dr n. med.

Krzysztof Symonowicz

Ginekolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem, który podczas… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to profesjonalista, a przy tym wrażliwy i pełen empatii człowiek. Badania wykonuje delikatnie, wywiad jest dość szczegółowy - drąży temat, bo chce pomóc. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i z drugą na pewno też się do Niego zgłoszę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Symonowicz poświęca czas całkowicie pacjentce nie spieszy is co jest bardzo istotne ponieważ nie odnosi się wrażenia że czas się kończy i chodzi tylko o pieniądze. Jest bardzo delikatny słucha pacjentki odpowiada na pytania rzeczowo.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana Doktora. Byłam u niego pierwszy raz. Na wizycie panowała miła atmosfera, co spowodowało, ze stres był o wiele mniejszy. Lekarz odpowiadał na każde zadane pytanie i wszytsko mi wyjaśniał. Badania były przeprowadzane delikatnie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczna z USG

  Lekarz w mojej ocenie godny polecenia. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowania. Spokojnie tłumaczy wszystkie wątpliwości, nie ocenia. Wizyta bardzo długa, niespiesznia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczna z USG

  To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, ale dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu Pana Doktora i wspaniałej atmosferze nie czułam dyskomfortu. Wspaniały profesjonalista, na pewno do niego powrócę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz, rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo delikatny. Uważa, żeby w żaden sposób nie urazić pacjentki. Odpowiada bez poblemu na każde pytanie. Rozumie podenerwowanie młodej pacjentki, rozmową odwraca uwagę od spraw mniej przyjemnych podczas badania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Na pewno do niego wrócę :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja położnicza

  Profesjonalne podejście, wszystkie badania wykonane z uśmiechem na twarzy. Otrzymałam odpowiedz na wszystkie pytania. Dziękuję :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była najdłuższa wizyta jaką kiedykolwiek odbyłam. A nie byłam u ginekologa już 8 lat. Pełen wywiad, dokładne badania i mnóstwo porad, kiedy powiedziałam, że chciałabym zdecydować się na dziecko :) Pan Doktor przemiły a zarazem kompetentny i rzeczowy. Polecam z całego serca.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczna z USG

  Już drugi raz miałam wizytę u doktora, usg wykonane dokładnienie bez pośpiechu, dokładny wywiad przed badaniami, wydaje mi się, że znalazłam w końcu lekarza godnego zaufania. Polecam !

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita

  Po wcześniejszych wizytach u innych ginekologów niesamowicie bałam się badań,które często były dla mnie bolesne, Pan dr sprawił,że nie tylko nie czułam żadnego bólu to czułam się rozluźniona i przede wszystkim komfortowo.Polecam z całego serca Pana doktora, zwłaszcza jeśli boicie się badań lub sprawiają Wam ból u innych lekarzy.Ponad to Pan doktor jest bardzo rzetelny i zależy mu na prawdę na zdrowiu pacjentek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem, który podczas wizyty zbada, wykona potrzebne badania ginekologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji potrzebnych do tego, aby w dobry i skuteczny sposób dbać o zdrowie oraz jak przygotować się do kolejnej wizyty lekarskiej. Swoim wieloletnim doświadczeniem w leczeniu jestem w stanie zapewnić Paniom opiekę na wysokim poziomie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Patomorfologia