opiekuńczy. Jestem pewna, że z usług doktora jak również jego żony będę nadal korzystać bez zastrzeżeń. Świetny lekarz i przesympatyczny człowiek i takiej opieki życzę każdej potrzebującej tego kobiecie...:-)

 • G

  Nie rozumiem, jak można nazywać lekarza materialistą gdy pobiera,a właściwie nie lekarz tylko pani w rejestracji opłate za wizyty.Z tego co wiem to Pan dr Szram już nie pracuje w poradni w szpitalu MSWiA ani nigdzie indziej na tzw. kasę chorych i pracuje tylko prywatnie. Ja jestem pacjentką doktora Szrama od kilku lat,byłam ostatnio operowana i owszem miałam propozycję operacji prywatnej za niemałe pieniądze w Klinice Salve lub w prywatnym szpitalu w Głownie, ale również Pan doktor zaproponował operację w ramach NFZ w Zgierzu.(nomen omen- nie wiem jak On to robi,że operacje wykonuje w tylu miejscach). Wybrałam szpital w Zgierzu. Warunki takie sobie, ale przecież ważny jest lekarz,a Pan doktor Szram jest prawdziwym profesjonalistą. Zresztą nie jest to tylko moja opinia,bo wszystkie pacjentki,które w tym czasie w Zgierzu operował doktor miały takie samo zdanie, mimo że do szpitala kierowali je inni lekarze. Szczerze polecam.

 • G

  Niestety ja również uważam że to straszny materialista. Zostawiłam u niego dużo pieniędzy a okazało się, że bardziej mi zaszkodził niż pomógł.

 • J

  Miły Pan Krzysztof jest, to prawda . Niestety przez długi czas byłam pod Jego opieką i dopóki mogłam to dzielnie płaciłam za jego pomoc. Gdy juz skończyło się u mnie żródło z którego intensywnie korzystał Pan Szrami i Jego żona ,to i ja przestałam Go jako pacjentka interesować. Jest faktycznie prawdziwym materialistą.