dr n. med.

Krzysztof Stawik

Gastrolog, Internista

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Mam 40 letni staż pracy. Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu.
  Mam 40 letni staż pracy.
  Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Internistyczny.Usługa: Zwykła wizyta

  Fachowiec. Gastroskopia, leki, dieta i człowiek jak nowy. Wizyty rzeczowe i w milej atmosferze. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Pan doktor spokojnie i rzeczowo przekazał informacje związane z moją chorobą .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Internistyczny.

  Bardzo dobry lekarz .Choruję na zespół jelita wrażliwego więc schorzenie powraca jak bumerang. Pan doktor potrafi wysłuchać pacjenta ,jest miły a przede wszystkim jest profesjonalistą. Kaźdorazowo diagnoza jest trafna I w miarę szybko po przyjęciu leków czuję się dobrze.
  Polecam wszystkim
  Graźyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Internistyczny.Usługa: Zwykła wizyta

  Była to moja pierwsza wizyta z której jestem bardzo zadowolona, a mianowicie Pan doktor obejrzał moje wyniki badań, zrobił usg, postawił diagnozę, przepisał leki po których czuje się o niebo lepiej.Dostałam też skierowanie na kolejne badania z którymi wrócę na wizytę kontrolną. Lekarz konkretny, miły i uprzejmy. Polecam Pana doktora

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor kompetentny , nie traktuje pacjenta przedmiotowo, dokładny , wreszcie ktoś mnie wysłuchał i odpowiedział na moje pytania, zalecenia są jasne i pomocne w dalszym leczeniu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Internistyczny.Usługa: Wizyty kolejne

  Wspaniały człowiek. Wysłuchał mnie bardzo dokładnie i cierpliwie. Przepisał leki, zaproponował dietę. Po miesiącu leczenia wracam do "żywych". Polecam Pana Doktora z całego serca. Zależy mu aby pomóc a nie tylko przepisywać recepty a proszę uwierzyć, że u innych lekarzy z tym się spotkałam. Jak macie Państwo dolegliwości z układem pokarmowym to nie zastanawiajcie się ani minuty dłużej. Doktor pomoże Waszym cierpieniom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta,więc moje zdanie będzie oparte na tej jednej. Lekarz miły i pomocny. Postawił diagnozę,wypisał leki,wszystko dokładnie wytłumaczył. Trochę cicho mówił i musiałem bardzo się skoncentrować na wypowiedzi. Ale ogólne wrażenie jest pozytywne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział rzeczowo na moje pytania. Co prawda diagnoza jeszcze nie padła ale skierował mnie na dalsze badania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam! Jestem mile zaskoczona, wizyta bardzo dokładna indywidualne podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz.Podchodzi kompleksowo do pacjenta.Potrafi słuchać, a przede wszystkim czyta dokładnie wyniki.Godny polecenia.