dr n. med.

Krzysztof Szram

Ginekolog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę 1028 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O

  Pan dr przemiły nie powiem ale niestety przepisał Nam leki których nie ma w obiegu od ponad 2 lat i był strasznie oburzony że ktoś może wiedzieć więcej niż on sam .. osobiście do najzwyklejszej profilaktyki polecam do prowadzenia ciąży niekoniecznie!!! ponadto Pan dr był oburzony iż posiadam pakiet w prywatnej opiece medycznej i nie będę dopłacać za wizytę ..;/

 • M

  Chciałabym szczerze polecić dr Szrama, który zrobił "kawał dobrej roboty" w moim przypadku i dał nadzieje na przyszłość. Jestem osobą młodą, która jeszcze nie rodziła i na rutynowym badaniu w maju u innego lekarza dowiedziałam się, że mam ogromnego mięśniaka macicy ok. 10 cm. Był to dla mnie wyrok i od razu usłyszałam, że tego się nie wyleczy, od razu zasugerowano wycięcie macicy. Postanowiłam szybko działać i trafiłam do Pana Szrama, który jeszcze tego samego przyjął mnie w swoim gabinecie, zbadał, obejrzał wyniki usg i wytłumaczył jakie leczenie można zastosować by uratować moją płodność. W przeciwieństwie do innych lekarzy nie straszył i nie zakładał najgorszych scenariuszy, tylko podszedł do sprawy indywidualnie. Operacja była nieunikniona - miała polegać na wyłuszczeniu mięśniaka, oszczędzając macicę. Oczywiście zostałam poinformowana o ryzyku otworzenia narządu, ale dr kazał być dobrej myśli. Operację uprzedziła trzymiesięczna kuracja lekiem Esmya, która w ogóle umożliwiła jej przeprowadzenie. Lek kosztowny, ale zmniejszył ukrwienie i wielkość mięśniaka, a przede wszystkim sprawił, że się nie wykrwawiałam i wyleczyłam z silnej anemii. We wrześniu Pan Szram dokonał operacji, która przebiegła bez powikłań, udało się wyciąć guz w całości, oszczędzając macicę za co jestem bardzo wdzięczna. Doktor odwiedzał mnie na oddziale, interesował się stanem zdrowia, otaczał troską. Blizna po zabiegu wykonana super, wszystko dobrze się goi, wyniki dobre. Kontynuuję leczenie u Pana Krzysztofa i jestem mega zadowolona, pełna optymizmu, że dzięki jego wiedzy i profesjonalnemu podejściu mam szanse na macierzyństwo. Szczerze i serdecznie polecam, bo wiele mu zawdzięczam. Magda

 • A

  Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat. Obecnie szczęśliwą mamą trzymiesięcznego niemowlaka. Pan Doktor prowadził moją ciążę od samego początku. Przez całą ciążę byłam kierowana na wszystkie konieczne badania dotyczące mnie (wiek 37 lat) jak i płodu. W trakcie wizyt rzeczowo i konkretnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i rozwiewał wątpliwości. Po jednym z usg, gdzie podejrzewano wadę serca u malucha, uspokoił, a tego razem z mężem najbardziej potrzebowaliśmy, skierował na dodatkowe badania, które na całe szczęście nie potwierdziły tej wady. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ja osobiście Pana Doktora nie polecam, owszem bardzo miły i uprzejmy jednak to tyle co mogę powiedzieć byłam w pierwszej ciąży, którą poronilam a dowiedziałam się od innego lekarza na badaniu usg, ze ciąża obumarla trzy tygodnie wcześniej a dodam że w tym czasie byłam na kontroli i Pan Doktor stwierdził że jest wszystko dobrze.. a nie było ciąża już tydzień była martwa nie miałam żadnych objawów wskazujących na taki stan rzeczy. Ciąża była od początku zagrożona a podejście dość rutynowe.. nie podobało mi się również wysyłanie do "znajomych" dentystów czytaj żony na wizyty. Cóż ja nie polecam, nie kwestionuje dobrych opinii wyrażam jedynie swoją po odbytych kilku wizytach i "przeoczeniu" że pomimo wizyty lekarz nie zauważył, że ciąża jest martwa.

