Adresy

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....

Psychoterapia indywidualna (od 120 zł)

Konsultacja diagnostyczna psychiatryczno - psychoterapeutyczna (od 160 zł)

Konsultacja kontrolna (od 160 zł) + 2 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna - kolejna (od 140 zł)

Psychoterapia (od 120 zł)

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 273.....

Konsultacje psychiatryczne (180 zł)

Konsultacje online www.psychomedic.online + wysyłka recept (195 zł)

Konsultacje psychiatryczne - kolejna wizyta (180 zł) + 4 więcej

Konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta (180 zł)

Consultation in english (200 zł)

Further consultation in english (200 zł)

Pokaż więcej usług

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
22 273.....

Konsultacje online www.psychomedic.online + wysyłka recept (195 zł)

Konsultacje psychiatryczne - kolejna wizyta (180 zł)

Konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta (180 zł) + 3 więcej

First consultation in english (200 zł)

Further consultation in english (200 zł)

Consultation in english (200 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta - łączy leczenie farmakologiczne z psychoterapią. Posiada tytuł naukowy - doktor nauk medycznych w dziedzinie ...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • depresja
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia i sam będę polecał tą osobę potrzebującym fachowej pomocy. Doktor S w błyskawicznym tempie zdiagnozował problem, przepisał leki i wreszcie odetchnąłem z ulgą. Bardzo gorąco polecam i zachęcam do wizyt u niego ludzi którzy mają już dosyć obecnej sytuacji! Pozdrawiam Panie doktorze i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc. Krzysztof H

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

H
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia depresji

Pan doktor bardzo sympatyczny, miły, pełen zrozumienia, kompetentny. Zna bardzo dużo leków na depresje, bezsenność i inne anormalne stany. Bardzo szybko zdiagnozował moje problemy i pomógł mi je rozwiązać. Bardzo polecam pana Krzysztofa.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia depresji

Pierwszą wizytę u Pana Doktora wspominam bardzo pozytywnie. Już po pierwszej wizycie wyszłam spokojniejszy z gabinetu i z małą nadzieją że będzie lepiej. Dzisiaj odbyła się moja kolejna wizyta. Na każdej wizycie Pan Doktor dobrze wiedział czego dotyczy mój problem. Z każdą kolejną wizytą czuję się dużo lepiej, lepiej śpię i jestem spokojniejsza. Widzą to inni z mojego otoczenia i cieszą się że wracam "do żywych". Pan Doktor jest bardzo dobrym profesjonalistą, ciepłym, miłym, cierpliwym i godnym zaufania człowiekiem, a uważam że dobry lekarz taki powinien być. Dziękuję bardzo że dzięki Panu znów się uśmiecham. Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują specjalistycznej porady jak ja. Dziękuję raz jeszcze.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

Ciezko ocenic. Po wejsciu do gabinetu i przywitaniu sie pan doktor sobie siada i robi cos na komputerze. Bez slowa wyjasnien. Robil to tak dlugo ze az zapytalam „czy pan gra sobie teraz w gre?”. Pozniej pan zadal mi max 5 pytan i caly czas pisal i pisal i pisal. Nie wiem co on tam tak pisal jak moje odpowiedzi byly raczej krotkie i konkretne. Diagnoza o agorofobii bardzo mylna. Nie boje sie otwartych przestrzeni - wrecz przeciwnie. Poza tym ze doktor wypisal mi recepte i zalecil terapie u psychologa to nie czuje zeby zrobil cokolwiek innego. Wychodzac z gabinetu nie mialam poczucia ze porozmawialam o swoich problemach. Tyle tylko ze dostalam recepty. Na kolejna wizyte umowie sie do innego specjalisty. Dodam zebpan doktor jest raczej mily ale przez to ciagle pisani, w zasadzie bez przerwy stukal w klawiature, czulam sie jak na przesluchaniu na komisariacie :/

