Krzysztof Rębacz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Giedlarowa 574
  37-300 Leżajsk, podkarpackie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L

  Bardzo dobry lekarz z powołania. Chodzę do niego już od paru lat i teraz prowadzi moją drugą ciążę. Jestem na prawdę zadowolona po każdej wizycie. Polecam w 1000000% Dr Rębacza !

 • P

  Lekarz z powołania. Można zadawać mu mnóstwo pytań i na każde odpowie. Na wizyty chodzę prywatnie, ale nie trwają one 5 minut, jak u innych lekarz,y ale czasem i nawet 40minut. Lekarz widać, że naprawdę chce pomóc pacjentce, a nie zbywa jej skierowaniami na niepotrzebne badania i nie każe chodzić non stop, po to tylko żeby za każdą wizyte brać pieniądze.Widać, że ma ogromną wiedze co do leczenia. Trafiłam do niego, bo inny lekarz dał mi skierowanie do szpitala na cięcie i chciałam u dr Rębacza skonsultować czy faktycznie musze być pocięta. Dr wykluczył szpital, a zlecił leczenie farmakologiczne.Cieszę się, że do niego trafiłam i szczerze go polecam.

 • E

  ellin99 mi dr prowadził drugą ciążę i zarówno w pierwszej jak i w drugiej byłam na każdej wizycie ważona.

  Z przyjemnością mogę kolejny raz zostawić opinię o Panu doktorze. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na tego ginekloga, i mocno wierzę w to, że to właśnie dzięki niemu mogę się cieszyć cudownym macierzyństewm- podkreślę, że tylko on jako lekarz pomógł mi donosić moje dwie ostatnie ciąże!!!!!. Doktor zawsze szybko reagował i podejmował decyzje, wykazywał zainteresowanie moim stanem zdrowia jak i dziecka(w trakcie ciąży jak i po porodzie /cc/), nigdy nie lekceważył moich dolegliwości na które się skarżyłam. Jeszcze wiele możnaby napisać dobrego, ale tego już życzę każdej kobiecie, aby przekonała się sama jakim jest lekarzem. Z czystym sumieniem mogę i polecam właśnie tego ginekologa.
  Dziękuję , Edyta.

 • dziwie sie troche tym opiniom.. do połowy ciązy nawet mnie nie zważył a jak inny gin zobaczyl moją karte ciązy to wyszlo na to ze w ciazy jestem juz 2 lata..

 • Najlepszy ginekolog na podkarpaciu. Po dwóch poronieniach znalazłam lekarza na tym właśnie portalu. Poczytałam opinie i zdecydowałam sie przyjechać z daleka. Pan doktor podszedł to tej ciąży bardzo indywidualnie i poświecił mi dużo czasu opowiadając o wszystkich zagrożeniach. Zlecił dużo badań, kontrolne wizyty buły częste w pierwszych trzech miesiącach. Brałam zalecane leki przez lekarza o których istnieniu nigdy nie wiedziałam podczas wcześniejszych ciąż. Ze względu na podwyższone ciśnienie w ostatnim miesiącu ciąży mój poród odbył sie przez cięcie cesarskie. Urodziłam ślicznego zdrowego
  synka. Wszystkim polecam tego lekarza. To najlepszy położnik do trudnych przypadków. Ola

 • M

  Doktor Rębacz od początku prowadził moją pierwszą ciąże, został mi polecony przez koleżanki, które były bardzo zadowolone z opieki prowadzonej przez doktora. Już od pierwszej wizyty dał się poznać jako sumienny, bardzo obowiązkowy i rzetelny lekarz. Mino iż ciąże zniosłam bardzo dobrze ciągle się denerwowałam porodem i zdrowiem mojego maleństwa. Pan doktor wyraził zrozumienie zawsze szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania i dzięki jego postawie wiedziałam, że wszystko dobrze. Mój mąż, który był ze mną na każdej wizycie był zachwycony atmosfera panująca w gabinecie, gdyż Pan doktor nie traktuje pacjentek przedmiotowo tylko tworzy ciepłą atmosferę i poświęca im tyle czasu ile potrzebują. 21 listopada w szpitalu w Leżajsku przyszła na świat nasza wyczekana i upragniona zdrowa córka. I nie będzie przesada jeśli dodam ze jest to bardzo duża zasługa lekarza. Z powodu wskazań poród przebiegał przez CC wykonanie przez Pana doktora oczywiście bez komplikacji. Pan doktor tak potrafił mnie wspierać, że przed operacją całkowici mu zaufałam i powierzyłam życie moje i córki. Bardzo dziękujemy z mężem za całą opiekę przez te 9 miesięcy ciąży dr Rębacz stał się nam kimś bliskim. Zrobiło mi się miło kiedy na wizycie kontrolnej po porodzie pogadaliśmy sobie i widziałam nie tylko moje szczęście ale i jego. Planując drugą ciąże będzie ona na pewno prowadzona przez doktora jak i zresztą cała moja historia ginekologiczna. Z tego miejsca chciałam jeszcze napisać o szpitalu w Leżajsku, gdzie spotkałam świetny personel lekarski, pielęgniarski i położniczy. Oddział po remoncie, bardzo dobre warunki do porodu, a opieko około porodowa wzorowa. Dzięki pracującym tam ludziom z sercem czas po porodzie, który dla kobiety nie jest łatwy może przebiegać naprawdę komfortowo. Monika

 • Polecam z całego serca. Dr Rębacz prowadzi mnie już drugi raz , za pierwszym razem się nie udało ale po zaleceniach doktora ponowna ciąża.. małe problemy z którymi doktor doskonale sobie poradził.. Indywidualne podejście do pacjentki, doradzi, pomoże , zadba . Najlepszy ginekolog w okręgu

 • Do doktora Rębacz trafiłam kiedy po długim czasie nie mogłam zajść ponownie w ciążę. Niestety kolejna ciąża okazała się ciążą pozmaciczną, jednak po stracie dziecka lekarz potrafił znaleźć dla mnie sława otuchy i pocieszenia. Po dalszym leczeniu dzięki doktorowi zaszłam w kolejną ciążę i pomimo wielu różnych przeciwności szczęśliwie urodziłam drugą córeczkę a teraz w grudniu trzecią. W czasie wizyt zawsze szczegółowo odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości.Gorąco polecam doktora Rębacza, jest naprawdę lekarzem z powołania, rzetelnym, kompetentnym i fachowym, do tego bardzo sympatycznym.

 • Muszę stwierdzić,że przetestowałam już niejednego ginekologa zarówno płci męskiej i żeńskiej jednak żaden nie był tak konkretny, rzeczowy, delikatny i interesujący się stanem zdrowia pacjentki jak dr Rębacz. To znakomity specjalista prowadził moją ciążę. Wszystko mi wytłumaczył na każde pytanie podawał rzeczowe odpowiedzi. Do tego jest bardzo miły i uprzejmy.Z powodu przeziębienia trafiłam w 9-msc ciąży do szpitala.Dr Rębacz zawsze przychodził patrzeć jak się czuję.Polecam bardzo leczenie u dr Rębacza lepszego lekarza pewnie nie ma.

 • Po 8 latach prób w Polsce i za granica po 2 poronieniach trafiłam do dr.Rębacza . Po 2 latach leczenia mam cudownego synka a wdzięcznosci i uznania dla doktora nie umie wyrazić słowami . Takich lekarzy w dzisiejszych czasach się nie spotyka po prostu ANIOŁ