dr n. med.

Krzysztof Symonowicz

Ginekolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem, który podczas… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem, który podczas wizyty zbada, wykona potrzebne badania ginekologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji potrzebnych do tego, aby w dobry i skuteczny sposób dbać o zdrowie oraz jak przygotować się do kolejnej wizyty lekarskiej. Swoim wieloletnim doświadczeniem w leczeniu jestem w stanie zapewnić Paniom opiekę na wysokim poziomie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Patomorfologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz, rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo delikatny. Uważa, żeby w żaden sposób nie urazić pacjentki. Odpowiada bez poblemu na każde pytanie. Rozumie podenerwowanie młodej pacjentki, rozmową odwraca uwagę od spraw mniej przyjemnych podczas badania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Na pewno do niego wrócę :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja położnicza

  Profesjonalne podejście, wszystkie badania wykonane z uśmiechem na twarzy. Otrzymałam odpowiedz na wszystkie pytania. Dziękuję :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była najdłuższa wizyta jaką kiedykolwiek odbyłam. A nie byłam u ginekologa już 8 lat. Pełen wywiad, dokładne badania i mnóstwo porad, kiedy powiedziałam, że chciałabym zdecydować się na dziecko :) Pan Doktor przemiły a zarazem kompetentny i rzeczowy. Polecam z całego serca.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczna z USG

  Już drugi raz miałam wizytę u doktora, usg wykonane dokładnienie bez pośpiechu, dokładny wywiad przed badaniami, wydaje mi się, że znalazłam w końcu lekarza godnego zaufania. Polecam !

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita

  Po wcześniejszych wizytach u innych ginekologów niesamowicie bałam się badań,które często były dla mnie bolesne, Pan dr sprawił,że nie tylko nie czułam żadnego bólu to czułam się rozluźniona i przede wszystkim komfortowo.Polecam z całego serca Pana doktora, zwłaszcza jeśli boicie się badań lub sprawiają Wam ból u innych lekarzy.Ponad to Pan doktor jest bardzo rzetelny i zależy mu na prawdę na zdrowiu pacjentek.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Symonowicza udałam się po przeczytaniu opinii na portalu znanylekarz.pl. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, delikatny, sprawia że krępujące badanie staje się czymś zupełnie normalnym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczna z USG

  Byłam u doktora Symonowicza dwa razy - dzięki niemu dowiedziałam się jak mam postępować ze swoimi przypadłościami, żaden lekarz wcześniej nie spowodował u mnie takiego poczucia spokoju po wyjściu z gabinetu. Uważam, że mogę go polecić każdej kobiecie, która boryka się z mniejszymi, bądź większymi problemami ginekologicznymi - bardzo rzetelnie podchodzi do swoich zadań oraz rozmawia z pacjentem, tłumaczy, wyjaśnia :) A to jest bardzo potrzebne.

 • Lepiej niż do doktora Symonowicza trafić nie mogłam. Rzeczowy, kompetentny, inteligentny, dociekliwy, nie zbagatelizował mojego problemu, a wyraził chęć podjęcia leczenia mnie. Wybitny specjalista z otwartym umysłem. Przesympatyczny człowiek. Reprezentuje sobą taką jakość, której na próżno szukać u innych lekarzy. Wizyta trwała niemalże godzinę- to mówi samo za siebie! Dowiedziałam się wszystkiego wobec czego miałam wątpliwości po konkretnej rozmowie, ponadto otrzymałam skierowanie na potrzebne badania. Godny zaufania lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

 • T

  Urzekł mnie swoim podejściem do pacjentek. Nie jest sarkastyczny i nie wyśmiewa żadnych pytań. Bardzo angażuje się w przebieg ciąży. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile chcą, nie zważając na kolejkę za drzwiami. Można czuć się przy nim bardzo swobodnie i nie bać się zadawać jakichkolwiek pytań, ponieważ nie krytykuje naszych obaw i trosk. Nim trafiłam do doktora współpracowałam z 4 innymi lekarzami. Żaden z nich nie równa się z doktorem Symonowiczem.

 • E

  SUPER CZŁOWIEK I REWELACYJNY LEKARZ , DELIKATNY . RZECZOWY , NIE ZADAJE ZBĘDNYCH PYTAŃ , WIE CO MA ROBIĆ I NA TYM SIĘ SKUPIA , DUSZA CZŁOWIEK . POLECAM !!!