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates konsuletacje diagnostyczne

lekarz bardzo pomógł mojej mamie, dziękuję.
byl ciepły i wysłuchał, stawiajac przy tym bardzo dobra diagnoze. Polecamy P. doktora.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Bardzo się cieszę, dziekuję i serdecznie pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia nerwice

Do doktora trafiłem z polecenia jak się okazało bardzo dobrego. Na wizycie czułem się komfortowo i uzyskałem oczekiwany efekt. Pomoc okazała się fachowa. Bardzo rzetelnie przepracowane spotkanie.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Panie Krzysztofie, bardzo dziękuję za te słowa, cisze się, że nie zawiodłem oczekiwań i skutecznie pomogłem, pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates Problemy nerwicowe.

Niestety wizytę wspominam raczej kiepsko. Nie czułam się na niej komfortowo. Opowiedziałam lekarzowi cała historie, otworzyłam się licząc na wysłuchanie jednak cała wizytę lekarz walił tylko w klawiaturę komputera nawet na mnie nie patrząc, a później zadawał mi pytania, na które wcześniej sama mu odpowiedziałam, opowiadając np. o całej sytuacji ze swoim obecnym partnerem a po 10 minutach lekarz pyta czy jestem w jakimś związku. Tak samo opowiadam o wyprowadzce i stresie z tym zwiazanym a lekarz pyta gdzie teraz mieszkam. Opowiadam czemu przyjechałam do Warszawy po czym lekarz o to pyta za kilka minut. I takich sytuacji było kilka co strasznie mnie irytowało. Poczułam się totalnie ignorowana i nie słuchana. I jak później wierzyć w wystawiona diagnozę? Poszłam z problemem nerwicy i duszności a otrzymałam receptę na psychotropy na depresje i stany lekowe gdzie podkreślałam ze takich stanów nie miewam i ze jedyny atak paniki zdarzył mi się trzy lata wcześniej ale tutaj lekarz chyba tez mnie nie słuchał. Zapisanych leków na szczęście nie zaczęłam brać i poradziłam sobie innymi metodami ale 180 zł wydane na wizytę poszło w błoto. Co do samych przepisanych środków nie będę tego zawzięcie kwestionować ponieważ to nie ja jestem lekarzem ale zawiodłam się głównie stosunkiem do pacjenta, brakiem rozmowy, brakiem kontaktu wzrokowego, brakiem solidnego tłumaczenia dlaczego pewne rzeczy się dzieją w organizmie czego wtedy potrzebowalam, mialam wrażeniem ze otwieram się niepotrzebnie a lekarz ma
Totalnie gdzieś to co mówię. Nie dowiedziałam się niczego o nerwicy i dusznościach. Dostałam wydruk recept i tyle. Godzina wizyty nie została nawet wykorzystana wiec to nie tak, ze zabrakło na to czasu. Jestem osoba która dużo mówi i zadaje pytania wiec to nie tak ze to ja utrudniałam wywiad. Wręcz przeciwnie, ale jak widać to lekarz nie jest chyba zbyt rozmowny. Za te pieniądze spodziewałam się innego podejścia. Nie miałam ochoty pojawiać się tam ponownie. Może z innymi pacjentami lekarz znajduje nić porozumienia ale jeśli mam wydać moją szczerą opinie to jestem zawiedziona i bardziej niż wydanych pieniędzy szkoda mi swojego czasu i tego że tak się otworzyłam, ze łzami w oczach a nawet nikt mnie nie wysłuchał.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Magdo, przykro mi, że konsultacja u mnie nie zawiodła pani oczekiwania.
Z pani opisu wynika, ze niedostatecznie wytłumaczyłem mechanizm objawów nerwicowych oraz, że w pani odczuciu nie byłem dostatecznie skoncentrowany na pani wypowiedziach w trakcie samej konsultacji.
Głównym celem pierwszej konsultacji jest zebranie wstępnego całościowego wywiadu , ustalenie początków planu terapeutycznego, zaplanowanie dalszej pracy, także kontynuacji konsultacji, gdy problem jest bardziej złożony.
Nie jest możliwe dokładniejsze wytłumaczenie mechanizmu somatycznych objawów na tle nerwicowym w trakcie takiej pierwszej konsultacji nastawionej głównie na powyższe.
Zarazem szkoda, ze nie zdecydowała się pani na zalecone leczenie farmakologiczne gdyż jest to standard w przypadku tego typu objawów lękowych.
Zdarza się także, że robiąc notatki w trakcie wywiadu celem jego usystematyzowania niektóre pytania mogą ulec powtórzeniu.
Traktuję pani krytyczna opinię jako inspiracje do ciągłego doskonalenia jakości mojej pracy, dziękuję za nią i serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates depresja i lęki