  Krzysztof Szram2015-07-17

  Bardzo mi przykro z powodu straty Pani ciąży, ale niestety we wczesnej ciąży kiedy na wizytach nie osłuchuje się jeszcze tętna płodu stwierdzenie czy ciąża rozwija się prawidłowo czy nieprawidłowo - oparte jest głównie na badaniach laboratoryjnych i badaniu USG. Badania laboratoryjne były u Pani prawdopodobnie prawidłowe a na badanie USG - kontrolne została Pani prawdopodobnie przeze mnie skierowana. Niestety ocena w badaniu USG czy ciąża obumarła 2 czy 3 tygodnie wcześniej jest często bardzo enigmatyczna. Istotne jest to, że niestety ciąża obumarła i z tego powodu jest mi przykro. Natomiast kierowanie prowadzonych przeze mnie pacjentek ciężarnych na o b o w i ą z k o w e w czasie ciąży badanie stomatologiczne akurat do mojej małżonki, którą uważam za znakomitą specjalistkę w tej dziedzinie, jest także podyktowane troską o odpowiednią jakość tej usługi medycznej. Innych specjalistów do których kieruję moje pacjentki także bardzo cenię za fachowość i wiem, że ich diagnoza będzie trafna. Z poważaniem Krzysztof Szram

 • J

  Chciałam bardzo polecić Pana Doktora, gdyż jest to wybitny specjalista i moim zdaniem najlepszy chirurg z możliwych, który do końca walczy by pomóc pacjentce. Dodatkowo świetnie zna się na problemach z płodnością i dzięki niemu w najbliższym czasie będę poddana zabiegowi in vitro- gdyby nie Jego szybka i rzeczowa diagnoza oraz znajomość tematu, pewnie do tej pory wmawiano by mi bym w nieskończoność próbowała naturalnymi metodami. Polecam gorąco.

 • żona moja do Pana Doktora Krzysztofa Szrama trafiła w lutym 04-02- 2015 r. Po zapoznaniu się z historią choroby podjął trafne leczenie. jeszcze tego samego umówił wizytę w szpitalu. żona była operowana przez Pana Doktora Szrama 12-02-2015. Operacja przebiegła pomyślnie. Wszystko goi się idealnie i bez żadnych powikłań.Uważam, że żona miała dużo szczęścia, że trafiła właśnie na TAKIEGO Pana Doktora.Doktor Szram jest bardzo dobrym specjalistą,godnym zaufania, pełnym troski o zdrowie i życie pacjentek a przy tym miłym i serdecznym człowiekiem.Szczerze polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ! pacjentka z Tomaszowa Mazowieckiego HALINA P

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pana doktora była moja mama (84 lata), a ja jej towarzyszyłam. Pan doktor bardzo delikatnie zbadał mamę i spokojnie ,dokładnie wytłumaczył na czym polega jej schorzenie i jak się leczy. Bardzo dobre podejście ma do starszych pacjentek, co jest rzadkością (niestety) wśród niektórych lekarzy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz u dr Krzysztofa Szrama i oceniam go bardzo dobrze. Rzeczowy,profesjonalny, spokojny,uprzejmy i wzbudzający zaufanie.Na pewno będę kontynuować leczenie.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Szram jest profesjonalista w swojej dziedzinie. W czerwcu przeprowadzil u mnie zabieg z cc, który uratował mi życie. Od tego momentu stałam się jego pacjentka. Blizna po zabiegu wykonana super. Doktor jest bardzo dokladny, każda pacjentke traktuje bardzo indywidualnie, a przy tym jest bardzo sympatyczny. Zero stresu przed wizyta. Polecam kazdej pani, bo warto!!!

 • E

  Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i ogromna wiedza. Zawsze wszystko wytłumaczy i uzasadni. Prowadzenie ciąży przez Pana Doktora zawsze będę wspominać jednoznacznie pozytywnie. Serdecznie polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • labioplastyka, plastyka pochwy
 • niepłodność , antykoncepcja
 • endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
 • operacje, laparoskopie, hysteroskopie
 • nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy

Zdjęcia