mgr

Krzysztof Śmigielski

Fizjoterapeuta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (63)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych. Ukończyłem kursy m.in. z zakresu Kinesiology Taping'u (plastrowanie dynamiczne), Kinetic Control (kontrola motoryczna) oraz Terapii Manualnej wg koncepcji Kaltenborn'a-Evjenth'a (specyficzne leczenie manualne stawów kręgosłupa oraz kończyn). Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów, uczestnicząc w licznych praktykach i stażach, zarówno na terenie Trójmiasta, jak i poza nim, m.in.: Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa w Krojantach oraz Rehasport Clinic w Gdańsku. Ostatni rok przepracowałem w prywatnym gabinecie rehabilitacji w Gdyni. Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Klinika Rehasport (Gdańsk, 2015)
 • Nadmorskie Centrum Medyczne (Gdańsk, 2013-2015)
 • Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa (Krojanty, 2011-2012)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona po wizytach w gabinecie pana Krzysztofa gdzie trafiłam z powodu rwy kulszowej. Już po pierwszej wizycie ból się zmniejszył. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące leczenia oraz profilaktyki. Polecam wszystkim gabinet Pana Krzysztofa :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Szukając fizjoterapeuty trafiłam na opinie wystawiane p. Krzysztofowi. Zaufałam, sprawdziłam i nie zawiodłam się. Najpierw konsultacja, dokładny wywiad potem terapia. Po pierwszej wizycie już odczułam ulgę. Myślę, że określenie, iż ma "ręce które leczą" jak najbardziej do niego pasuje.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Wizyta zgodnie z oczekiwaniami okazała się bardzo pomocna. Pierwotnym celem była wyłącznie konsultacja a oprócz cennych porad udało się również pozbyć kilku niechcianych spięć. Bardzo profesjonalne a jednocześnie indywidualne podejście do pacjenta. Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Precyzyjna i konkretna ocena mojego problemu, ćwiczenia dopasowane a po tygodniu już czuję znaczną poprawę. Super :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Trafiłam do gabinetu z polecenia, po dwukrotnym złamaniu nadgarstka prawej ręki. Po 3 miesiącach terapii jestem bardzo zadowolona z postępów i efektów rehabilitacji. Bardzo profesjonalny, konkretny i rzeczowy fizjoterapeuta z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Serdecznie polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Byłem na pierwszej wizycie. Zakładałem, że przyjdę po prostu dowiedzieć się jakie ćwiczenia muszę robić na kręgosłup, bo mam krzywy i to zaznaczyłem w komentarzu. Pan Mgr sam do mnie zadzwonił i przełożył na wcześniejszą godzinę, abyśmy mieli więcej czasu, bo stwierdził, że lepiej jest mieć więcej czasu na sam start. I to była świetna decyzja! Zobaczył mnie i zrobił bardzo dokładne badanie, jakiego jeszcze nie miałem. Następnie zrobił terapię manualną i potem przedstawił mi co się u mnie dzieje, co mi dolega oraz co powinienem robić, czego unikać. Zalecił zrobienie badania w celu potwierdzenia diagnozy. Jak dla mnie świetny człowiek i świetny specjalista, bo widać, że się zna, poświęca wystarczająco czasu i potrafi rozmawiać jak człowiek z człowiekiem. Szczerze polecam!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: terapia manualna

  Po wieloletniej nieskutecznej diagnostyce u znanych lekarzy, dopiero wizyta u Pana magistra Krzysztofa, dała wgląd w przyczynę dolegliwości. Badanie przeprowadzone bardzo fachowo bez lekceważenia drobnych objawów .
  Olbrzymia wiedza z zakresu medycyny i fizjoterapii w połączeniu z manualnymi zdolnościami pozwoliła już po pierwszej wizycie ulżyć w cierpieniach.
  Pan Krzysztof blisko przez 90 minut wykonywał specjalistyczne "naprawianie", które dzięki doświadczeniu nie okazało się bolesne.
  Mam nadzieję, że uda mi się dostać na kolejną wizytę do tak dobrego specjalisty.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Bardzo kompetentny, rzeczowy, empatyczny fizjoterapeuta. Kompleksowe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: ból pleców odcinka lędzwiowego

  Pan Krzysztof to prawdziwy Czarodziej trójmiejskiej Fizjoterapii. Przyszedłem do Pana Krzysztofa do gabinetu 3 lata temu z okropnym bólem w odcinku lędźwiowym, już po kilku sesjach Terapii Manualnej ból został zredukowany do zero i przy regularnym wykonywaniu ćwiczeń trafnie zaleconych przez Pana Krzysztofa bólu nie ma do dzisiaj. Polecam z całego serducha!

 • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: brak ruchomosci w stawie skokowym

  Pan Krzysztof leczy mnie po operacyjnym zespoleniu złamanych trzonów kości piszczelowej i strzałkowej oraz trójkostkowym złamaniu podudzia. Jego wiedza, kompetencje i profesjonalizm powodują, że po każdej wizycie zakres ruchomosci mojej stopy się poprawia. Pan Krzysztof jest bardzo dobrym specjalistą i świetnym fachowcem, dostosowuje zabiegi do potrzeb i możliwości pacjenta, wspiera psychicznie, posiada ogromną empatię, a to po ciężkim urazie dodaje siły do własnej pracy do powrotu do sprawności oraz motywuje do systematycznego wykonywania zleconych ćwiczeń. Gorąco polecam Pana Krzysztofa wszystkim z problemami po złamaniach. Jadwiga Żaczek