Bardzo polecam. To już moje trzecie doświadczenie z psychiatrą, niestety poprzedni nie wzbudzili zaufania. Od doktora Staniszewskiego wyszłam uspokojona, z dobrze zestawionymi lekami i nadzieją, że wreszcie wyjdę na prostą. Lekarz słuchający pacjenta, bardzo ostrożny z dobieranymi lekami. Polecam

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za pani opinię. Niezmiernie cieszę się że mogłem pomóc, że czuła się pani dobrze wysłuchana i w atmosferze zaufania udało się zaplanować leczenie w taki sposób , który jest skuteczny i z którego jest pani zadowolona. Ciesze się i pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E

Dr n. med. Krzysztof Staniszewski jest kompetentnym psychiatrą i psychoterapeutą, potrafi wysłuchać, zrozumieć i pomóc.
Szybko i trafnie zdiagnozował mój problem, wypisał leki, które mi bardzo pomogły.
Pan doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Jestem zadowolona z wizyt i efektów leczenia. Bardzo polecam.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Edyto, cieszę się, takie słowa zawsze dodają skrzydeł, pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna konsultacje psychiatryczne

Była to moja pierwsza wizyta u tego specjalisty, jednak nie opuściłam gabinetu w pełni zadowolona. Miałam wrażenie, że Pan doktor niezbyt interesował się moją osobą i tym co mówię. Zadał kilka standardowych pytań, większość spotkania przebiegała w milczeniu przez co odczuwałam dyskomfort i nie mogłam otworzyć się by oddać się rozmowie. Miałam odczucie, że wizyta jest bardzo ,,formalna” i z racji tego, nie poczułam się wystarczająco swobodnie. Wiem, że wystawienie diagnozy przy pierwszym spotkaniu, nie zawsze jest możliwe, jednak nie dowiedziałam się praktycznie niczego ma temat swoich problemów. Na koniec Pan doktor zaproponował wykonanie testu diagnostycznego u psychologa o łącznej wartości 700 zł, a następnie kolejną wizytę... Ze spotkania nie wyniosłam nic oprócz recepty na leki. Nie wiem wprawdzie jak wyglądają kolejne wizyty i dalsze leczenie, ale pierwsza zniechęciła mnie do kolejnych. Z tego względu opinię wystawiłam neutralną. Nie tego oczekiwałam od prywatnej wizyty i stąd moja ocena.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Przykro mi że pierwsza konsultacja u mnie nie spełniła pani oczekiwań, zwłaszcza, że - jak pani mówi - odczucie braku swobody utrudniało pani pozwolenie sobie na większą otwartość, która sprzyja wgłębieniu się w istotę problemów generujących objawy. Zaproponowany test diagnostyczny jest bardzo pomocny właśnie w takich sytuacjach - celem doprecyzowania diagnozy i zaplanowaniu optymalnego planu terapeutycznego - stąd moja sugestia. Czasami pełniejsze rozpoznanie problemów wymaga więcej niż jednej konsultacji, do czego panią zachęcam. Dziękuje za pani spostrzeżenia, pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna - kolejna

