mgr

Krzysztof Śmigielski

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Bardzo proszę o pomoc moja mama ma bardzo zniszczony kręgosłup szyjny,ciągle zawroty głowy,osłabnięcia,skoki ciśnienia,nie jest w stanie pracować.Szpitale i lekarze rozkładają ręce twierdząc że przyczyną jest jakaś choroba błędnika.Tomografia głowy,rezonans głowy dobry,dopler tętnic dobry,przepływ krwi… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Śmigielski

  Dzień dobry. Oczywiście, że przyczyna może leżeć w kręgosłupie szyjnym. Zapraszam na konsultację, chciałbym najpierw zbadać, aby mówić o ewentualnej terapii. rehabilitacjasmigielski.pl. Pozdrawiam

 • Posiadam elastopatie oraz najprawdopodobniej zwyrodnienia w stawach kolanowych jaki zakres ruchów jest mi dozwolony a jaki zakazany czy jazda rowerem jakieś podskoki I tego typu rzeczy są dla mnie dozwolone i czy wyczynowe uprawianie sportów walki jest dla mnie? ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Śmigielski

  Dzień dobry, jeśli chodzi o zakres ruchu - ciężko powiedzieć, trzeba by zbadać stabilność stawów. Co do sportów walki - tu bym był ostrożny, ponieważ zwiększone jest ryzyko kontuzji. Zapraszam na konsultację… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych. Ukończyłem kursy m.in. z zakresu Kinesiology Taping'u (plastrowanie dynamiczne), Kinetic Control (kontrola motoryczna) oraz Terapii Manualnej wg koncepcji Kaltenborn'a-Evjenth'a (specyficzne leczenie manualne stawów kręgosłupa oraz kończyn). Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów, uczestnicząc w licznych praktykach i stażach, zarówno na terenie Trójmiasta, jak i poza nim, m.in.: Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa w Krojantach oraz Rehasport Clinic w Gdańsku. Ostatni rok przepracowałem w prywatnym gabinecie rehabilitacji w Gdyni. Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Klinika Rehasport (Gdańsk, 2015)
 • Nadmorskie Centrum Medyczne (Gdańsk, 2013-2015)
 • Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa (Krojanty, 2011-2012)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: Bol biodra prawego

  Do gabinetu rehabilitacji i terapii manulanej trafilem z polcenia. Pelen profesjonalizm, fachowosc oraz rewelacyjne podejscie do pacjenta. Juz po pierwszym zabiegu rehabilitacji odczuwalna byla wyrazna poprawa i po drugiej wizycie odstawilem srodki przeciwbolowe.
  Po kilkunastu zabiegach biodro wrocilo do sprawnosci sprzed urazu. Goraco polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Nareszcie trafiłam na fizjoterapeutę z prawdziwego zdarzenia. Pan Krzysztof zajmuję się moim biodrem, w którym zaczęło się zwyrodnienie i z pewnością wie co robi, bo efekt z wizyty na wizytę jest coraz lepszy. Dolegliwości bólowe znikają a zakres ruchu stopniowo się poprawia. Serdecznie polecam Pana Krzysztofa wszystkim potrzebującym!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo profesjonalne podejście połączone z ogromną wiedzą odniosło skutek -dolegliwości bólowe minęly szybciej niż się spodziewałam. Pomocny, udzielający odpowiedźi na wszystkie pytania fizjoterapeuta, do tego sympatyczny. Krótko mówiąc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam !

 • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: silny ból, spięcie barku, "zamrożony" bark

  Do pana Krzysztofa trafiłam 3 lata temu. Był on na początku drogi zawodowej, ale od razu zobaczyłam i poczułam, że ma powołanie do tego zawodu. Skarżyłam się na silny ból barku i bałam się masaży, ale pan Krzysztof tak dobrał terapię, ze prawie go nie czułam. Już po kilkunastu zabiegach mogłam swobodnie poruszać ręką. Jest bardzo kompetentny o dużej wiedzy medycznej, chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Spokojny, z poczuciem humoru i nie tworzy sztucznego dystansu lekarz-pacjent. Solidnie zajmuje się pacjentem, a jest to ciężka i odpowiedzialna praca. Po dzień dzisiejszy korzystam z pomocnych dłoni pana Krzysztofa i gorąco go polecam moim znajomym. Wszystkie ćwiczenia zadane przez niego trzeba uczciwie wykonywać, wtedy efekt murowany. Grażyna

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: Bóle napięciowe barków i odcinka lędźwiowego

  Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia. Jak do każdego fizjoterapeuty
  [a było ich 4} podeszłam sceptycznie. Muszę jednak przyznać, że po każdej wizycie moje zaufanie wzrastało. W tej chwili mogę powiedzieć, że jest to "mój" fizjoterapeuta. Pan Krzysztof jest kompetentny, ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w sposób zrozumiały. Zależy Mu na pacjencie, rozmawia z Nim i cierpliwie odpowiada na pytania. Cena wizyt jest bardzo dobra a Pan Krzysztof przygotowuje pacjentowi również indywidualne ćwiczenia. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy fizjoterapeuty. Sylwia W.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Szczerze polecam! Trafiłam do Pana Krzysztofa z dużym bólem szyjnego odcinka kręgosłupa (pomimp odbytej 2 miesiące wcześniej rehabilitacji w państwowej poradni) i już po dwóch wizytach odczulam wyraźną ulgę. Rzeczowe, konkretne ale też uprzejme podejście Pana Krzysztofa powoduje poczucie, że jest się w dobrych rękach (dosłownie :)).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Świetny fizjoterapeuta, z doskonałym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu po kontuzji bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności mimo że ortopeda jak to zwykle "zalecił" gips na kilka tygodni. Obyło się bez gipsu i bez uziemienia w domu. Polecam każdemu, kto ceni swoje zdrowie. Oby było więcej takich specjalistów w Trójmieście.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: terapia manualna

  wizyta została umówiona internetowo, następnie została potwierdzona telefonicznie. Odbyła się planowo. Dolegliwości związane z bólami w nodze okazały się mieć przyczynę w kręgosłupie. Wykonane zabiegi przyniosły szybki i pożądny efekt. Pan Krzysztof wie, co robi i jest komunikatywny, nie jest tzw. "głaskaczem" ale dociera do przyczyn bólu. Jednocześnie dobiera dalsze ćwiczenia, które mają podtyrzmać efekt. Polecę Go innym.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

  Świetny fizjoterapeuta jakich mało, z którym współpracuje od pół roku i mogę go szczerze polecić każdemu kto zmaga się z jakimikolwiek bólami na pewno nikt się nie zawiedzie ;)

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Polecam bardzo. Zgłosiłam się z bólem barku/ napięciem mięśniowym (siedząca praca) - po kilku wizytach, korekcie postawy, ćwiczeniach/ masażach rozluźniających, ból całkowicie ustąpił. Dodatkowo zostałam skutecznie zmotywowana do powrotu do regularnego biegania ;)