od 140 zł

Przasnyska 11 m.94, Warszawa

Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

od 140 zł

Psychoterapia indywidualna

od 120 zł

Przasnyska 11 m.94, Warszawa

Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

od 120 zł

Konsultacja kontrolna

od 160 zł

Przasnyska 11 m.94, Warszawa

Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

od 160 zł

Konsultacja diagnostyczna psychiatryczno - psychoterapeutyczna

od 160 zł

Przasnyska 11 m.94, Warszawa

Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

od 160 zł

Psychoterapia

od 120 zł

Przasnyska 11 m.94, Warszawa

Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

od 120 zł

Konsultacje psychiatryczne

180 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

180 zł

Konsultacje online www.psychomedic.online + wysyłka recept

195 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

195 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

195 zł

Konsultacje psychiatryczne - kolejna wizyta

180 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

180 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

180 zł

Konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

180 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

180 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

180 zł

Consultation in english

200 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

Further consultation in english

200 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

Konsultacje psychiatryczne młodzieży od 16r.ż

200 zł

Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

First consultation in english

200 zł

Filtrowa 62 CENTRUM, Warszawa

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

200 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia i sam będę polecał tą osobę potrzebującym fachowej pomocy. Doktor S w błyskawicznym tempie zdiagnozował problem, przepisał leki i wreszcie odetchnąłem z ulgą. Bardzo gorąco polecam i zachęcam do wizyt u niego ludzi którzy mają już dosyć obecnej sytuacji! Pozdrawiam Panie doktorze i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc. Krzysztof H

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

H
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia depresji

Pan doktor bardzo sympatyczny, miły, pełen zrozumienia, kompetentny. Zna bardzo dużo leków na depresje, bezsenność i inne anormalne stany. Bardzo szybko zdiagnozował moje problemy i pomógł mi je rozwiązać. Bardzo polecam pana Krzysztofa.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia depresji

Pierwszą wizytę u Pana Doktora wspominam bardzo pozytywnie. Już po pierwszej wizycie wyszłam spokojniejszy z gabinetu i z małą nadzieją że będzie lepiej. Dzisiaj odbyła się moja kolejna wizyta. Na każdej wizycie Pan Doktor dobrze wiedział czego dotyczy mój problem. Z każdą kolejną wizytą czuję się dużo lepiej, lepiej śpię i jestem spokojniejsza. Widzą to inni z mojego otoczenia i cieszą się że wracam "do żywych". Pan Doktor jest bardzo dobrym profesjonalistą, ciepłym, miłym, cierpliwym i godnym zaufania człowiekiem, a uważam że dobry lekarz taki powinien być. Dziękuję bardzo że dzięki Panu znów się uśmiecham. Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują specjalistycznej porady jak ja. Dziękuję raz jeszcze.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

Ciezko ocenic. Po wejsciu do gabinetu i przywitaniu sie pan doktor sobie siada i robi cos na komputerze. Bez slowa wyjasnien. Robil to tak dlugo ze az zapytalam „czy pan gra sobie teraz w gre?”. Pozniej pan zadal mi max 5 pytan i caly czas pisal i pisal i pisal. Nie wiem co on tam tak pisal jak moje odpowiedzi byly raczej krotkie i konkretne. Diagnoza o agorofobii bardzo mylna. Nie boje sie otwartych przestrzeni - wrecz przeciwnie. Poza tym ze doktor wypisal mi recepte i zalecil terapie u psychologa to nie czuje zeby zrobil cokolwiek innego. Wychodzac z gabinetu nie mialam poczucia ze porozmawialam o swoich problemach. Tyle tylko ze dostalam recepty. Na kolejna wizyte umowie sie do innego specjalisty. Dodam zebpan doktor jest raczej mily ale przez to ciagle pisani, w zasadzie bez przerwy stukal w klawiature, czulam sie jak na przesluchaniu na komisariacie :/

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates konsuletacje diagnostyczne

lekarz bardzo pomógł mojej mamie, dziękuję.
byl ciepły i wysłuchał, stawiajac przy tym bardzo dobra diagnoze. Polecamy P. doktora.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Bardzo się cieszę, dziekuję i serdecznie pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates psychoterapia nerwice

Do doktora trafiłem z polecenia jak się okazało bardzo dobrego. Na wizycie czułem się komfortowo i uzyskałem oczekiwany efekt. Pomoc okazała się fachowa. Bardzo rzetelnie przepracowane spotkanie.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Panie Krzysztofie, bardzo dziękuję za te słowa, cisze się, że nie zawiodłem oczekiwań i skutecznie pomogłem, pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates Problemy nerwicowe.

Niestety wizytę wspominam raczej kiepsko. Nie czułam się na niej komfortowo. Opowiedziałam lekarzowi cała historie, otworzyłam się licząc na wysłuchanie jednak cała wizytę lekarz walił tylko w klawiaturę komputera nawet na mnie nie patrząc, a później zadawał mi pytania, na które wcześniej sama mu odpowiedziałam, opowiadając np. o całej sytuacji ze swoim obecnym partnerem a po 10 minutach lekarz pyta czy jestem w jakimś związku. Tak samo opowiadam o wyprowadzce i stresie z tym zwiazanym a lekarz pyta gdzie teraz mieszkam. Opowiadam czemu przyjechałam do Warszawy po czym lekarz o to pyta za kilka minut. I takich sytuacji było kilka co strasznie mnie irytowało. Poczułam się totalnie ignorowana i nie słuchana. I jak później wierzyć w wystawiona diagnozę? Poszłam z problemem nerwicy i duszności a otrzymałam receptę na psychotropy na depresje i stany lekowe gdzie podkreślałam ze takich stanów nie miewam i ze jedyny atak paniki zdarzył mi się trzy lata wcześniej ale tutaj lekarz chyba tez mnie nie słuchał. Zapisanych leków na szczęście nie zaczęłam brać i poradziłam sobie innymi metodami ale 180 zł wydane na wizytę poszło w błoto. Co do samych przepisanych środków nie będę tego zawzięcie kwestionować ponieważ to nie ja jestem lekarzem ale zawiodłam się głównie stosunkiem do pacjenta, brakiem rozmowy, brakiem kontaktu wzrokowego, brakiem solidnego tłumaczenia dlaczego pewne rzeczy się dzieją w organizmie czego wtedy potrzebowalam, mialam wrażeniem ze otwieram się niepotrzebnie a lekarz ma
Totalnie gdzieś to co mówię. Nie dowiedziałam się niczego o nerwicy i dusznościach. Dostałam wydruk recept i tyle. Godzina wizyty nie została nawet wykorzystana wiec to nie tak, ze zabrakło na to czasu. Jestem osoba która dużo mówi i zadaje pytania wiec to nie tak ze to ja utrudniałam wywiad. Wręcz przeciwnie, ale jak widać to lekarz nie jest chyba zbyt rozmowny. Za te pieniądze spodziewałam się innego podejścia. Nie miałam ochoty pojawiać się tam ponownie. Może z innymi pacjentami lekarz znajduje nić porozumienia ale jeśli mam wydać moją szczerą opinie to jestem zawiedziona i bardziej niż wydanych pieniędzy szkoda mi swojego czasu i tego że tak się otworzyłam, ze łzami w oczach a nawet nikt mnie nie wysłuchał.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Magdo, przykro mi, że konsultacja u mnie nie zawiodła pani oczekiwania.
Z pani opisu wynika, ze niedostatecznie wytłumaczyłem mechanizm objawów nerwicowych oraz, że w pani odczuciu nie byłem dostatecznie skoncentrowany na pani wypowiedziach w trakcie samej konsultacji.
Głównym celem pierwszej konsultacji jest zebranie wstępnego całościowego wywiadu , ustalenie początków planu terapeutycznego, zaplanowanie dalszej pracy, także kontynuacji konsultacji, gdy problem jest bardziej złożony.
Nie jest możliwe dokładniejsze wytłumaczenie mechanizmu somatycznych objawów na tle nerwicowym w trakcie takiej pierwszej konsultacji nastawionej głównie na powyższe.
Zarazem szkoda, ze nie zdecydowała się pani na zalecone leczenie farmakologiczne gdyż jest to standard w przypadku tego typu objawów lękowych.
Zdarza się także, że robiąc notatki w trakcie wywiadu celem jego usystematyzowania niektóre pytania mogą ulec powtórzeniu.
Traktuję pani krytyczna opinię jako inspiracje do ciągłego doskonalenia jakości mojej pracy, dziękuję za nią i serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Psychokrates depresja i lęki

Bardzo polecam. To już moje trzecie doświadczenie z psychiatrą, niestety poprzedni nie wzbudzili zaufania. Od doktora Staniszewskiego wyszłam uspokojona, z dobrze zestawionymi lekami i nadzieją, że wreszcie wyjdę na prostą. Lekarz słuchający pacjenta, bardzo ostrożny z dobieranymi lekami. Polecam

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za pani opinię. Niezmiernie cieszę się że mogłem pomóc, że czuła się pani dobrze wysłuchana i w atmosferze zaufania udało się zaplanować leczenie w taki sposób , który jest skuteczny i z którego jest pani zadowolona. Ciesze się i pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E

Dr n. med. Krzysztof Staniszewski jest kompetentnym psychiatrą i psychoterapeutą, potrafi wysłuchać, zrozumieć i pomóc.
Szybko i trafnie zdiagnozował mój problem, wypisał leki, które mi bardzo pomogły.
Pan doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Jestem zadowolona z wizyt i efektów leczenia. Bardzo polecam.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Pani Edyto, cieszę się, takie słowa zawsze dodają skrzydeł, pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna konsultacje psychiatryczne

Była to moja pierwsza wizyta u tego specjalisty, jednak nie opuściłam gabinetu w pełni zadowolona. Miałam wrażenie, że Pan doktor niezbyt interesował się moją osobą i tym co mówię. Zadał kilka standardowych pytań, większość spotkania przebiegała w milczeniu przez co odczuwałam dyskomfort i nie mogłam otworzyć się by oddać się rozmowie. Miałam odczucie, że wizyta jest bardzo ,,formalna” i z racji tego, nie poczułam się wystarczająco swobodnie. Wiem, że wystawienie diagnozy przy pierwszym spotkaniu, nie zawsze jest możliwe, jednak nie dowiedziałam się praktycznie niczego ma temat swoich problemów. Na koniec Pan doktor zaproponował wykonanie testu diagnostycznego u psychologa o łącznej wartości 700 zł, a następnie kolejną wizytę... Ze spotkania nie wyniosłam nic oprócz recepty na leki. Nie wiem wprawdzie jak wyglądają kolejne wizyty i dalsze leczenie, ale pierwsza zniechęciła mnie do kolejnych. Z tego względu opinię wystawiłam neutralną. Nie tego oczekiwałam od prywatnej wizyty i stąd moja ocena.

dr n. med. Krzysztof Staniszewski

Przykro mi że pierwsza konsultacja u mnie nie spełniła pani oczekiwań, zwłaszcza, że - jak pani mówi - odczucie braku swobody utrudniało pani pozwolenie sobie na większą otwartość, która sprzyja wgłębieniu się w istotę problemów generujących objawy. Zaproponowany test diagnostyczny jest bardzo pomocny właśnie w takich sytuacjach - celem doprecyzowania diagnozy i zaplanowaniu optymalnego planu terapeutycznego - stąd moja sugestia. Czasami pełniejsze rozpoznanie problemów wymaga więcej niż jednej konsultacji, do czego panią zachęcam. Dziękuje za pani spostrzeżenia, pozdrawiam serdecznie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta - łączy leczenie farmakologiczne z psychoterapią. Posiada tytuł naukowy - doktor nauk medycznych w dziedzinie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii
 • II Klinika Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Znajomość języków

Angielski, Polski

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
Zobacz więcej

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (7)